Balkan Juve thread (3 Viewers)

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

Bas sad gledao dnevnik i prvo si mislim, kakva sramota, ova blamaza sa srpskom zastavom u Zadru. Onda vidim one bosance i srbe kak' se mlave u Melbourne-u...Jebem ti Balkan i sve...

A onda vidim onog brkatog makedonca, sa svjetskog u rukometu iz Varazdina, kaze; "Jako nam je drago, bili ste odlicni domacini, nama sve sta je ostalo je da se nadamo da cemo pobjedit sada sve utakmice do kraja, a ako se nadjemo s vama u finalu...ma pustit cemo vam! Pustit cemo vam. Eto tako ste bili dobri domacini." :lol:
 

Buy on AliExpress.com

Oggy

and the Cockroaches
Dec 27, 2005
7,412
Balkane, Balkane, Balkane moj...

Ma joj svi smo mi cirkus u kompletu, a ovi u Australiji lafo patriote, a nisu Balkana u zivotu vidjeli. Stoka seljacka...
 

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

Tako je, fala kurcu da nas ima i normalnih. Živim za dan kad ćeš moći otići u Zagreb, Beograd, Ljubljanu, Sarajevo, Skopje, itd., bez straha da ćeš dobit ciglu kroz šajbu. :D
 

Oggy

and the Cockroaches
Dec 27, 2005
7,412
Ma napisao sam "MI" misleci na balkance, a jebga s obzirom da samo i mi ovdje svi sa balkana valjda smo i mi balkanci, samo malo pristojniji, kulturniji, normalniji.

@Vlatko, ma otici u BG,ZG,SA i ostale vece gradove nije problem, problem su one malo ruralnije sredine. Mada kada pustis ljude same da se druze svi zaborave na nacionalnost, mozda glup primje ali Operacija Trijumf je to pokazala. Bilo ljudi sa svih strana i fino se druzili, veselili, pjevali a bogami i pili :D
 

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

@Vlatko, ma otici u BG,ZG,SA i ostale vece gradove nije problem, problem su one malo ruralnije sredine. Mada kada pustis ljude same da se druze svi zaborave na nacionalnost, mozda glup primje ali Operacija Trijumf je to pokazala. Bilo ljudi sa svih strana i fino se druzili, veselili, pjevali a bogami i pili :D
Imas pravo, gogo. Mala mjesta su najzajebanija, al šta ćeš...seljaka će uvijek bit. :crazy:

Ne znam za OT, ja sam bio fokusiran na Niki Pišek. Al sa isključenim tonom. :D
 

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

Nego daj ti meni, ko Sarajlija, reci, kad je najbolje vrijeme za doci u Sarajevo sa drustvom? Buraz mi dosta često ide dolje i on mi tvrdi da je najbolje preko ljeta otici na par dana, ko fol svi ovi sto studiraju vani se vrate doma i slicno...kao tad je pun grad. Ja sam uvijek nesto gledao oko nove godine, al ono, tesko podnosim ovu zg-zimu a kamoli sarajevsku. :p

Ja sam inače rodjen u Sarajevu, al jebi ga, otisao kad je rat poceo, i svi moji me već godinama gnjave da ih vodim na Čaršiju na čevape. :D
 

Oggy

and the Cockroaches
Dec 27, 2005
7,412
Nego daj ti meni, ko Sarajlija, reci, kad je najbolje vrijeme za doci u Sarajevo sa drustvom? Buraz mi dosta često ide dolje i on mi tvrdi da je najbolje preko ljeta otici na par dana, ko fol svi ovi sto studiraju vani se vrate doma i slicno...kao tad je pun grad. Ja sam uvijek nesto gledao oko nove godine, al ono, tesko podnosim ovu zg-zimu a kamoli sarajevsku. :p

Ja sam inače rodjen u Sarajevu, al jebi ga, otisao kad je rat poceo, i svi moji me već godinama gnjave da ih vodim na Čaršiju na čevape. :D
Najbolje ti je ufatiti kada je SFF (Sarajevo Film Festival), tada ti je ovdje ludnica prava. Bude i stranaca i diaspore i raje iz citavog regiona, prava ludnica, ono bukvalno grad ne spava, non-stop neki derneci i party i to sve uglavnom na otvorenom i ispred kafica. Ja znam da dosta moje raje umjesto mora cuva pare za SFF da se mogu ko' ljudi provesti. Posto je SFF uvijek oko 15-20 augusta tada i vrijeme bude dobro tak da ne mozes fuliti stim terminom.
 

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

Najbolje ti je ufatiti kada je SFF (Sarajevo Film Festival), tada ti je ovdje ludnica prava. Bude i stranaca i diaspore i raje iz citavog regiona, prava ludnica, ono bukvalno grad ne spava, non-stop neki derneci i party i to sve uglavnom na otvorenom i ispred kafica. Ja znam da dosta moje raje umjesto mora cuva pare za SFF da se mogu ko' ljudi provesti. Posto je SFF uvijek oko 15-20 augusta tada i vrijeme bude dobro tak da ne mozes fuliti stim terminom.
E to je već pravi odgovor, hvala.
 
OP
Marko

Marko

GhostDog
May 1, 2006
3,289
  • Thread Starter
  • Thread Starter #897
    Jel ima neko neki link za večeras za streaming, video sam da nema prenosa na bet365?
     
    OP
    Marko

    Marko

    GhostDog
    May 1, 2006
    3,289
  • Thread Starter
  • Thread Starter #899
    Nemam sportklub, a i ne gleda mi se TV, nisam ga palio još od prošle godine.
    U malo da zaboravim, hvala za link, valjda će da bude dobro i večeras.
     

    Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 3)