Balkan Juve thread (5 Viewers)

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

Ja kad mi je istekla druga godina faksa, pisao molbu da mi odgode jos malo, kao mama mi bolesna, nemamo para, ja moram radit...nasrao svega i svacega i odgodili mi za jos 6 mjeseci. Nije ni proslo tih 6 mjeseci i napokon ukinuli to sranje. :D
 

Buy on AliExpress.com

Alen

Ѕenior Аdmin
Apr 2, 2007
52,552
Ja kad mi je istekla druga godina faksa, pisao molbu da mi odgode jos malo, kao mama mi bolesna, nemamo para, ja moram radit...nasrao svega i svacega i odgodili mi za jos 6 mjeseci. Nije ni proslo tih 6 mjeseci i napokon ukinuli to sranje. :D
Душан;1890405 said:
Ma jebo ih ja sve.

Znaci moram da padnem bar 2 puta godinu. :p Zasto smaraju za jebenu vojsku toliko...koliko ima korupcije i razno raznih prevara u ovoj drzavi ali vojska sve kako treba.Vukli bi me za noge i da necu.To samo ima ovde.

kao kriza pa produzili,pa kakve to ima veze?Jao Boze,strasno.
Dule ide u civilnu , to sam i ja:D , odslužio sam u školi gdje sam išao srednju , išao jednom tjedno javit se da sam živ i to je to
Picketine.
Samo da vas barkuss cuje.
 

Oggy

and the Cockroaches
Dec 27, 2005
7,411
Hehhehe, ja nisam imao takvih problema. Ja izasao na regrutaciju i nakon sto su me izjebali citav dan s pregledima na kraju mi rekli pa sto si uopste dosao pa ti imas diabetes ti si nesposoban za vojsku :D

Nedavno sam dobio i rjesnje za primanje invalidnine 106,5 konvertibilnih markica mjesecno, uhar ak nista za benzina :D Samo ja levat nisam to htio ganjat, reko necu ima ljudi kojima to vise treba, tacnije to je stara govorila, medjutim dosla ova kriza, recesija pa reko da uzmem jos dok mogu :D
 

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

Bez uvrede poklonicima te stranke, ako ih ima ovdje uopce, ali moras bas bit teski ludak da podrzavas stranku koja se naziva RADIKALNOM. Alo, ej, jel znaju oni sta ta rijec uopce znaci? :D
 

Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 5)