Road to WC2006 (5 Viewers)

Status
Not open for further replies.
Mar 14, 2004
4,926
++ [ originally posted by Amash ] ++


Vjerujem al bar nije ovog moralo da bude da popravite odnose s nama kolko tolko

gle,situacija je takva da se dugo vremena nece nikakvi odnosi u regiji popravit,vjeruj mi....znam jer se krećem po užem centru BBBa a i znam kako razmišljaju i Grobari i Delije...nema šanse. Jedino čestitke dečkima iz Manijaka od Želje što su mi čuvali auto za vrijeme utakmice u Sarajevu :)
 

Zlatan

Senior Member
Jun 9, 2003
23,049
++ [ originally posted by giovanotti ] ++

Ok,to je samo vic,ne vredjam se ja tako lako.:)
Ovog puta su Crnogorci i Makedonci ostali van vica:)

Jao, imam ih o crnogorcima koliko hoćeš.


Otišao ti crnogorac na planinu na izlet. Odmara se on tako, kad brzo uze telefon i nazva svog brata, kaže "Brate, jel imaš još onok lijeka za ujed zmije?" "Zašto, jel te ujela zmija" pita ga on. "Nije", kaže, "al se približava".
 

Zlatan

Senior Member
Jun 9, 2003
23,049
++ [ originally posted by barkuss ] ++



gle,situacija je takva da se dugo vremena nece nikakvi odnosi u regiji popravit,vjeruj mi....znam jer se krećem po užem centru BBBa a i znam kako razmišljaju i Grobari i Delije...nema šanse. Jedino čestitke dečkima iz Manijaka od Želje što su mi čuvali auto za vrijeme utakmice u Sarajevu :)

Dobro da ga nisi ostavio na Alipašinom, za 3 minute bi ti samo tablice ostavili :D
 

giovanotti

ONE MAN ARMY
Aug 13, 2004
13,725
++ [ originally posted by Zlatan ] ++



Ma izgleda da je bilo problema na stadionu, bacale se stolice, upaljači, kamenje etc. Dosta navijača je povrijeđeno izgleda. Samo ne znak kako su im koji kurac dozvolili da unesu kamenje na stadion???

Ali jebiga, vidjećemo sutra u novinama.





Jebiga, vidim da si normalan momak pa nema razloga da se svađamo. Ja lično nisam ni vjernik (strogi sam ateista), ni nacionalista (iz miješanog braka), ali moram priznati da se osjećam kao Bosanac i da me strašno nerviraja većina Srba sa svojim nacionalizmom.



Amash, ne znam koliko se tom članku može vjerovati, i ke pogriješio: Zlatan nije rođen ovdje nego u Malmeu. Ja lično njega razumijem, Švedska je njegova zemlja. On jeste porijeklom odavde, ali tamo je rođen, odrastao, živio, školovao se i ta mu je država dala sve, Bosna nije ništa, ja lično ne mislim da on sad ima neku moralnu obavezu da igra za nas. naravno da bi bilo dobro da igra za nas, ali ne zamjerim mu ni što je izabrao Švedsku.
Naravno da nemamo razloga da se svadjamo i da sam normalan(sto jesam) a i da nisam jer je sa nenoramlnima nemoguce naci bilo kakvo resenje.To da li je neko ateista ili pravoslavac ili sta vec je nebitno,a sto se nacionalizma tice njega nazalost ima svuda pa i ovde i on je mocno oruzje kojim se politicari sluze kako bi pridobili siroke narodne mase.Najbolji primer prisustva nacionalizma ti je Amerika, tamo recimo je takva cenzura da nijedan siroko produkcijski film ne moze proci bez americke zastave u njemu(obrati paznju kad ih gledas).
Ne volim nacionalizam bilo koje vrste,toga ima i u Bosni i ovde i svuda.
 

Amash

Senior Member
Mar 31, 2005
1,697
++ [ originally posted by barkuss ] ++



gle,situacija je takva da se dugo vremena nece nikakvi odnosi u regiji popravit,vjeruj mi....znam jer se krećem po užem centru BBBa a i znam kako razmišljaju i Grobari i Delije...nema šanse. Jedino čestitke dečkima iz Manijaka od Želje što su mi čuvali auto za vrijeme utakmice u Sarajevu :)
Ma znam to ali mislio sam na politicke odnose. Jebiga narod ce se tesko pomirit neki hoce al neki Boga mi tesko
 
Mar 14, 2004
4,926
Dođu amer,francuz i crnogorac u birtiju i počnu se hvalit o svojim ženama....prvi na red dođe amer: Moja Brittny ima tako duge noge da kad sjedne na konja,vršcima prstiju dotakne tlo,ne zato što je konj nizak nego zato kaj ona ima tako duge i divne noge.

Dođe žabar(francuz): moja Stephannie ima tako tanak struk da ju mogu obujmit dlanovima i prsti mi se dotaknu. Ne zato kaj imam velke šake nego zato kaj ona ima tako tanak i divan struk.

