Balkan Juve thread (11 Viewers)

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

Ma istina, meni je doslovno muka svega toga.. Slabi smo i ovako i onako, umjesto da se drzimo skupa, mi bi se klali. :p

Ja se jedino tjesim da ce nasa djeca, nadolazece generacije, to ispravit(barem donekle). Za ovo su sve krivi roditelji koji im tovare gluposti. Kad mali vukovarac od 16 godina kaze drugom "gdje si ti bio '91?", odmah je sve jasno.
 

Buy on AliExpress.com

soulslider

Rregula sound
May 16, 2006
3,776
Ja se jedino tjesim da ce nasa djeca, nadolazece generacije, to ispravit(barem donekle). Za ovo su sve krivi roditelji koji im tovare gluposti. Kad mali vukovarac od 16 godina kaze drugom "gdje si ti bio '91?", odmah je sve jasno.
bit će bolje sigurno ali za par generacija kad onih koji su imali bilo kakve veze sa ratom više ne bude . evo sestra mi ima 17 godina i ima prijatelja koji su srbi , nit joj ja to branim niti išta kažem( sa starim je ipak druga stvar :D ) a prošao sam rat , bio sam i u logoru , sjećam se svakakvih stvari ,nek se druži s kim hoće , šta ta djeca imaju pojma o ratu.

A ti klinci što tako pričaju kao di si bio 91 su meni isto smiješni , ali stvar ti je (barem u vukovaru) da većina starijih znači oni koji su bili u ratu o tome pričaju svakodnevno i jebiga klinci upijaju , isto je i s druge strane , nađe se njih par pametnih od 16-17 godina i onda po vukovaru pišu ponovit će se ovčara i takve gluposti, strašno je sve to , ali bit će to bolje , samo vremena treba proći još dosta.
 

Dostoevsky

Tzu
Administrator
May 27, 2007
88,444
Sta bi Chuck Norris radio u Srbiji :D

– Пире за минут би скувао за пола минута.

– У „48 сати свадба” би се оженио за сат времена.

– Не би повредио пословник, већ посланике.

– Подигао би динар изнад евра.

– Погледом би поново заложио пећ у Смедереву.

– Залупио би слушалицу Ољи Бећковић.

– Позајмио би паре Мишковићу.

– Исплатио би резервисте.

– Ископао би метро за један дан и направио три моста, у паузи за ручак.

– Јео би бурек са Авалског торња.

– Кад би упознао Бату Живојиновића, коначно би схватио шта је то страх.

– Сменио би Мркоњића пре рока.

– Заштитио би Вељине овце и натерао их да оне њега броје пре спавања.

– Превео би речцу бре на енглески.

– Сребрно језеро би постало златно.

– Добио би осмицу на лотоу.

– Успео би да пошаље СМС у новогодишњој ноћи.

– Натерао би Милку Цанић да каже „добар дан”.

– Продао би Кинезима неке крпице.

– Кад би се возио превозом и возач и контролори би морали да купе карту.

– Паркинг сервис би морао да му опере и натанкује џип.

– Не би се изувао у гостима.

– Натерао би Шешеља да каже „р”.

– Улоговао би се на Интернет преко „смедеревца”.

– Возио би трамвај „двојку” кроз Кнез- Михаилову.

– Возио би „југом” трку Формула 1

– Натерао би шалтерске службенице да се насмеју.

– Смео би да се шепури по Земуну.

– Возом до Бара би стигао пре локомотиве.

– Пронашао би почетак круга двојке.

– Добијао би од лекара плаве коверте.

– Зарадио би милијарду на „Милионеру”.

– Закинуо би на мери касапину.

– Нашао би куглицу код шибицара.

– Шверцовао би се у таксију.

– На врби би заиста родило грожђе.

– Пронашао би Троју у долини реке Пек.

– Исправио криву Дрину.

– Натерао би Холандију да пребаци Хашки трибунал у Србију.

– Имао би и јаре и пере.

– Знао би праву цену Мусиног јарца и кајгане Светог Петра.

– Победио би Младића у жмуркама.

– Упецао би зубатац у Морави.

– Пре скока би рекао хоп.

– Дипломирао би у Крагујевцу без динара.

– Једини би смео у Звездином дресу да дође на јужну трибину.

– Успео би да преживи од просечне плате.

– Натерао би Кркобабића да буде министар омладине и спорта.

– Знао би где је тај кулоар.

– Довео би Кристијана Роналда у Напредак из Крушевца.

