Balkan Juve thread (4 Viewers)

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

Imas na what.cd(torrent) za skinut 4 njegova albuma al nemam ti invite... Pitaj JCK-a.

Ne znam ovako bez torrenta nist drugo.
 

Dostoevsky

Tzu
Administrator
May 27, 2007
88,442
Sta se meni desava...rekli su da vojsku ukidaju 2010-te i da ce biti samo profesionalna.To je tacno za moju generaciju,extra...ALI,ja sam baksuz,dodje ekonomska kriza i sada ce verovatno biti do 2015-te tako i da zavrsim fax moracu ici...i to nije sve,izgleda da ce sa 6 meseci da povecaju na 12.Pa da li moze biti gore?

I jos sam danas popio keca.
 

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

:lol2:

Jebi ga Dule, znam kako ti je, ja sam vojsku umakao za dlaku. Nista, polako na faksu, tempiraj da ne zavrsis prije 2015-te. :D
 

Dostoevsky

Tzu
Administrator
May 27, 2007
88,442
Ma jebo ih ja sve.

Znaci moram da padnem bar 2 puta godinu. :p Zasto smaraju za jebenu vojsku toliko...koliko ima korupcije i razno raznih prevara u ovoj drzavi ali vojska sve kako treba.Vukli bi me za noge i da necu.To samo ima ovde.

kao kriza pa produzili,pa kakve to ima veze?Jao Boze,strasno.
 

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

A i kod nas su dobre 2,3 godine govorili "od sljedece ukidamo". Mozda se i izvuces, nikad ne znas. Jel imate vi civilnu? Ak nista odi na to...
 

Dostoevsky

Tzu
Administrator
May 27, 2007
88,442
Imamo civilnu al nije bas tako. :p

Zavisi kome sta zapadne.Nekome je dobro i uziva dok se neko cima po bolnicama i tako.

moj drug je radio na informacijama i ceo dan je visio na telefonu...kaze da mu je bilo bas dosadno.
 

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

Moj buraz je otisao i sam si nasao. Samo je bitno da je drzavna ustanova i to je to. Otisao u dom za nezbrinutu djecu i pitao jel moze tamo sluzit, oni rekli moze, napisali mu na papir, odnjeo u ured i to je to. Ne znam kako je u Srbiji, al ovdje mozes sam si sredit.

Da te ne bi jos zapalo pranje starkelja u bolnicama. :D
 

soulslider

Rregula sound
May 16, 2006
3,776
Moj buraz je otisao i sam si nasao. Samo je bitno da je drzavna ustanova i to je to. Otisao u dom za nezbrinutu djecu i pitao jel moze tamo sluzit, oni rekli moze, napisali mu na papir, odnjeo u ured i to je to. Ne znam kako je u Srbiji, al ovdje mozes sam si sredit.

Da te ne bi jos zapalo pranje starkelja u bolnicama. :D
hahaha , znam i takvih , ja sam sebi isto sam riješio
 

Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 3)