Balkan Juve thread (5 Viewers)

Gagi

Senior Member
Jul 19, 2007
8,597
Pogledaj i ovo ako ti nije cim, verujem da ces se oduseviti:


Znaci jebeni vrh, uvalise mu da cita nemacki, a on ne zna ni srpski

:lol: :lol: :lol:

Od 03:30 pocinje umiranje :rofl:

HOTEN-TOTI :lol:

Ahahaahaha, tek sada izvaljujem najjacu stvar - FACEPALM Eve Ras na 8:15
 

Buy on AliExpress.com

Oggy

and the Cockroaches
Dec 27, 2005
7,409
Hvala brate :tup:

Ma vidio sam tamo na temi, ali milion nekih verzija sa i bez crackova, pa reko ovdje da mi ko ljudi to malo objasnite :)
 

dbochev

Senior Member
Aug 27, 2010
942
I feel like I belong here,though serbian isn't my best spoken lang :) good luck to serbia tonight with the friendly match against bulgaria,and please do not score us six again,it's a friendly... :D
 

giovanotti

ONE MAN ARMY
Aug 13, 2004
13,725
E sad cu vam ja reci nesto, taj covek je nekadasnji Pukovnik somalijske vojske i bio je atase vojni u Beogradu...deo familije mu zivi u Italiji a on je ostao u Beogradu i pametno jer je pobegao od Aididovih razbojnika od surovog zivota i bezvlasca koje je u Somaliji...mada je i ovde imao jednu privatnu zivotnu tragediju koja ga je duboko pogodila...da ne pricam sto su ga za vreme rata odavde slali sirom ratista bivse Yu kao radnika crvenog krsta da deli humanitarnu pomoc pod izgovorm :" Jebi ga crnac si nas ce da ukokaju,ali tebe kad vide nece, mislice da si iz UN-a."
Svasta je taj covek prosao...
Uvek se sa Adamom lepo ispricam i cujem od njega mnoge pametne stvari, da se lako zakljuciti da je covek edukovan a ne neki pripadnik grupe zvene "polusvet", a vecina razgovora nam se svodilo na svega 10-ak stanica trolejbusom.
 

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

Ljudi jesmo se usrali? Baba Vanga je rekla da 3. svjetski rat počinje u studenom, 2010-te. I eto, koreanci se opet nesto poceli kacit....gotovi smo. :D
 

Dostoevsky

Tzu
Administrator
May 27, 2007
88,440
Ljudi jesmo se usrali? Baba Vanga je rekla da 3. svjetski rat počinje u studenom, 2010-te. I eto, koreanci se opet nesto poceli kacit....gotovi smo. :D
Ma jebo im pas mater svima. :D

E sad cu vam ja reci nesto, taj covek je nekadasnji Pukovnik somalijske vojske i bio je atase vojni u Beogradu...deo familije mu zivi u Italiji a on je ostao u Beogradu i pametno jer je pobegao od Aididovih razbojnika od surovog zivota i bezvlasca koje je u Somaliji...mada je i ovde imao jednu privatnu zivotnu tragediju koja ga je duboko pogodila...da ne pricam sto su ga za vreme rata odavde slali sirom ratista bivse Yu kao radnika crvenog krsta da deli humanitarnu pomoc pod izgovorm :" Jebi ga crnac si nas ce da ukokaju,ali tebe kad vide nece, mislice da si iz UN-a."
Svasta je taj covek prosao...
Uvek se sa Adamom lepo ispricam i cujem od njega mnoge pametne stvari, da se lako zakljuciti da je covek edukovan a ne neki pripadnik grupe zvene "polusvet", a vecina razgovora nam se svodilo na svega 10-ak stanica trolejbusom.
Zanimljivo, nisam imao pojma.

Moj cale ga zna al samo na 'zdravo' 'zdravo'. Rade u istoj firmi.
 

Gagi

Senior Member
Jul 19, 2007
8,597
Zali se Mujo Fato je kako je pao na kladionici.

Fato, mnogo sam popizdeo, sve u kurac!

-Sta ti je?

Pao sam na kladzi, izjebo me Inter za 100e, jebem im sve po spisku!

-Ma cuti, i mene izjebao Milan.

Kako to? Daj da vidim tiket.

-Nije ostavio nikakav tiket

:lol:
 

Oggy

and the Cockroaches
Dec 27, 2005
7,409
Ljudi jesmo se usrali? Baba Vanga je rekla da 3. svjetski rat počinje u studenom, 2010-te. I eto, koreanci se opet nesto poceli kacit....gotovi smo. :D
Joooj, sad citam temu oko sranja u Koreji i ovi Ameri su mi fakat smijesni, sta bi dao da ih Koreja opauci, jest' da bi ga i mi najebali da prostite :D
 

Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 5)