:lol:
 

Oggy

and the Cockroaches
Dec 27, 2005
7,411
bit će bolje sigurno ali za par generacija kad onih koji su imali bilo kakve veze sa ratom više ne bude . evo sestra mi ima 17 godina i ima prijatelja koji su srbi , nit joj ja to branim niti išta kažem( sa starim je ipak druga stvar :D ) a prošao sam rat , bio sam i u logoru , sjećam se svakakvih stvari ,nek se druži s kim hoće , šta ta djeca imaju pojma o ratu.

A ti klinci što tako pričaju kao di si bio 91 su meni isto smiješni , ali stvar ti je (barem u vukovaru) da većina starijih znači oni koji su bili u ratu o tome pričaju svakodnevno i jebiga klinci upijaju , isto je i s druge strane , nađe se njih par pametnih od 16-17 godina i onda po vukovaru pišu ponovit će se ovčara i takve gluposti, strašno je sve to , ali bit će to bolje , samo vremena treba proći još dosta.
Ovdje si totalno upravu :tup:

Jednostavno nema napretka dok se rat ne ostavi po strani, ne moramo ga zaboraviti ali jednostavno ne mora nam svaka druga biti o njemu. Jebga svi smo svasta prosli i nikome nije bilo lako, ali nismo patili i ubijali se zato sto nam je bilo merak ili nam pridoslo. Da su se noralni, obicni ljudi pitali rata nikad ne bi bilo, bar sto se mene tice. Vidi nas na ovom forumu, niko nikog ne jebe za nacionalnost i super nam je.

Ali jebga problem su primitivni mozgovi koji djecu odgajaju ko' nove nacionaliste i pune im mozgove glupim stvarima. Mozda sam u krivu ali mislim da je nacionalizam sada izrazeniji no ikada prije, ali jebga dok ima raje ko' to je ova na forumu i dok ljudima kojima sam okruzen ne smeta kako se ko zove mislim da ima nade.
 

Alen

Ѕenior Аdmin
Apr 2, 2007
52,552
Душан;1882361 said:
– Кад би упознао Бату Живојиновића, коначно би схватио шта је то страх.

– Добио би осмицу на лотоу.

– Продао би Кинезима неке крпице.

– Кад би се возио превозом и возач и контролори би морали да купе карту.

– Натерао би Шешеља да каже „р”.


– Зарадио би милијарду на „Милионеру”.


– Шверцовао би се у таксију.
:lol: :lol:
 

Juve_fanatic

Second coolest member!
Apr 5, 2006
7,561
Честито на победата, браќа Хрвати. Во недела ќе навива цела Македонија за вас. Се надевам ќе го освоите златото.
 

Alen

Ѕenior Аdmin
Apr 2, 2007
52,552
Честито на победата, браќа Хрвати. Во недела ќе навива цела Македонија за вас. Се надевам ќе го освоите златото.
Francuzi su strava. Igrala im druga postava kad smo ih dobili, al' gleda sam ih danas i strasno su jaki. Bit ce zestoko.

Hvala na podrsci, i meni je Makedonija bila onako najsimpaticnija momcad i zao mi je sto niste prosli. Borili se momci ali Lazarov ocito nije moga sam da dobije Dansku, Srbiju i Norvesku.
 

Juve_fanatic

Second coolest member!
Apr 5, 2006
7,561
Francuzi su strava. Igrala im druga postava kad smo ih dobili, al' gleda sam ih danas i strasno su jaki. Bit ce zestoko.

Hvala na podrsci, i meni je Makedonija bila onako najsimpaticnija momcad i zao mi je sto niste prosli. Borili se momci ali Lazarov ocito nije moga sam da dobije Dansku, Srbiju i Norvesku.
Jeste. Ali svi smo zadovoljni plasmanom. Mnogo smo sretni. Mogli smo bolje al jebi ga, prihvacamo i ovo :D

Samo napred, i osvojite zlato u nedelju!!
 
OP
Marko

Marko

GhostDog
May 1, 2006
3,289
  • Thread Starter
  • Thread Starter #933
    Душан;1882183 said:
    E koje sve ludacke grupe postoje na facebook-u pa to je strasno.

    Koja mrznja izmedju Srba i Hrvata...zlo,a sada jos i Albanija.Stavljaju neke sektaske slike i mole se da ljudi ginu bukvalno,stvarno strasno.
    Ma ko im jebe mater...:D
     

    Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 11)