Balkan Juve thread (9 Viewers)

Alen

Ѕenior Аdmin
Apr 2, 2007
52,540
Zanima me kako ce reagovat neki clanovi foruma i dali nas oni uopce citaju :D :

Otok Rab sa susjednim otočićima čini rapsku otočnu skupinu koja se, smještena na kvarnerskom prostoru, nalazi na izuzetno povoljnom geografsko-prometnom i geografsko-turističkom položaju u odnosu na europsko i domaće turističko tržište.
Otok Rab (Arbe) se pruža u smjeru sjeverozapad-jugoistok, paralelno s kopnom podvelebitskog primorja.
Za otok su specifičane geomorfološke karakteristike koje čine grebeni i udoline koje se pružaju smjerom SZ-JI.
---------------------------
Del Piero je praktički cijelu nogometnu karijeru proveo u Juventusu, u kojem drži rekord u najvećem broju nastupa, te je najbolji strijelac kluba svih vremena.
---------------------------
Rak ili cancer ili zloćudna novotvorina je novotvorina kojoj je svojstvena nekontrolirana dioba stanica, odnosno sposobnost stanica da prodru u ostatak tkiva, bilo izravnim urastanjem (invazija) bilo migracijom do udaljenih područja tijela (metastaze).
---------------------------
Idiot naziv je za osobu niže inteligencije ili obrazovanja. Do početka 20. stoljeća su se i psihički bolesnici (psihotičari) nazivali idiotima.


Ja imam mozak ribe (fish brained na engleskom), Vlatko ti si prick a ti Dusane....ti si ok a to se na engleskom kaze RETIRE!
Il mozda retire znaci mirovina?

Fuck this shit :tdown:
 

Dostoevsky

Tzu
Administrator
May 27, 2007
88,440
Zanima me kako ce reagovat neki clanovi foruma i dali nas oni uopce citaju :D :

Otok Rab sa susjednim otočićima čini rapsku otočnu skupinu koja se, smještena na kvarnerskom prostoru, nalazi na izuzetno povoljnom geografsko-prometnom i geografsko-turističkom položaju u odnosu na europsko i domaće turističko tržište.
Otok Rab (Arbe) se pruža u smjeru sjeverozapad-jugoistok, paralelno s kopnom podvelebitskog primorja.
Za otok su specifičane geomorfološke karakteristike koje čine grebeni i udoline koje se pružaju smjerom SZ-JI.
Definitivno se mora videti. :agree:

Del Piero je praktički cijelu nogometnu karijeru proveo u Juventusu, u kojem drži rekord u najvećem broju nastupa, te je najbolji strijelac kluba svih vremena.
---------------------------
Rak ili cancer ili zloćudna novotvorina je novotvorina kojoj je svojstvena nekontrolirana dioba stanica, odnosno sposobnost stanica da prodru u ostatak tkiva, bilo izravnim urastanjem (invazija) bilo migracijom do udaljenih područja tijela (metastaze).
---------------------------
Da da slazem se i nedo Bog nikome. Valjda ce naci neki lek :agree:

Idiot naziv je za osobu niže inteligencije ili obrazovanja. Do početka 20. stoljeća su se i psihički bolesnici (psihotičari) nazivali idiotima.

Ja imam mozak ribe (fish brained na engleskom), Vlatko ti si prick a ti Dusane....ti si ok a to se na engleskom kaze RETIRE!
Il mozda retire znaci mirovina?

Fuck this shit :tdown:
Nemoj da psujes jebem mu mater. :D

Da, ja mislim da smo najgori. I sutra moram da se cimam do grada i ono...smor.
 

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

Zanima me kako ce reagovat neki clanovi foruma i dali nas oni uopce citaju :D :

Otok Rab sa susjednim otočićima čini rapsku otočnu skupinu koja se, smještena na kvarnerskom prostoru, nalazi na izuzetno povoljnom geografsko-prometnom i geografsko-turističkom položaju u odnosu na europsko i domaće turističko tržište.
Otok Rab (Arbe) se pruža u smjeru sjeverozapad-jugoistok, paralelno s kopnom podvelebitskog primorja.
Za otok su specifičane geomorfološke karakteristike koje čine grebeni i udoline koje se pružaju smjerom SZ-JI.
---------------------------
Del Piero je praktički cijelu nogometnu karijeru proveo u Juventusu, u kojem drži rekord u najvećem broju nastupa, te je najbolji strijelac kluba svih vremena.
---------------------------
Rak ili cancer ili zloćudna novotvorina je novotvorina kojoj je svojstvena nekontrolirana dioba stanica, odnosno sposobnost stanica da prodru u ostatak tkiva, bilo izravnim urastanjem (invazija) bilo migracijom do udaljenih područja tijela (metastaze).
---------------------------
Idiot naziv je za osobu niže inteligencije ili obrazovanja. Do početka 20. stoljeća su se i psihički bolesnici (psihotičari) nazivali idiotima.