I naposljetku,dođe crnogorac: Moja Jelena ima takav guz da je ošamarim po njemu,odem na posao,vratim se doma a guza se još trese i vibrira. Ne zato kaj ona ima salastu guzicu nego zato kaj je meni radno vrijeme takvo :)
 

Zlatan

Senior Member
Jun 9, 2003
23,049
++ [ originally posted by giovanotti ] ++

Naravno da nemamo razloga da se svadjamo i da sam normalan(sto jesam) a i da nisam jer je sa nenoramlnima nemoguce naci bilo kakvo resenje.To da li je neko ateista ili pravoslavac ili sta vec je nebitno,a sto se nacionalizma tice njega nazalost ima svuda pa i ovde i on je mocno oruzje kojim se politicari sluze kako bi pridobili siroke narodne mase.Najbolji primer prisustva nacionalizma ti je Amerika, tamo recimo je takva cenzura da nijedan siroko produkcijski film ne moze proci bez americke zastave u njemu(obrati paznju kad ih gledas).
Ne volim nacionalizam bilo koje vrste,toga ima i u Bosni i ovde i svuda.

To je već nešto druge, to je jedan vid pozitivnog nacionalizma ili patritizma, nego on nema veze sa vjerom, rasom ili etničkim porijeklon, nego sa osjećajem pripadnosti jednoj zemlji, tj Americi. Toga ovdje nema.

Jebo ti državu gdje jedan od predsjedavajućih predsjedništva (Paravac) otvoreno kaže da će navijati za Srbiju. Pa mater ti jebem u pičku mrš u Srbiju onda kad ih toliko voliš, koji kurac mene ovdje u zdrav mozak jebeš pička ti materina. Ista stvar sa hrvatima u Hercegovini. Sve to treba otjerati, ako voliš Hrvatsku idi tamo radi i živi, neka ovdje ostanu samo oni što se smatraju Bosancima.
 

Amash

Senior Member
Mar 31, 2005
1,697
++ [ originally posted by giovanotti ] ++

Naravno da nemamo razloga da se svadjamo i da sam normalan(sto jesam) a i da nisam jer je sa nenoramlnima nemoguce naci bilo kakvo resenje.To da li je neko ateista ili pravoslavac ili sta vec je nebitno,a sto se nacionalizma tice njega nazalost ima svuda pa i ovde i on je mocno oruzje kojim se politicari sluze kako bi pridobili siroke narodne mase.Najbolji primer prisustva nacionalizma ti je Amerika, tamo recimo je takva cenzura da nijedan siroko produkcijski film ne moze proci bez americke zastave u njemu(obrati paznju kad ih gledas).
Ne volim nacionalizam bilo koje vrste,toga ima i u Bosni i ovde i svuda.
Ssssssssssss cut ce te Andy i ostala americka kompanija:p
 

giovanotti

ONE MAN ARMY
Aug 13, 2004
13,725
++ [ originally posted by Zlatan ] ++



Jao, imam ih o crnogorcima koliko hoćeš.


Otišao ti crnogorac na planinu na izlet. Odmara se on tako, kad brzo uze telefon i nazva svog brata, kaže "Brate, jel imaš još onok lijeka za ujed zmije?" "Zašto, jel te ujela zmija" pita ga on. "Nije", kaže, "al se približava".
:LOL:
Evo ti jedan:
Poradja se Crnogorka,ali nikako da se porodi...to se toliko produzilo da se okupi cela crnogorsak familija.Poceli svi da dozivaju malo crnogorce da izadje,ali ono nece.
Dodje baba i kaze:"ajde sine sokole izidji...kad izidjes baba ce da ti da gibanice kolko hoces".Nista ,ne izlazi mali.
Dodje striko pa kaze:"ajde izidji ,striko ce da ti kupi auto".Ali nista opet mali ni da priviri.
Dodje deda i kaze:"ajde sokole izidji,evo deda kad ti kaze sredicu ti da budes djeneral".
Na to mali izviri i pita dedu:"A jel djeneral u penziju"???
 

Zlatan

Senior Member
Jun 9, 2003
23,049
++ [ originally posted by barkuss ] ++
Dođu amer,francuz i crnogorac u birtiju i počnu se hvalit o svojim ženama....prvi na red dođe amer: Moja Brittny ima tako duge noge da kad sjedne na konja,vršcima prstiju dotakne tlo,ne zato što je konj nizak nego zato kaj ona ima tako duge i divne noge.

Dođe žabar(francuz): moja Stephannie ima tako tanak struk da ju mogu obujmit dlanovima i prsti mi se dotaknu. Ne zato kaj imam velke šake nego zato kaj ona ima tako tanak i divan struk.

