Polski Thread || Polak nie wielbłąd, pi(sa)ć musi (3 Viewers)

Furino

Senior Member
Dec 31, 2012
1,427
Glik udaje Włocha i myśli, że zdobędzie uznanie kibiców jak będzie dostawał czerwień w derbach czy po prostu jest tak słaby? :D

Ale w wywiadach przed meczami reprezentacji dalej będzie przedstawiany jako lider defensywy drużyny z legendarnej Serie A :p
 
OP
piotrr

piotrr

Мodеrator
Sep 13, 2011
33,767
  • Thread Starter
  • Thread Starter #106
    Glik mógłby się zamknąć i pokazać na boisku co potrafi, ten wywiad że w Juve nie ma żadnych top graczy był żałosny.. No ale coż nie przeszkadzają mi jego występy przeciwko nam :D

    Zieliński daje czadu, mam nadzieję że Wolski się niedługo też wybije w Fiorentinie :weee:
     
    OP
    piotrr

    piotrr

    Мodеrator
    Sep 13, 2011
    33,767
  • Thread Starter
  • Thread Starter #108
    Dziwne, nie? Ale na pewno jakieś urozmaicenie i argument żeby częściej pokazywać Serie A w Polszy :)
     

    Furino

    Senior Member
    Dec 31, 2012
    1,427
    Jeżeli to przybliży nas do oglądania Serie A w polskiej telewizji, to jestem nawet skłonny wytrzymać komentarze o Gliku np. "skała defensywy Torino" czy "wyróżniający się obrońca ligi włoskiej". Ale tym się będę martwił jak Polsat trochę się ogarnie i kupi licencje w przeciwieństwie do skąpego "liga francuska jest najlepsza" NC+.
     
    OP
    piotrr

    piotrr

    Мodеrator
    Sep 13, 2011
    33,767
  • Thread Starter
  • Thread Starter #117
    Ale trzeba przyznać, że czasami miło usiąść, włączyć tv i cieszyć się meczem z polskim komentarzem bez martwienia sie o streamy itd. Chociaż jak cyfrowy polsat zgarnie prawa to zostanie mi tylko oglądanie przez neta.
     

    Furino

    Senior Member
    Dec 31, 2012
    1,427
    Ale trzeba przyznać, że czasami miło usiąść, włączyć tv i cieszyć się meczem z polskim komentarzem bez martwienia sie o streamy itd. Chociaż jak cyfrowy polsat zgarnie prawa to zostanie mi tylko oglądanie przez neta.
    http://satkurier.pl/news/89210/seri...Kurier.pl+-+Telewizja+cyfrowa+w+zasięgu+ręki)

    To co, w sobote wygodnie siadamy i oglądamy z Lipińskim, nie? Dobrze, że Orange Sport się włączyło, 3 spotkania na kolejkę - prawie sopcastów nie będę używał. W każdym razie wreszcie koniec wątpliwości i czekania.

    @piotrr @radekas
     
    OP
    piotrr

    piotrr

    Мodеrator
    Sep 13, 2011
    33,767
  • Thread Starter
  • Thread Starter #120
    Wlasnie zobaczylem na JP :weee:
    Jak 3 spotkania to pewnie wiekszosc meczow Juve w sezonie zobaczymy. Oby Lipinskiego dawali jak najczesciej.

    Wykupili tylko na sezon? Za rok znowu przeciaganie liny co do praw transmisji?
     

    Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 3)