Ja imam mozak ribe (fish brained na engleskom), Vlatko ti si prick a ti Dusane....ti si ok a to se na engleskom kaze RETIRE!
Il mozda retire znaci mirovina?

Fuck this shit :tdown:
:agree:

Totalno te razumijem.

Rak(cancer) se, s obzirom u kom dijelu tijela se razvio, može manifestirati na različite načine. Kada se jednom dijagnosticira, terapija se najčešće sastoji od kirurške operacije. Proizvodnja temeljena na visokim standardima ekološke poljoprivrede i preradbe hrane s osloncem na lokalne prirodne resurse - stvaramo autohtoni, proizvod Raba. Nastavak stoljetne obiteljske tradicije poljoprivredne proizvodnje i proizvodnje meda. :lol2:

Selo Modrići, nedaleko od Obrovca, odakle je i porijeklom njegova obitelj. Njegovi roditelji radili su u obrovačkim socijalističkim poduzećima, sve do početka agresije na Hrvatsku. Diego je najjužnije položena luka SAD-a na obali Tihog oceana. Leži u dobro zaštićenom lagunskom zaljevu. Prosječna zimska temperatura je 15 a ljetna 24. :disagree:



Alene, hoću imat jutvo cudje. Jako si ti endaleg. :howler:
 

Alen

Ѕenior Аdmin
Apr 2, 2007
52,540
A kako su zvalu onog plesača? Fred...neki Fred je bio. Joj taj je imao pravi arsenal plesačkih trikova. A dobra je bila i ona mala klintonova, mislim da se zove Chelsea. Udala se mala :lol: :lol: :lol:

Hej drugovi, ja sam ozbiljan, otok Rab nije pravo mesto za vas :inter:
 

Osman

Koul Khara!
Aug 30, 2002
59,259
Ma 100% al mora i Arab Osman ponekad da se spomene, pre bi citao ovo nego Playboy, crna mamba.

Nisi pisao o tegovima, ne razume on.

:D
Comsi comcá douchen? ;)


Btw, is it true Bosnia has no national anthem song?

My bro got back from 2 week sschool trip there, said he found it funny the local school they were with, told me about one croat who sang his national anthem (like super proud, then asked my bro to sing his), and then asked his bosnian classmate to do the same. My bro was oblivious of the fact that all of this was to tease the bosnian guy and put him him on the spot infront of my bro and his swedish classmates :D
 

Alen

Ѕenior Аdmin
Apr 2, 2007
52,540
Comsi comcá douchen? ;)


Btw, is it true Bosnia has no national anthem song?
Yeah, just music, without lyrics.

They simply can't find lyrics acceptable for the Bosnian Croats, Serbs and Muslims. They had an anthem with lyrics but the Serbs and the Croats didn't accept it as their own anthem so they changed it to the new one.
 

Alen

Ѕenior Аdmin
Apr 2, 2007
52,540
Rab dvadeset stupnjeva. Nije loše.

Sutra će na Rabu biti oblačno, vjetrovito i neugodno hladno. Mjestimice moguća slaba kiša. Najniža jutarnja temperatura 3 stupnjeva, najviša dnevna 14 stupnja. Na Jadranu će biti vjetrovito, na sjevernom i srednjem dijelu uz promjenjivu naoblaku i sunčana razdoblja, a na jugu oblačno, ponegdje uz kišu. Najniža jutarnja temepratura 5 stupnjeva, najviša dnevna 24 stupnjeva.
 

Alen

Ѕenior Аdmin
Apr 2, 2007
52,540
Na Rabu su bile i prve nudističke plaže...a kasnije i gay kafić...liberalno ..
Prvi GAY kafić uopče na jadranskom prostoru: u Donjoj ulici, ime kafića je SANDA, ne SANDRO ili ALESSANDRO, jednostavno Sanda.
Postoji još i danas, ali na žalost "lijepi dečkici" izostaju.
 

Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 9)