I naposljetku,dođe crnogorac: Moja Jelena ima takav guz da je ošamarim po njemu,odem na posao,vratim se doma a guza se još trese i vibrira. Ne zato kaj ona ima salastu guzicu nego zato kaj je meni radno vrijeme takvo :)
Crnogorac u Budvi na plazi, svlaci se go i legne na ledja. Od pojasa pa nadole stavlja komad kartona na kome pise "GLEDANJE 50 EUR?".
Prolazi jedna zenska, podize karton, vidi, odusevljava i ostavlja 50 EUR-a.
Prolaze jos 3-4 cure i desava se ista stvar...Prolazi i peta zenska, ucini isto i odlazi...
Medjutim, palo joj je nesto na pamet, pa se vraca .....
- "Ej, da te pitam nesto", kaze ona.
- "Pitaj, zeno."
- "Ako gledanje kosta 50 EUR-a, koliko kosta jebanje ?" - upita cura
A Crnogorac joj odgovara:
- "Avetinjo nijedna, da hocu da radim, ne bi ovako prosio!"
 

Amash

Senior Member
Mar 31, 2005
1,697
++ [ originally posted by Zlatan ] ++



To je već nešto druge, to je jedan vid pozitivnog nacionalizma ili patritizma, nego on nema veze sa vjerom, rasom ili etničkim porijeklon, nego sa osjećajem pripadnosti jednoj zemlji, tj Americi. Toga ovdje nema.

Jebo ti državu gdje jedan od predsjedavajućih predsjedništva (Paravac) otvoreno kaže da će navijati za Srbiju. Pa mater ti jebem u pičku mrš u Srbiju onda kad ih toliko voliš, koji kurac mene ovdje u zdrav mozak jebeš pička ti materina. Ista stvar sa hrvatima u Hercegovini. Sve to treba otjerati, ako voliš Hrvatsku idi tamo radi i živi, neka ovdje ostanu samo oni što se smatraju Bosancima.
Tog sam istog mišljenja i ja. I volio bih da se to dogodi da barem mozemo rahat zivjet ovdje. Da vise ne vuce svak na svoju stranu
 

Zlatan

Senior Member
Jun 9, 2003
23,049
++ [ originally posted by giovanotti ] ++

:LOL:
Evo ti jedan:
Poradja se Crnogorka,ali nikako da se porodi...to se toliko produzilo da se okupi cela crnogorsak familija.Poceli svi da dozivaju malo crnogorce da izadje,ali ono nece.
Dodje baba i kaze:"ajde sine sokole izidji...kad izidjes baba ce da ti da gibanice kolko hoces".Nista ,ne izlazi mali.
Dodje striko pa kaze:"ajde izidji ,striko ce da ti kupi auto".Ali nista opet mali ni da priviri.
Dodje deda i kaze:"ajde sokole izidji,evo deda kad ti kaze sredicu ti da budes djeneral".
Na to mali izviri i pita dedu:"A jel djeneral u penziju"???
:D :rofl:

Uhvatio Crnogorac mladu zensku, ali nikako da mu se digne.
- "Djevojko, a da pokusas malo rukama?"
Cura se trudi, ali nista.
- "Mala, a da mi ga popusis ?"
Potrudi se cura opet, ali se i dalje ne dize. Na to ce Crnogorac ljutito:
- "Jel, djevojko, a tebi se ovo cesce desava ?"
 
Mar 14, 2004
4,926
++ [ originally posted by Zlatan ] ++


Crnogorac u Budvi na plazi, svlaci se go i legne na ledja. Od pojasa pa nadole stavlja komad kartona na kome pise "GLEDANJE 50 EUR?".
Prolazi jedna zenska, podize karton, vidi, odusevljava i ostavlja 50 EUR-a.
Prolaze jos 3-4 cure i desava se ista stvar...Prolazi i peta zenska, ucini isto i odlazi...
Medjutim, palo joj je nesto na pamet, pa se vraca .....
- "Ej, da te pitam nesto", kaze ona.
- "Pitaj, zeno."
- "Ako gledanje kosta 50 EUR-a, koliko kosta jebanje ?" - upita cura
A Crnogorac joj odgovara:
- "Avetinjo nijedna, da hocu da radim, ne bi ovako prosio!"

LOLčuga :)
 

Zlatan

Senior Member
Jun 9, 2003
23,049
Dođe stari Milun, pravi Crnogorac i priča on svojim prijateljima kako mu je bilo u ratu.
Milun:
- "Mi ko sokolovi potrčali niz brdo, a Nijemci ko zadnje kurve za nama."
 

Zlatan

Senior Member
Jun 9, 2003
23,049
Dosao kapitalista u Crnu Goru po radnu snagu, pa mu treba 18 Crnogoraca. Kada skupili se oni ali u kaimonu 22 ljudi. 18 Crnogoraca i 4 Bosanca. Pita kapitalista:
- "A sta ce vam jos ta 4 Bosanca?"
Crnogorac ce:
- "A ko ce nas istovarit?"
 
Status
Not open for further replies.

Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 5)