Road to WC2006 (4 Viewers)

Status
Not open for further replies.

Zlatan

Senior Member
Jun 9, 2003
23,049
++ [ originally posted by Amash ] ++
Our main problem is that we don't have striker
Ahhhhh how much do we miss Ibra:down:
Ibra's father Šefik came to Pašalić two times to offer his son to play for Bosnia and that jerk refused both times

Actually, the version I heard is that our FA accepted, and asked him to play in that shitty tournament in India the A2 team played a few years ago. Zlatan asked where the stars were, Salihamidžić, Barbarez, etc, and then said he would only accept to play for the first team, not some reserves.

Anyways, may or may not be the truth, but thats the version I heard.


Altho I believe they did reject him once before that, when he was 16 and was still playing in Malmo.
 

giovanotti

ONE MAN ARMY
Aug 13, 2004
13,725
++ [ originally posted by Zlatan ] ++
Jebiga. Ne kažem ja da nije bilo puno policije, ali nisu radili svoj posao kako treba. Kod nas ih nije bilo strah da upadnu na tribine i počnu da biju.

Ne znam, vidjećemo sutra u novinama koliko je bilo povrijeđenih, i Barbarez je nekoliko puta pokazivao sudiji da se ne može igrati u takvim uslovima, dok nam biju navijače po tribinama. Moram priznati, ja sam inače miran, ali moram priznati da sam bio večeras na terenu ja bih nekome uletio laktom u lice iz sve snage pa šta bude da bude.

Šteta što nije bilo Mihajlovića, volio bih da je Spahić njemu polomio noge.

Spahić je kralj. Nema kod njega zajebancije, jel mu se primakneš on po dresu, po nogama i nemaš više šta tražit.
Ako hoces iskreno ni ja ne volim mihajlovica,i zato ne bih ni voleo da igra jer je lud covek,a za tog Spahica do utakmice nism ni cuo.
Uglavnom,ja sam totalno apolitican i ne mislim da je dobro da se stalno svadjamo(ne mislim ne tebe i mene ,nego na drzave) jer u Evropu tako nikad necemo ni uci.
Sto se tice lakata u glavu ni to nije resenje.
Nisam slusao vesti,vise sam trazio neku informaciju o tome kako je igrao Del Piero,ali zao mi je vasih navijaca ako su povredjeni.Slazem se ja donekle sa tobom,ovde vlada javasluk i to je 100% tacno.
Ipak kako je moglo biti dobro se i zavrsilo.I nije prvi put da se tako nesto desi,recimo kad igraju crvena zvezda i partizan to je kao mali rat,koliko god policajaca da bude.
 

Amash

Senior Member
Mar 31, 2005
1,697
++ [ originally posted by Zlatan ] ++



Actually, the version I heard is that our FA accepted, and asked him to play in that shitty tournament in India the A2 team played a few years ago. Zlatan asked where the stars were, Salihamidžić, Barbarez, etc, and then said he would only accept to play for the first team, not some reserves.

Anyways, may or may not be the truth, but thats the version I heard.


Altho I believe they did reject him once before that, when he was 16 and was still playing in Malmo.
http://bhstring.net/tuzlauslikama/tuzlarije/viewnewnews.php?id=7434

This is where I read that. I think that it is true
 

Zlatan

Senior Member
Jun 9, 2003
23,049
++ [ originally posted by barkuss ] ++
a-u,evi i mene iz sranja iz Budimpešte...opet....i opet neki mađarski srbi učili jadne mađare da viču: CIGANI,CIGANI....a nama netreba dugo :)

Znam da će se giovanotti naljutiti, ali neka ne zamjeri, moramo ispričati jedan nacionalistički vic (jebiga, ima ih hiljadu o Muji i Sulji i glupim Bosancima, pa možemo i mi valjda jedan).

