Balkan Juve thread (16 Viewers)

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

U ogromnim su dugovima jer su svi prethodni krali u naravili zlo sa parama. Mozes da zamislis kad su na dresu nosili broj telefona da navijaci salju sms i za donaciju od 10e. :sergio: Sada je kao normalno al nema nikakvih para tako da je bas bas ocaj atmosfera u klubu i sve. I dalje imaju dugovanja i znam da su im kao pretili da ce ih suspendovati iz lige, mada je to glupost.

Al kako god, imam utisak da ce Prosinecki proci kao Ferrara ovde.

Ovo je dobro, broj za donacije na dresu. :lol2:

A jebote, nisam znao da je bas takva koma u klubu. Mislio sam Partizan je bolji i to je to. Nista, onda Robiju dajem 2.5 mjeseca. :D
 

Buy on AliExpress.com

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

DEJAN SAVIĆEVIĆ smatra da će Crvena zvezda napraviti pravi posao dovođenjem Roberta Prosinečkog. Predsjednik Nogometnog saveza Crne Gore i nekadašnji Robijev suigrač iz zlatnih dana Zvezde nada se da će i navijači kluba prihvatiti novog trenera.

"Robi je pravi. Čovjek je bio u Zvezdi i živio je za Zvezdu. Navijači obožavaju Robija. Čak i u ona vremena Robi se držao po strani. Uvijek je bio korektan i nitko mu nema što zamjeriti. Delije to znaju i siguran sam da će ga prihvatiti kao i kada je bio igrač. Također, to što je iz Hrvatske ne bi trebalo biti problem. Gleda se što je nekada bilo. U Crnoj Gori je malo drugačije. Sa Zlatkom Kranjčarem kao izbornikom pravimo dobre rezultate i ne vidim tko bi u Srbiji mogao imati nešto protiv Roberta Prosinečkog. Naravno, uvijek će biti ljudi kojima nešto smeta, ali srećom oni su manjina", rekao je Savićević za Blic.

Hoće li biti problem što Prosinečki nema trenerskog iskustva?

"Svako mora jednom početi. Robi je učio od velikih trenera u Crvenoj zvezdi, Realu i Barceloni. Radio je i kao pomoćnik Slavenu Biliću u hrvatskoj reprezentaciji. To nije malo i vjerujem da će postati odličan trener kao što je bio i nogometaš", odgovara Savićević.

Savićević tvrdi da će Prosinečkog na Marakani dočekati loš igrački kadar.

"Nije ni Prosinečki svemoguć. Zvezdin tim je, što bi Crnogorci rekli, mrka kapa. Ne vidim ni jednog dobrog igrača. Vjerojatno je i financijska situacija loša, odnosno - mora se prodati sve što valja kako bi se preživjelo. Zvezda je ljetos prodala svog najboljeg igrača Dejana Lekića. To se ranije nije događalo, nije se prodavalo sve što valja. Nema, nema dobrih nogometaša! A onda se od trenera očekuju čuda. Nadam se da predsjednik Lukić neće pretjerati s Robijem i da će mu pružiti priliku da radi", zaključio je Savićević.

Dejo je najavio da će Zvezda s Prosinečkim ponovo igrati napadački.

"Svidjelo mi se kako Robi razmišlja. Negdje sam pročitao da je rekao da Crvena zvezda mora igrati ofenzivno, napadački kao prije 20 godina. To je prava Zvezda i samo tako može osvajati trofeje, a ne da u posljednjoj minuti pobjeđuje Teleoptik. Nemojte me zajebavati! Zvezda da se muči s rezervnim sastavom Partizana?! :lol2: Toga stvarno nikada nije bilo.
Mora probuditi ekipu", zaključio je Savićević.
 

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

Ovo mi je legendarno šta je Savičević izjavio; To je prava Zvezda i samo tako može osvajati trofeje, a ne da u posljednjoj minuti pobjeđuje Teleoptik. Nemojte me zajebavati! Zvezda da se muči s rezervnim sastavom Partizana?! Toga stvarno nikada nije bilo. :howler:


Inače, ja sam bio vatreni navijač Zvezde kao mali Sarajlija sa 5,6 godina. :D
 

Dostoevsky

Tzu
Administrator
May 27, 2007
88,444
:D

Ma da, znam to sa Teleoptikom, to je bas bilo skoro. I to nije jedini slucaj sto je najgore... bas mnogo puta je Zvezda uzela 3 boda bukvalno u zadnjim sekundama protiv krs timova. I to sve daje Kaludjerovic, da njega nisu doveli mislim da bi bili max. deseti na tabeli.

Meni je Zvezda draga i srecan sam kad vidim da im ide. Al kad vidim kakva nam je liga dodje mi da placem. Nema sanse da gledam na TV-u sad, a kamoli da idem na utakmicu. Vidim prazne stadione, teren je ko njiva a nivo fudbala je smesan na 95% utakmica. Jedino kad se igra derbi moze nesto da se vidi mada i tada je skroz tuzno. Ako ne bude neke strane investicije nista od naseg fudbala. Mada realno to je tuzno... mlade skole fudbala ovde je govno, a imamo jedne od najvecih potencijala u Evropi. Al opet, ako ima pametnih klubova ovde mogu da uzmi mnogo dobre igrace za smesne pare.
 

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

Cuj ti njega, pa on ni na utakmice ne ide! Ne znam zašto, al ja sam imao dojam si ti baš ono zagriženi Delija. Svaku tekmu na sjeveru i to. :D

A znam kako ti je...meni je isto dozlogrdila naša domaća liga. Jad i bijeda posvuda. Godinama već nisam u stanju da gledam to, čak ni Hadjuk-Dinamo me više uopce ne interesira. Skoro svi mladi igrači igraju samo da se prodaju, pa ako treba ići će i u Qatar, a to mi se baš gadi. I još kad vidim ovu djubrad kao Mamić kako kradu...jebeš to sve.
 

Dostoevsky

Tzu
Administrator
May 27, 2007
88,444
Moguce da bi isao da je liga normalna, ovako nema sanse. Isao sam na velike tekme kad su, a da gledam protiv ostale djubradi, nema sanse :D

A bas to... ista prica. Lopovi nikad veci, svi, samo je pitanje kako ko sakrije.
 

Gagi

Senior Member
Jul 19, 2007
8,597
To da sibnemo Sheiku kad ode na sljaku :lol:

E, stvarno mi trebaju podaci za tri cice. Jel mogu ja ovako da mecem slike, nece niko da provali, a? :D
 

Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 16)