Balkan Juve thread (35 Viewers)

OP
Marko

Marko

GhostDog
May 1, 2006
3,289
  • Thread Starter
  • Thread Starter #242
    Doslovni prevodi

    Mnogo sam se sekirao - I axed my self very much.
    Pričam sam sa sobom - I'm talking alone with the room.
    Računaj na mene - Calculate on me.
    Čekanje u redu za kruh - Waiting all right for bread.
    Ko te šljivi - Who plums you.
    Ko te šiša - Who cuts your hair.
    Nosi se - Carry yourself.
    Tekuća pitanja - Liquid questions.
    Od malih nogu - Since the little legs.
    Malo prije - Small before.
    More bre - Sea, brother.
    Voditi računa - To lead the bill.
    Samoubojica - Only Killer
    Napet sam - I'm on five.
    Hajde da igramo karte - Let's play tickets.
    Dijelim Vaše mišljenje - I divide Your opinion.
    On je svjetla točka - He is a bright full stop.
    Spetljao se s njom - He looped himself with her.
    Želim se nasloniti na tebe - I wish to elephant on you.
    Što ti pada na pamet - What is falling on your brain.
    Pucali smo od smijeha - We were shooting from laughter.
    Pijan je ko majka - He is as drunk as a mother.
    Iz čista mira - Out of clean peace.
    Fotokopije - Foto-who-drinks.
    Upala mišića - The infall of a little mouse.
    Supruga - Are-railway.
    Blago tebi - Treasure to you.
    Veni, vidi, vici - Fade, see, jokes.
    Sve što je izgubljeno, može se povratiti - Everything that is lost can be thrown up.
    Pop-pjevač - Priest-singer.
    Sve je gore i gore - Everything is up and up.
    Sranje kroz gusto granje - Shitting through a dense bush.
    Sarajevo - Sara is an ox.
    Dedinje - He belongs to grandfather.
    Mali Lošinj - Little bad city.
    Skoplje - Castration city.
    Neda Ukraden - No Yes stolen.
    Ružica Sokić - Little rose Little juice.
    Slobodan Milošević - Freeman Gentlefuck.
    Alija Izetbegović - But I And brother-in-law escape.
    Mirjana - Peace I on.
    Tugomir - Sadpeacer.
    Nada Križić - Faithful Littlecross.
    Tihomir - Silentpeace.
    =============================

    Došao Mujo na grupni sex i nakon jedno tri sata viče on:
    - "Ljudi, ljudi, upalite svjetlo!"
    Upale oni svijetlo i pitaju Muju što je bilo, a on kaže:
    - "Ajmo se nekako organizirati, je već treći put zaredom pušim kurac!"
    Samo da dodam:

    Malo sutra - little tomorrow

    Dule90 said:
    Jao Boze necemo valjda da kupimo Behramija.
    Ma nećemo, to se samo ovi kosovski albanci, da ne kažem šiptari, lože da jedan njihov igra u Juventusu. Mada mi nisu jasni, Behrami ima državljanstvo Švajcerske. To je kao kad bi ja navijao da Krkić pređe u Juve. Boli me kurac za Krkića, momak ima državljanstvo Španije!
     

    Alen

    Ѕenior Аdmin
    Apr 2, 2007
    52,573
    Ja bi vise tija Fadilja Vokrija. Ili mozda Kujtim Salja. :D

    Vokri je bija igracina. Siptar koji igra za Partizan. Dule, sva sreca da jos nisi bija rodjen kad je Vokri igrao. Kakav Ranieri, kakav Molinaro, Vokri bi bija numero uno on your death wish list :lol2:
     
    OP
    Marko

    Marko

    GhostDog
    May 1, 2006
    3,289
  • Thread Starter
  • Thread Starter #247
    Ja bi vise tija Fadilja Vokrija. Ili mozda Kujtim Salja. :D

    Vokri je bija igracina. Siptar koji igra za Partizan. Dule, sva sreca da jos nisi bija rodjen kad je Vokri igrao. Kakav Ranieri, kakav Molinaro, Vokri bi bija numero uno on your death wish list :lol2:
    Ko zna, možda bi zbog njega navijao za Partizan!:D
     

    Oggy

    and the Cockroaches
    Dec 27, 2005
    7,413
    Ma da nam je naci dobrog lijevog beka, a desnog nek igra Zebina, mislim dobar je on (ponekad) kada pije lijekove za smirenje i ne krizira bezze. S druge strane ode Birindelli tako da na toj poziciji imamo igraca manje, ali opet dosao je i Mellberg koji moze pokrivati tu poziciju.

