Balkan Juve thread (17 Viewers)

Lion

King of Tuz
Jan 24, 2007
31,835
where would i be able to find such balkan women to fornicate with like the ones in the video below ( skip to 3:05 and nsfw)

 

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

Dule, cini se da je to gotova stvar. Iako je isprva rekao nista od toga, sve je to bilo prijateljski...jucer sam gledao intervju s njim i danas je u BG da dogovori detalje. :D

Mislim da on moze bit dobar trener, iako ako je Zvezda u takvom stanju kakvom citam....onda mu ovo i nije bas pametan potez. Iako, tko zna....mislim da od njega možete očekivati da pogura mladje igrače, ako imate dobrih. :p
 

Dostoevsky

Tzu
Administrator
May 27, 2007
88,444
Rece mi i cale sad :D

Ne znam... mislim da bi mogao da bude bas dobar trener da Zvezda nije u govnima. Mislim da nema sanse da ih digne iz mrtvih jer jednostavno nemaju para, a nemaju i neke klince... cisto par igraca koji nisu losi i to je to.

Nadam se da nisam u pravu, mada ono... verovatno steta sto dolazi u ovom trenutku.
 

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

Rece mi i cale sad :D

Ne znam... mislim da bi mogao da bude bas dobar trener da Zvezda nije u govnima. Mislim da nema sanse da ih digne iz mrtvih jer jednostavno nemaju para, a nemaju i neke klince... cisto par igraca koji nisu losi i to je to.

Nadam se da nisam u pravu, mada ono... verovatno steta sto dolazi u ovom trenutku.
A sto je s tom Zvezdom uopce? Kako da ste u takvim govnima? Imate lopova u upravi ili sta?
 

Dostoevsky

Tzu
Administrator
May 27, 2007
88,444
U ogromnim su dugovima jer su svi prethodni krali u naravili zlo sa parama. Mozes da zamislis kad su na dresu nosili broj telefona da navijaci salju sms i za donaciju od 10e. :sergio: Sada je kao normalno al nema nikakvih para tako da je bas bas ocaj atmosfera u klubu i sve. I dalje imaju dugovanja i znam da su im kao pretili da ce ih suspendovati iz lige, mada je to glupost.

Al kako god, imam utisak da ce Prosinecki proci kao Ferrara ovde.
 

Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 17)