Balkan Juve thread (3 Viewers)

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

Maloprije bio natovario auto i otisao otpremit robu...jao, prste ne osjecam, nemrem nista, stavim rukavice kutije klize. Pa ga jebi....:D Katastrofa, a tek je zima počela. Sva sreća da će meni bit sve manje i manje posla prek zime. :weee:
 

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

Nama najavili -10 za vikend. Ima da se zaključam u stan i ne izlazim.

Osim ako Lorena ne pozove na piće, onda ću razmislit.

:p
 

Oggy

and the Cockroaches
Dec 27, 2005
7,414
:agree: Bas bi i volio upoznat balkance odavde. Samo ne znam kako će nam Duško do Splita. Neka ga Uroš strpa u auto.
Ma nije problem kako ce, nego hoce li ga pustiti preko granice posto je Zemunac i tako to...

Bježi, rezervirano. :p
Jebga nisam tako mislio, ali sam to mogo i ocekivati kad zaboravim staviti "h" ispred "mmmm" :D

:lol2:

Ja ovako pametan se osisao sad na trojku, napoljuuuuuu zlo. Koji sam debil.
Hahahha, ja sam manji, ja sam se osiso na cetvorku prekjuce :lol:
 

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

Haha, može na piće pa utapat tugu kaj su nam ispali i Juve i Dinamo...
Jao kako sam glup, jučer zahladilo ono pravo, i ja izvuko Juventusov šal iz ormara...i tako ja jučer hodam gradom pola dana, pored Maksimira prolazim, i nije mi jasno šta me ovi klinci sa Dinamovim šalovima gledaju poprijeko. Skroz zaboravio na PAOK, a šal ono crno/bijeli, kao da je PAOK-ov. Sva sreća da nisam naletio na neke idiote, mogao me PAOK koštat glave. :D
 

Lorena

Senior Member
Dec 11, 2010
1,366
Jao kako sam glup, jučer zahladilo ono pravo, i ja izvuko Juventusov šal iz ormara...i tako ja jučer hodam gradom pola dana, pored Maksimira prolazim, i nije mi jasno šta me ovi klinci sa Dinamovim šalovima gledaju poprijeko. Skroz zaboravio na PAOK, a šal ono crno/bijeli, kao da je PAOK-ov. Sva sreća da nisam naletio na neke idiote, mogao me PAOK koštat glave. :D
Mislim da ti ni inače nije pametno hodat sa crno-bijelim šalom blizu Sjevera jer se na sve ''crno belo'' budale pale...
 

Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 3)