Balkan Juve thread (18 Viewers)

OP
Marko

Marko

GhostDog
May 1, 2006
3,289
  • Thread Starter
  • Thread Starter #282
    Neznam ni ja. Nisam mislio, stvarno sam se zajebo :p Al hajd valjda mi nece nikad trebati Bosanski pasos (Jos kad krenu u Evropu :lol: )
    A kao pre bi igrao za reprezentaciju Bosne nego li za Nizozemsku (srpski - Holandsku).:spliff:
     

    Oggy

    and the Cockroaches
    Dec 27, 2005
    7,411
    Mali se rodio kao Juventino :juvefan2: cestitam ti, nek je ziv i zdrav :)

    Sad nesto drugo, jel neko od vas ikad bio u Makarskoj na more? Planiram ici ovog ljeta. Nasao sam apartman blizu Donje Luke pa sad nisam siguran jel fino mjesto jer samo sam dobio slike od apartmana a ne od plaze i grada.
    Ja sam ti bio zadnje 2 godine u Makarskoj i oba puta je bilo super, sam je belaj shto muziku u gradu gase oko 2 i onda ti je truba manje vise, nea haman dje otici. A dje je Donja Luka neam blage...

    Neznam ni ja. Nisam mislio, stvarno sam se zajebo :p Al hajd valjda mi nece nikad trebati Bosanski pasos (Jos kad krenu u Evropu :lol: )
    Ma koji ce ti kurac nas pasos, ja bih ubio da mi je neki drugi, da mogu ko covjek otici dalje od Hrvatske i Srbije (a i tu katkad peglaju).

    A kao pre bi igrao za reprezentaciju Bosne nego li za Nizozemsku (srpski - Holandsku).:spliff:
    Vidis to je dobro pitanje, ako ima imalo pameti u ovom trenutku Holandija bez razmisljanja jer je BH Savez u kurcu (blago receno) samo Pjanic ludak se pati da zaigra za nas ali izgleda da i on dolazi pameti polako (nece igrati protiv Azerbedjana)
     
    OP
    Marko

    Marko

    GhostDog
    May 1, 2006
    3,289
  • Thread Starter
  • Thread Starter #284
    Vidis to je dobro pitanje, ako ima imalo pameti u ovom trenutku Holandija bez razmisljanja jer je BH Savez u kurcu (blago receno) samo Pjanic ludak se pati da zaigra za nas ali izgleda da i on dolazi pameti polako (nece igrati protiv Azerbedjana)
    To je bila neka rasprava na Behramijevom threadu, kao da li će Behrami da promeni reprezentaciju, da li će da igra za Kosovo posle Švicarske (srpski - Švajcerske). Zaim je rek'o da bi pre odabrao Bosnu nego Nizozemsku (srpski - Holandiju) pa ga sad malo zezam.:spliff:
     

    V

    Senior Member
    Jun 8, 2005
    20,110
    • V

      V

    Jebem ti zivot, 32°C u Zg! I ko Bog, bas danas, ja morao citavo jutro razvozit robu po citavom jebenom gradu!

    Jebem ti kucu, oca i poso i sve!

    Dule, uzivaj u skoli prijatelju, dok jos mozes. :D
     

    Dostoevsky

    Tzu
    Administrator
    May 27, 2007
    88,443
    Jebem ti zivot, 32°C u Zg! I ko Bog, bas danas, ja morao citavo jutro razvozit robu po citavom jebenom gradu!

    Jebem ti kucu, oca i poso i sve!

    Dule, uzivaj u skoli prijatelju, dok jos mozes. :D
    Eto kurca.Vidis sta bude kad ne ucis skolu Vlatko. :D

    A temperatura...u picku materinu,stvarno!Prokljuc'o sam u mrtvoj skoli.Ladno pivo resava taj problem. :D
     

    V

    Senior Member
    Jun 8, 2005
    20,110
    • V

      V

    Eto kurca.Vidis sta bude kad ne ucis skolu Vlatko. :D

    A temperatura...u picku materinu,stvarno!Prokljuc'o sam u mrtvoj skoli.Ladno pivo resava taj problem. :D
    Ma stari i buraz me dobro zajebali. Oni fino otisli u Sarajevo na velesajam a ja morao ostat zato sto slusam jedan seminar ovaj tjedan. Oni fino piva, poslovni rucak, svaki dan, a ja ujutro moram bit na tom sranju i onda trcat na posao poslije toga.

    Nikad, nikad, nemojte radit za ikoga iz familije, nema goreg. Vjerujte mi. Uf, jos 15minuta i zatvaram kancelariju.

    Jedina dobra stvar u cijelom ovom jebenom danu je; majka doma pravi pizzu! :weee:
     

    Oggy

    and the Cockroaches
    Dec 27, 2005
    7,411
    Ma stari i buraz me dobro zajebali. Oni fino otisli u Sarajevo na velesajam a ja morao ostat zato sto slusam jedan seminar ovaj tjedan. Oni fino piva, poslovni rucak, svaki dan, a ja ujutro moram bit na tom sranju i onda trcat na posao poslije toga.

    Nikad, nikad, nemojte radit za ikoga iz familije, nema goreg. Vjerujte mi. Uf, jos 15minuta i zatvaram kancelariju.

    Jedina dobra stvar u cijelom ovom jebenom danu je; majka doma pravi pizzu! :weee:
    Hehhe, ako te ista tjesi i ovdje je pakleno vruce :D

    A sto se tice rada s familijom imao sam i to iskustvo ali sreca pa vise ne radim za njih :D
     

    Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 18)