Došao cigan god Boga. I sjede ti oni tako i pričaju kad ga pita Cigan: "De recim mi Bože, što me napravi cigan, jel mogu biti nešto drugo?"
Razmišlja Bog malo pa kaže: "Ma hajde, da probamo, hoćeš li da budeš Slovenac?" Odgovara Cigo, "Uj bože, ma nemoj Slovenac oni su škrti". Gleda ga Bog, pa kaže: "Pa dobro, hoćeš da budeš Bosanac?" Gleda ga Cigo i odgovara "Uj Bože, pa da budem glup, nemoj mi toga Bogati molim, nemoj." Razmišlja Bog tako, kad kaže "Pa dobro, jebiga, hoćeš da budeš Srbin?" Baci se Cigo nazad i povika "Uj, jebo te Bog, kud dupli Cigan???" :D


Anyways, no hard feeling giovanotti ;)
 

giovanotti

ONE MAN ARMY
Aug 13, 2004
13,725
++ [ originally posted by Zlatan ] ++



Znam da će se giovanotti naljutiti, ali neka ne zamjeri, moramo ispričati jedan nacionalistički vic (jebiga, ima ih hiljadu o Muji i Sulji i glupim Bosancima, pa možemo i mi valjda jedan).

Došao cigan god Boga. I sjede ti oni tako i pričaju kad ga pita Cigan: "De recim mi Bože, što me napravi cigan, jel mogu biti nešto drugo?"
Razmišlja Bog malo pa kaže: "Ma hajde, da probamo, hoćeš li da budeš Slovenac?" Odgovara Cigo, "Uj bože, ma nemoj Slovenac oni su škrti". Gleda ga Bog, pa kaže: "Pa dobro, hoćeš da budeš Bosanac?" Gleda ga Cigo i odgovara "Uj Bože, pa da budem glup, nemoj mi toga Bogati molim, nemoj." Razmišlja Bog tako, kad kaže "Pa dobro, jebiga, hoćeš da budeš Srbin?" Baci se Cigo nazad i povika "Uj, jebo te Bog, kud dupli Cigan???" :D


Anyways, no hard feeling giovanotti ;)
Ok,to je samo vic,ne vredjam se ja tako lako.:)
Ovog puta su Crnogorci i Makedonci ostali van vica:)
 

giovanotti

ONE MAN ARMY
Aug 13, 2004
13,725
++ [ originally posted by Amash ] ++


Znas sta meni nije jasno. Ti kazes da je preduzeto sve da do nasilja ne dodje. Pa jebem mu mater kako je preduzeto sve najmanje pet a mozda i vise eksplozivnih naprava, jer ono nisu bile obicne petarde, je baceno na nase navijace. Kako je tu preduzeto sve. Kad je Srbija igrala na kosevu na stadion nisi mogo unijeti jebeni upaljac a kamoli eksplozivnu napravu. Nisu davali da se unosi zastava sa ljiljanima da se ne bi ko uvrjedio, a kod vas lijepo transparent nož, žica srebrenica i to režiser nije ga pokuso izbacit.
Organizacija je zakazala totalno. Srpski navijaci su na kosevu bili ogradjenji zicom tako da niko nista nije mogo bacat na njih. Zato sam ja reko to sto sam reko. Po mom misljenu niste trebali past na ovom testu
Na zalost pali smo mi na mnogim testovima.
 

Amash

Senior Member
Mar 31, 2005
1,697
++ [ originally posted by barkuss ] ++
A kaj je bilo u Beogradu s bosancima? Opsirno izvjesce molim
Ukupno sedamnaest navijača povrijeđeno je na stadionu Crvene zvezde tijekom kvalifikacijske utakmice između reprezentacija SCG i Bosne i Hercegovine. Kako je za B92 izjavio direktor klinike Anlave ...

... Slobodan Ivanović, šest osoba pretrpjelo je teže, a 11 lakše povrede za vrijeme odigravanja utakmice. Šestorica teže povrijeđenih prebačena su u Urgentni centar radi daljnje njege i nalaze se izvan životne opasnosti.

