Balkan Juve thread (1 Viewer)

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

E al ima ona stranica na fecebooku. Znam da nekad seru ali bas dosta utakmica prolazi.

Znam da nema leba bez motike, al ono... :D
Ne znam Dule, probaj. Ovako gledajući, to bi i ovako trebao bit zicer na Rijeku. Samo što je koeficijent kod nas 1,80.
 

Dostoevsky

Tzu
Administrator
May 27, 2007
88,450
Zato su i rekli da je dojava.

Kazu da je u pola kladionica pala kvota i to mnogo. Al nema sanse da se cimam sad, jebe mi se. Nego ja reko aj cisto da napisem, mozda ste vi nesto culi, il hocete da igrate.

A jebote sta se ovo desava, ne mogu da verujem da nam dolazi izgleda glupavi Taddei...tugo moja.
 

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

Ne znam stvarno, ali moje osobno iskustva sa tim dojavama su jako loša. A i ona mojih frendova.

Ma jebote Taddei, sta si zavro. Ako on bude jedan od ta 2 wingera sta nam trebaju, ja cu se prvi objesit. Al ako dodje jos Krasic i Vargas, onda mi se jebe za Taddei-a koji moze zakrpat rupu isto dobro ko Braco(koji je za vraga kolko god los bi, imao nekoliko ključnih golova za nas).
 

Dostoevsky

Tzu
Administrator
May 27, 2007
88,450
Pa nek rezerva bude Sali nabijem ih sve na kurac. Ja kad vidim ovog pajera odma mi se smuci. Kakav bre Taddei...

Ja sam siguran da nece biti starter...al daj...ja njega ne mogu da gledam, makar bila ta klupa.
 

Oggy

and the Cockroaches
Dec 27, 2005
7,413
Ljudi imam pitanje za vas, imam probelm u zadnje vrijeme kad treniram da mi se donja ledja toliko upale da je to za poludit. Nije to bol kao tipicna povreda, nego nekako mi se ko' ukoce, zategnu... To mi se desilo i tenisa kad sam igra nedavno, upalila se kao da sam uradio 500 ledjnih.
 

Dostoevsky

Tzu
Administrator
May 27, 2007
88,450
Ne znam bas nesto mnogo o tome. Znam samo da je sjebano ako se povrede.

Ja uopste ne radim cucnjeve, milsim da mi ne trebaju. A i ako krenem nema sanse da radim sa mnogo kila. Zajebi zajebavanje...to mi zadnje treba, da sjebem kicmu.
Mislim ima dosta nacina da sjebes ledja al ne znam, ja gledam da zaobidjem taj deo koliko mogu, da ne forsiram tako kilaze za gluposto jer posle sve dzabe ako ne mogu da vezbam.
 

Oggy

and the Cockroaches
Dec 27, 2005
7,413
Ma mogu ja vjezbati, ali osjetim malu zategnutos i sto je najveci fazon nije to od cucnjeva nego uglavom od vjezbanja sa sipkom ili bucicama u pretklonu
 

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

Ja sam imao sličan problem, ali nije bila tako strašna bol, i to mi je bilo od veslanja u pretklonu. To je vježba koja zahtjeva savršenu formu, moraš učvrstit donji dio ledja i ispravit cijelu kičmu, te vuć opterećenje u toj pozi...meni je to još bilo problemtično jer imam malo spiganu kičmu i stvarno sam se mučio da bih održavao dobru formu dok radim(zato su me znala i bolit donja ledja).

Ja sam izbacio to i ubacio t-bar veslanje sa klupicom i veslanje sa bućicom u jednoj ruci, dok se drugom oslanjaš na klupicu ili nešto. Uglavnom, bitno je da imaš neki oslonac, da oslobodis teret sa donjih ledja. Meni je isti učinak a puno lakše i sigurnije je.
 

Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 1)