Balkan Juve thread (6 Viewers)

giovanotti

ONE MAN ARMY
Aug 13, 2004
13,725
Vidi ovako, ja nisam neki expert ali imam ideju, svaka vezba opterecuje donja ledja jer se tu nalazi fizioloska lumbalna lordoza (tj zakrivljenost kicme sa konveksitetom ka pupku).
Sta god da radis opterescujes lumbalnu regiju tj donja ledja i to je normalno.
Trbusnjaci opterecuju donja ledja jer se rade na cim, svaka stojeca vezba opterecuje tu regiju jer teret pritiska i sabija kicmu u toj regiji a samim tim i misici su angazovani i ulaze u blagi spazam.
Ne brini.
 

Dostoevsky

Tzu
Administrator
May 27, 2007
88,443
Ma ajde, usro sam se od ucenja za ovo...pusti ti te price.

Sad je skoro svaki lak kad je bolonja i milion kolokvijuma, al nema sanse da prodjes bez ucenja...a da nemas neku dobru vezu.
 

Dostoevsky

Tzu
Administrator
May 27, 2007
88,443
Ja moram na ispit direktno za to, ne mogu preko kolokvijuma al je zlo. Imam da spremim 9 glava...usmeni mi je 25og a pismeni 7og.

Sad da se odmorim 2 dana mozda i onda krece...Smor, 35 stepeni napolju a ja radim one zadatke. :sergio:
 

soulslider

Rregula sound
May 16, 2006
3,776
ma ja se jebem s tom statistikom već 4 godine , samo mi je to ostalo s prve nikako da je se riješim , dobro nije baš ni da učim nešto previše i izašao sam samo 2 puta do sada na to, valjda ću sad preko kolokvija to riješit
 

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

It's not dumb, it's pretty funny actually. We've ridiculed them more often then not, the people are enjoying their 5-minutes. We'd certainly do the same, if not worse. :p
 

Nejc

Senior Member
May 13, 2006
1,989
Jebiga, ja sam 100% retardiran za hrvatski, ne može ni bog da mi pomože naučit vaš jezik...svake godine skoro mjesec dana proživim na odmoru u Hrvatskoj, a ipak ne "zapamtim" ništa :/
 

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

Jebiga, ja sam 100% retardiran za hrvatski, ne može ni bog da mi pomože naučit vaš jezik...svake godine skoro mjesec dana proživim na odmoru u Hrvatskoj, a ipak ne "zapamtim" ništa :/
Šta si lud, pa sve si dobro napisao. :D neke sitne greške su tu ali sve apsolutno razumljivo. ;)
 

soulslider

Rregula sound
May 16, 2006
3,776
I koji kurac smo svi troje napisali na engleskom. :lol2:
pa da se bolje razumijemo , ja ne razumijem slovenski ništa :D , neznam za tebe

što se tog natpisa tiče , ne znam , mislim da naši nebi tako ništa radili da smo mi ošli na svjetsko a oni ne , brijem da oni imaju neki kompleks inferiornosti , ipak smo mi najjači na ovim prostorima što se nogometa tiče , njima je sad špica oni su na svjetskom mi nismo.
 

Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 5)