Balkan Juve thread (2 Viewers)

Albo

Senior Member
Apr 13, 2009
11,456
@Albo

Can I see the celebration pics again?
Do you really think we celebrated potential win in the table ?! :lol:
It was about our natural flag in your own stadium, when 30k people were totally silent , that was our win,who gives a fuck what that old fuck , corrupted cunt Platini thinks,well all he did was legitimate racism, fights on the pitch,so we can't wait for 8 October 2015,as i told you last time you are going to be fucked,i hope you are stupid enough to come to Albania , specially that guy called Bodganov,ohh man it's gonna be fun, at least 100k people are waiting for your team , since it's cool&legit to fight players on the pitch,I'm pretty sure it's gonna be a lot of fights, racist chants rightfully so .
 

Oggy

and the Cockroaches
Dec 27, 2005
7,414
Nema, Balkan je rasulo. Alena vise pa i nema, Dule se pravi Englez, Delpiero84 je zauzet branjenjem Marotte i svadjanjem sa Klin-om, a Nzoric se pravi da nije balkanac...
 

Oggy

and the Cockroaches
Dec 27, 2005
7,414
Hahahha, o kakvom ti porazu pricas, pa Roma je igrala 0:0 :D Ja nikada poslije utakmice ne posjecujem teme vezane za pojedine igrace kao sto su Llorente, Pereyra, Bonucci i sl, kao ni temu vezanu za samu utakmicu, jer znam sta me ceka i tacno sta ce ko pisati :D
 

Vlad

In Allegri We Trust
May 23, 2011
22,748
Tačno tako, najbolje je kloniti se foruma par dana nakon loše tekme. Najgore je što razna bagra, neću ih sad imenovati, krene likovati, naprosto uživajući u lošoj atmosferi i pridonoseći joj. Ko miševi su dok Juve hara i dere sve pred sobom, ali na najmanju naznaku krize lešinari izađu iz svojih skrovišta i krene baljezganje i masovno izdrkavanje.
 

Dostoevsky

Tzu
Administrator
May 27, 2007
88,454
Mene iskreno vise muci proseravanje koje se desava dok Juventus pobedjuje. Neki se nikad nece zadovoljiti vala.

Jes da i ja serem nekad al kako da ne serem kad je Bonucci kao jebeno drvo...
 

Vlad

In Allegri We Trust
May 23, 2011
22,748
Sto se Bonucija tice tu si covjek ne moze pomoci da tu i tamo ne uputi otrovne strelice, narocito kad ga osrednji igrac poput Djurica lomi tijekom cijelog meca. Mediokritet teski, taraba.
 

Oggy

and the Cockroaches
Dec 27, 2005
7,414
Hahaha, ma zajebajem se. Protiv nas je prvi put da sam ga ikada gledao, i realno nije los bio, doduse da je Chiellini igrao bila bi to druga prica. Legao bi Chielliniju ko kec na desetku, konacno neko s kim se moze mlatiti ko covjek :D
 

Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 1)