    Mada malo bolje kada skontam fakat me nervira to sto klasicnog stopera ili beka kako treba, nego nam svaki odbrambeni moze igrati par pozicija i to prosjecno u najboljem slucaju (cast izuzetcima). I ne znam koje napisao u nekom od thradova ali je dobro rekao, treba nam kvalitet ne kvantitet i pod tim mislim na dobrog lijevog beka ili desnog ili stopera, an neko ko je solidan ako ima dobar dan i moze igrati pozicije od napadaca do golmana. Zato nam i krizziraju neki igraci. Npr. Braco, cinjenica je da on nije onaj igrac koji je bio u Bayernu i tesko je bilo ocekivati neke spektakularne stvari od njega, ali i Ranierievo stalno mijenjanje njegove pozicije (kako mu je kurcu cejf) nimalo ne pomaze. Lik je s lijevog beka zavrsavo ko' desni vezni, pa opet na beka i tako unedogled.

    Uh jebpte sta svasta napisah :D
     
    OP
    Marko

    Marko

    GhostDog
    May 1, 2006
    3,289
  • Thread Starter
  • Thread Starter #250
    I ja sam očekivao da bi Salihamidžić mog'o da bude dobar lijevi bek, na toj poziciji je igrao zadnjih sezona u Bajernu, i to odlično. Ali kao što si rek'o, to više nije isti igrač. Koliko je samo loših centaršuteva uputio u šesnaesterac... Svaka mu čast na zalaganju, ali se od njega ipak očekuje više.
     

    Dostoevsky

    Tzu
    Administrator
    May 27, 2007
    88,450
    Eh kad bi samo imali vise para sa transfer market. :D

    Trebalo bi da kupimo neku odgovarajucu zamenu da Buffona posto i on covek ima dusu i mora malo da se odmori,makar na nekim utakmicama.Koncentracija mu je drasticno opala sada na kraju sezone,a mi nemamo ni jednu dobru izmenu.Misim da Belardi nije dovoljno dobar inace.

    Levog beka moramo kupiti!Onaj Molinaro je retardiran decko i ako ga zadrzimo ima da ga izduvamo i CL.Kad bi mogao da biram,prvi izbor bi mi bio Vargas.Ima odlican centarsut,a i moze da igra na sredini odlicno(taman da zameni Nedveda ponekad).Steta sto nismo kupili Antunesa kada smo mogli,on je mnogo dobar iako nije dobio dosta sanse u Romi.

    Zebina je dobar i njega sam uvek voleo kao igraca iako se ponekad ponasa kao da nema mozga sa previse agresije(secate se kad je u Romi udario Recobu? :D)
    Grygera moze da bude zamena i bilo bi dobro ako bi mogao da igra kao na kraju sezone.Tek sad skoro je poceo bar nesto da pokazuje na terenu.

    Ko god predlozi Chiellinija da igra levog beka sada znace da je poludeo_On me je najvise iznenadio ove sezone.Znao sam da je dobar igrac ali nisam ovo ocekivao_On mora ostati CB gde je pokazao da moze da bude jedan od najboljih u Evropi sigurno!E sada,kada bi imali nekog da stavimo pored njega npr. Zapata ili Carvalho iz Celzija...to bi bio zid.Kupili smo Mellberga i cisto sumnjam da cemo sada kupiti nekog kvalitetnog CBa posto je Secco rekao da racuna na Mellberga.

    Nedved je Nedved i svaka njemu cast ali to vise nije onaj stari.On ove sezone,po meni,nije bio nista posebno.Jeste da on trci ko lud ali primecuje se da ga stizu godine.Moramo naci neku zamenu za njega u skorije vreme ako ne planiramo da to uradimo sa Giovincom.Sad kad sam ga pomenuo,jel ste videli kako je on dobar?Ima potencijal da bude jedan on najboljih igraca na svetu ako nastavi da se poboljsava,a misim da ce bas tako i biti ako mu damo sansu ovde.

    Sissoko je mnogo dobar.Kada sam prvi put video da ga zelimo mislio sam da bi bilo dobro da on dodje ali sam bio protiv tog transfera posto sam hteo dobrog stopera.Sada mi nije zao sto smo ga uzeli,pa ni za one pare.Zanetti je imao mnogo dobru sezonu ali misim da je njemu mesto na klupi.Neko pored Sissoka trebao bi da bude Xabi ili tako neko sto ima mnogo dore pasove i ko je krativan.Tako da ako se jedan od pomenuta dva povredi mogao bi Zanetti da udje i nebi strahovao da ce zajebati nesto kao sto sam strahovao za Nocerina ove sezone.

