Balkan Juve thread (3 Viewers)

Dostoevsky

Tzu
Administrator
May 27, 2007
88,443
Kod mene ne, nista u blizini. Ali ovako inace katastrofa. Obrenovac je bukvalno unisten, a jos par gradova su u haosu. Sinoc su ljudi isli u Sabac da pomazu za barikade, i ocekuje se sad (tj sutra) novi talasi pa se nista ne zna. Strasno sta se desava... jos ne govore koliko ljudi je poginulo, nece dok se ne povuce voda, al juce sam cuo za 4 cini mi se, ali u Obrenovcu ce biti najvise. Ako bude neka nova akcija moguce da cu ici da pomazem, al uzas...

Vidoh i Sarajevo da je u kurcu, sta ima tamo?
 

clapton

Junior Member
May 9, 2014
165
Ja imam druga iz CG u Obrenovcu i nije se javljao juce citav dan. Tek kasno uvece se snašao da posalje poruku, na drugom su spratu i cekaju da se povuce voda. Katastrofa.
 

Dostoevsky

Tzu
Administrator
May 27, 2007
88,443
Cuo sam malopre da ce doci voda i do treceg sprata, mada ne znam koliko tu ima istine. Znam da su prvo izvlacili ljude sa prvih jer je tad bas bilo haos...

Sve sve... ali jebote... kad sam video da su ljudi u prodavnicala digli cene, ja sam zanemeo. Ladno su stavili velike cene (2-3 puta vece) na vodu i hleb... Jutros su uhapsili neke. Kakvi ljudi ja ne mogu da verujem
 

Oggy

and the Cockroaches
Dec 27, 2005
7,410
Ma stoka, treba ih ubiti, a ne hapsiti.

U Sarajevu je situacija relativno dobra, ali je zato ostatak BiH katastrofa! Trebar ce nam 5 god da se oporavimo od ovoga...
 

Dostoevsky

Tzu
Administrator
May 27, 2007
88,443
Znam o cemu pricas, katastrofa. Ovde je vecina gradova u haosu, trebace godine da se oporavi drzava... a da ne spominjem na uzas koliko ljudi je poginulo. Vec smo bili u kurcu, samo nam je ovo falilo :sigh:
 

Dostoevsky

Tzu
Administrator
May 27, 2007
88,443
Mediji nista ne pricaju za sada, al izgleda da smo ga najebali. Niko nije ocekivao Dunav da krene da divlja -- a krenuo je. Javili iz Madjarske da je porastao 3.5m za 2 dana. U Austriji roka kisa vec para, i taj najveci talas ce doci u BG verovatno za nekih 6-7 dana.
 

Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 3)