Povrede su nanesene tupim predmetima, uglavnom polomljenim stolicama, dok su se neki navijači povrijedili na šiljke od ograde na stadionu.

Tijekom utakmice na "Marakani" bilo je incidenata na djelu tribina gdje su bili smješteni navijači reprezentacije BiH i u njihovoj blizini.

Bačeno je nekoliko baklji, a potom su iz ležišta su pokidane stolice kojima su se međusobni gađali navijači dva tima. Policija je intervenirala i spriječila veće incidente.

Među ozbiljnije povrijeđenim navijačima je šest osoba iz Bosne i Hercegovine. Povredu lijevog oka zadobio je Goran Stanković (rođen 1989. godine) sa Pala, bez drugog prsta desne ruke ostao je Sarajko Ajdin (1983) iz Travnika, Izujin Barajić (1967) iz Zenice ima prelom nosa i potres mozga, Veliboru Terziću iz Mostara konstatirana je povreda glave i vratnog dijela kičme, Marku Stankoviću (1985) iz Bijeljine povrede čeone regije glave, a Nemanja Vujanić (1985) ima posjekotinu tjemene regije glave.

Posjekotine desne šake na šiljcima ograde zadobio je Zoran Marjanović iz Beograda, povredu obraza ima Dušan Bulatović (1957.) iz Zemuna, a posjekotinu u predjelu čeone regije ima Nemanja Lukić (1988.) iz Beograda.

Mislim da ti je to dovoljno i tu se ne navodi nekoliko eksplozivnih naprava koje su bacene na nase navijace.

@Zlatan
Dobar fazon nema sta
:LOL:
 

Zlatan

Senior Member
Jun 9, 2003
23,049
++ [ originally posted by barkuss ] ++
A kaj je bilo u Beogradu s bosancima? Opsirno izvjesce molim

Ma izgleda da je bilo problema na stadionu, bacale se stolice, upaljači, kamenje etc. Dosta navijača je povrijeđeno izgleda. Samo ne znak kako su im koji kurac dozvolili da unesu kamenje na stadion???

Ali jebiga, vidjećemo sutra u novinama.


++ [ originally posted by giovanotti ] ++

Ako hoces iskreno ni ja ne volim mihajlovica,i zato ne bih ni voleo da igra jer je lud covek,a za tog Spahica do utakmice nism ni cuo.
Uglavnom,ja sam totalno apolitican i ne mislim da je dobro da se stalno svadjamo(ne mislim ne tebe i mene ,nego na drzave) jer u Evropu tako nikad necemo ni uci.
Sto se tice lakata u glavu ni to nije resenje.
Nisam slusao vesti,vise sam trazio neku informaciju o tome kako je igrao Del Piero,ali zao mi je vasih navijaca ako su povredjeni.Slazem se ja donekle sa tobom,ovde vlada javasluk i to je 100% tacno.
Ipak kako je moglo biti dobro se i zavrsilo.I nije prvi put da se tako nesto desi,recimo kad igraju crvena zvezda i partizan to je kao mali rat,koliko god policajaca da bude.

Jebiga, vidim da si normalan momak pa nema razloga da se svađamo. Ja lično nisam ni vjernik (strogi sam ateista), ni nacionalista (iz miješanog braka), ali moram priznati da se osjećam kao Bosanac i da me strašno nerviraja većina Srba sa svojim nacionalizmom.



Amash, ne znam koliko se tom članku može vjerovati, i ke pogriješio: Zlatan nije rođen ovdje nego u Malmeu. Ja lično njega razumijem, Švedska je njegova zemlja. On jeste porijeklom odavde, ali tamo je rođen, odrastao, živio, školovao se i ta mu je država dala sve, Bosna nije ništa, ja lično ne mislim da on sad ima neku moralnu obavezu da igra za nas. naravno da bi bilo dobro da igra za nas, ali ne zamjerim mu ni što je izabrao Švedsku.
 
Status
Not open for further replies.

Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 4)