Road to WC2006 (5 Viewers)

Status
Not open for further replies.

Zlatan

Senior Member
Jun 9, 2003
23,049
Tri crnogorska dečaka pričaju čiji je otac najbrži. Jedan kaže:
- "Moj otac je fudbaler, ali je tako brz, kada šutne loptu na gol sa 11 metara, otrči i sam je uhvati."
Drugi kaže:
- "Moj otac je još brži, on baci kamen sa brda i strči dole pa ga uhvati."
Treći kaže:
- "Moj otac je najbrži. On radi u opštini do 3 sata, a već u pola tri je kod kuće."
 

giovanotti

ONE MAN ARMY
Aug 13, 2004
13,725
++ [ originally posted by Zlatan ] ++
Dosao kapitalista u Crnu Goru po radnu snagu, pa mu treba 18 Crnogoraca. Kada skupili se oni ali u kaimonu 22 ljudi. 18 Crnogoraca i 4 Bosanca. Pita kapitalista:
- "A sta ce vam jos ta 4 Bosanca?"
Crnogorac ce:
- "A ko ce nas istovarit?"
:LOL:

Po Crnoj Gori pocele demonstracije,drzava im u periodu tranzicije pa ljudi ostaju bez posla...te oni izadju na ulicu i strjkuju.Njihov predsednik organizuje skup na stadionu u Podgorici i napuni stadion obecavsi da ce popraviti novonastalu situaciju.Skupe se na stadionu a predsednik pocne:"ljudi ja sam resio da vam pomognem,nacicu vam radna mjesta...te pokaza na jednog u publici i kaze:"evo ti ces biti prvi kome cu objezbediti posao"!...a na to ce Crnogorac iz publike:"a dje bas mene nadje od svih nijh"?
 

Amash

Senior Member
Mar 31, 2005
1,697
Zadesio se neki turista u Crnoj Gori i posto se blizila noc on ode u hotel da prespava.Posto je planirao da ranu ujutro nastavi put ,naruci on budjenje u 7 i 30 .I dodje jutro i turisti zvoni telefon u sobi:Alo ,jestel' vi narucili budjenje u 7 i 30?" "Jesam" kaze turista."Pa ustaj jado vec je 11 "!!
 

Zlatan

Senior Member
Jun 9, 2003
23,049
Došli Amerikanci u Crnu Goru da snime film. Nađu dva Crnogorca kako leže pod jednim drvetom, snime ih, odu u Ameriku i film postane jako popularan i zaradi silne pare. Tako Amerikanci odluče snimiti nastavak. Vrate se u Crnu Goru a ona dvojica još pod istim drvetom. Kažu im Amerikanci:
- "Znate, mi bi smo da snimimo nastavak onog filma ali nešto bismo malo promijenili, možete li se premjestiti pod neko drugo drvo?" Crnogorac odgovara:
- "Ej, čoče pa šta je tebi, mi smo glumci, nijesmo kaskaderi."
 

giovanotti

ONE MAN ARMY
Aug 13, 2004
13,725
++ [ originally posted by barkuss ] ++
Joj,a kolko sam ih o slovencima znao....

Svugdje u svijetu se ubrzanje automobila mjeri od 0-100 a u Sloveniji od 0 do granice

Kako bi hrvatska mogla osvojit slovence? Poslali bi paintball club u Ljubljanu
.
.
.
.
.
:LOL:
 

Amash

Senior Member
Mar 31, 2005
1,697
Doso Crnogorac u policijsku stanicu i ponio jastuk.
- "Izvolite, gospodine", rece dezurni policajac.
- "Evo, ja cuo narod spominje neke lezece policajce pa reko da se prijavim."
 

giovanotti

ONE MAN ARMY
Aug 13, 2004
13,725
++ [ originally posted by Zlatan ] ++


Pa dobro, ali nije u tome stvar, stvar je što se oni osjećaju prvenstveno kao švicarci, bez obzira na jezik ili neke druge odredbe. Ja želim da smo svi Bosanci, pa bili bosanski muslimani, pravoslavci ili katolici.
To ce tesko ici,bar se meni tako cini.
 

Amash

Senior Member
Mar 31, 2005
1,697
Stoje dva Crnogorca na mostu i gledaju kako se neka djevojka gusi u vodi. Kaze jedan:
- "Bogati Djole, mi ovdje stojimo a djevojka se gusi."
Kaze drugi:
- "Jest vala bas...hajmo mi sjest."
 

Zlatan

Senior Member
Jun 9, 2003
23,049
++ [ originally posted by Amash ] ++
Zadesio se neki turista u Crnoj Gori i posto se blizila noc on ode u hotel da prespava.Posto je planirao da ranu ujutro nastavi put ,naruci on budjenje u 7 i 30 .I dodje jutro i turisti zvoni telefon u sobi:Alo ,jestel' vi narucili budjenje u 7 i 30?" "Jesam" kaze turista."Pa ustaj jado vec je 11 "!!

:D


Skupili se crnogorci pred kabinetom premijera da protestuju. Izađe on i pita šta je problem. Izađe jedan crnogorac i kaže "Kako šta je problem, Bosanci nam nose svo kamenje." "Pa to je samo kamenje jebalo vas ono nek ga nose", odgovori premijer. Dolaze ti oni ponovo slijedeće sedmice, i oped isti odgovor.

Poslije mjesec dana, sad se crnogorci pravo naljutili, dolaze sa oružjem pred zgradu vlade i oped se žale premijeru. Izađe on i kaže "Paq dobro, šta ste zabeli za to kamenje, jebalo vas ono, šta će vam?" Opet se penje onaj crnogorac i kaže "Kako šta će nam? Kada dođu do zemlje ti ćeš je obrađivati pička ti materina."
 

giovanotti

ONE MAN ARMY
Aug 13, 2004
13,725
++ [ originally posted by Zlatan ] ++
Pričaju ti Mujo, Hrvat i Srbin ko ima najveći kurac. Kaže Hrvat "Ja imam u Zagrebu prijatelja, kurac mu metar".

Kaže Srbin "Nije to ništa, ja u Beogradu imam bre pirjatelja, kurac mu dva metra".

Kaže Mujo, pričekajte vi, sada ću ja nazvati svog jarana Sulju. Nazove on Sulju, kad, za pola sata, neko znovni na vratima. Otvore ti oni kad na vratima ogromni glavić i na njemu ceduljica "Mujo, pristavi kafu, eto me za 5 minuta".

:rofl:
 
Status
Not open for further replies.

Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 5)