Balkan Juve thread (5 Viewers)

Marc

Softcore Juventino
Jul 14, 2006
21,649
How come there are no Croatian internationals called Horvat?
Yeah. For a surname that is supposed to be most common for Croats it is indeed odd.

- - - Updated - - -

Kakav potencijal ima ovaj Olmo, mogao bi postati prava igračina za par godina. Dinamo će vjerojatno barem 30 miliona za njega uzeti. Institiucija su za bilo koji klub na Balkanu, samo da pare odu u prave ruke.
Ja ga kupio baš za 35 mil. € iz Dinama u moj Juventus igrajući FM 2019. :lol: Čovjek rastura i vrijedi preko 80 mil. € sad. Barca i Real se otimaju za njega.
Dani Olmo.png
 

Buy on AliExpress.com

JuveJay

Senior Signor
Moderator
Mar 6, 2007
72,186
I just find it funny, and how did you even stumble on that thought?
LOL mate, you don't want to know the random shit that goes through my head.

Think it was just a case of Horvat > Hvatska, and not being able to think of anyone. I can think of a Smith or Jones or Rossi or Müller but not that.
 

Oggy

and the Cockroaches
Dec 27, 2005
7,407
LOL mate, you don't want to know the random shit that goes through my head.

Think it was just a case of Horvat > Hvatska, and not being able to think of anyone. I can think of a Smith or Jones or Rossi or Müller but not that.
Haha, nice. It’s definitely random, but I find it interesting.

Feel free to share those more often :D
 

Jethro

Senior Member
Mar 6, 2018
4,556
Kako misliš?

Poslano sa mog SM-J530F koristeći Tapatalk
Citao sam negdje da si iz Hrvatske pa mi bilo cudno da je svaki post u ovoj temi na engleskom:D

- - - Updated - - -

Citao sam negdje da si iz Hrvatske pa mi bilo cudno da je svaki post u ovoj temi na engleskom:D
Username bi ti bio bolji JethCRO. :agree:

Poslano sa mog SM-J530F koristeći Tapatalk
Bi, ali da sam iz Hrvatske:D
 

Marc

Softcore Juventino
Jul 14, 2006
21,649
Citao sam negdje da si iz Hrvatske pa mi bilo cudno da je svaki post u ovoj temi na engleskom:D

- - - Updated - - -


Bi, ali da sam iz Hrvatske:D
Odakle si onda? Pišem na engleskom budući da mi je hrvatski dosta ružan u usporedbi sa engleskim ili recimo talijanskim.

- - - Updated - - -

Sto ljuljaju ovi zemljotresi u pm...25 zemljotresa u Albaniji, 4 u BiH.
Osjetio ih i ja.
 

Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 5)