    Camo je desno i samo se nadam da nece biti onoliko dugo povredjen.Bez njega smo kurac na sredini.Nema nicega...s tim,moramo kupiti neku izmenu za njega.Marchionni je stalno povredjen.Ja stvarno ne znam koji mu je kurac.Iako je ~dobar igrac mislim da ga moramo prodati i dovesti neku adekvatnu zamenu.

    Napad nam je savrsen s obziron da su Del Piero i Trezeguet dali 41 gol u duetu ove sezone i da smo sada doveli Amaurija koga mnogo cenim kao igraca.Nadam se da ce Iaquinta biti tu naredne sezone posto se dosta dobro pokazao ove sezone.

    Sto se tice mladih igraca mislim da nikako ne smemo prodati Lanzafamea.Ima potencijala.Isto ide za De Cegliea i Marchisia.Kupovina Ekdala nije losa posto moramo misliti malo i na buducnst.

    I dalje na samu pomisao da nam je trener Ranieri sav se najezim. :D Nek nam je Bog u pomoci.
     
    OP
    Marko

    Marko

    GhostDog
    May 1, 2006
    3,289
  • Thread Starter
  • Thread Starter #252
    Da vidi tvoja profesorica srpskog ovaj text, odma' bi ti dala četiri plus za kraj.:D
     

    Alen

    Ѕenior Аdmin
    Apr 2, 2007
    52,573
    Kazi da Srbi puno psuju , jebi ga, shta cesh. :D
    Zbori si be makedonski. Koj gi ebe drugive, neka se malku pomacat za da te razberat :D
    Da sum na tvoe mesto za inat ke zboram makedonski :pumpkin:

    A sto vi to ljudi radite u zivotu ?
    Znam da Dule pada treci razred :lol2: , i znam da Vlatko radi kod svog oca. Sta je s ostalima ?
     

    Bjerknes

    "Top Economist"
    Mar 16, 2004
    111,684
    Doslovni prevodi

    Mnogo sam se sekirao - I axed my self very much.
    Pričam sam sa sobom - I'm talking alone with the room.
    Računaj na mene - Calculate on me.
    Čekanje u redu za kruh - Waiting all right for bread.
    Ko te šljivi - Who plums you.
    Ko te šiša - Who cuts your hair.
    Nosi se - Carry yourself.
    Tekuća pitanja - Liquid questions.
    Od malih nogu - Since the little legs.
    Malo prije - Small before.
    More bre - Sea, brother.
    Voditi računa - To lead the bill.
    Samoubojica - Only Killer
    Napet sam - I'm on five.
    Hajde da igramo karte - Let's play tickets.
    Dijelim Vaše mišljenje - I divide Your opinion.
    On je svjetla točka - He is a bright full stop.
    Spetljao se s njom - He looped himself with her.
    Želim se nasloniti na tebe - I wish to elephant on you.
    Što ti pada na pamet - What is falling on your brain.
    Pucali smo od smijeha - We were shooting from laughter.
    Pijan je ko majka - He is as drunk as a mother.
    Iz čista mira - Out of clean peace.
    Fotokopije - Foto-who-drinks.
    Upala mišića - The infall of a little mouse.
    Supruga - Are-railway.
    Blago tebi - Treasure to you.
    Veni, vidi, vici - Fade, see, jokes.
    Sve što je izgubljeno, može se povratiti - Everything that is lost can be thrown up.
    Pop-pjevač - Priest-singer.
    Sve je gore i gore - Everything is up and up.
    Sranje kroz gusto granje - Shitting through a dense bush.
    Sarajevo - Sara is an ox.
    Dedinje - He belongs to grandfather.
    Mali Lošinj - Little bad city.
    Skoplje - Castration city.
    Neda Ukraden - No Yes stolen.
    Ružica Sokić - Little rose Little juice.
    Slobodan Milošević - Freeman Gentlefuck.
    Alija Izetbegović - But I And brother-in-law escape.
    Mirjana - Peace I on.
    Tugomir - Sadpeacer.
    Nada Križić - Faithful Littlecross.
    Tihomir - Silentpeace.
    =============================

    Došao Mujo na grupni sex i nakon jedno tri sata viče on:
    - "Ljudi, ljudi, upalite svjetlo!"
    Upale oni svijetlo i pitaju Muju što je bilo, a on kaže:
    - "Ajmo se nekako organizirati, je već treći put zaredom pušim kurac!"
    Now I can relate to these!

    :D
     

    Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 35)