Balkan Juve thread (6 Viewers)

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

giovanotti

ONE MAN ARMY
Aug 13, 2004
13,725
Nisam cuo, nije losa, al Riki Martin mu je ipak vrh. Svaka cast na ideji ako to sam pise. Glupost, sprdacina al nasmije covjeka svaki put.
Sam covek pise, i ima ludacke ideje.
On inace vodi i one man show u nekim klubicima, bio sam par puta da ga gledam i stvarno ima ludacke ideje , i imitira razne pevace (potpuno im skine glasove) onda razne zivotne situacije .. ma ludilo ... ne mozes ni da zamislis :D .

A ima jos par smisljenih tekstova .

"Vozim Wartburg ljudi da me vide, cudan auto bez kvacila ide..."
Pa onda ide neki deo gde on kao ode u Strahinica Bana (mesto u Bg-u gde izlazi "elita") pa ga svi oni mamini i tatini sinovi i fancy-eri gledaju ma ludilo :lol: ubijem se od smeha kad mi isprica te ideje i izrecituje tekstove.
 

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

E, ovaj mrtvi Face...ocaj.

Video sam da je neka riba u vezi od malo pre i izgoreo. UF, sad bi liku slomio vilicu...
Ti stalno nesto zakasnis sa tim ribama? Sta ti je covjek kriv? :D
Sam covek pise, i ima ludacke ideje.
On inace vodi i one man show u nekim klubicima, bio sam par puta da ga gledam i stvarno ima ludacke ideje , i imitira razne pevace (potpuno im skine glasove) onda razne zivotne situacije .. ma ludilo ... ne mozes ni da zamislis :D .

A ima jos par smisljenih tekstova .

"Vozim Wartburg ljudi da me vide, cudan auto bez kvacila ide..."
Pa onda ide neki deo gde on kao ode u Strahinica Bana (mesto u Bg-u gde izlazi "elita") pa ga svi oni mamini i tatini sinovi i fancy-eri gledaju ma ludilo :lol: ubijem se od smeha kad mi isprica te ideje i izrecituje tekstove.
Ma jebeno. :D Neki ljudi to bas imaju u sebi, to je talent covjece.
 

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

Nista to nije strasno Vlatko, mada ne znam koliko su moje ocene po tom pitanju validne.

Kad ides?
Nemam pojma. Bio sad kod svog zubara, doslovno mi u sekundu rekao "ja tu ne mogu ništa, morat ćeš ga ići vadit". Dao mi antiobiotik i neke protiv bolova lijekove, reko da trebam ići napravit ortopan rendgen i onda se s tim naručit u bolnicu. Sad nemam pojma kad...
 

Dostoevsky

Tzu
Administrator
May 27, 2007
88,444
Ljudi, aj mi prevedite ovo ako mozete, treba mi

if, prior to purchase – you find an identical product advertised on the internet for an in-stock item at another retailers website (Authorized US Dealer for this brand and product) as displayed on our site – we will match or beat the price (at our discretion) in order to earn your business.

shvatam kako ide otprilike al mi treba tacan prevod.
 

Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 6)