Balkan Juve thread (2 Viewers)

OP
Marko

Marko

GhostDog
May 1, 2006
3,289
  • Thread Starter
  • Thread Starter #905
    Meni je bet365 super od zadnjeg povećanja. Ne gledam tv kanale preko interneta, genetralno mi se smučio tv, samo utakmice Juventusa. Kad se desi nešto interesantno, kao na pr. finale K1, odgledam borbe preko youtube-a.
     

    Dostoevsky

    Tzu
    Administrator
    May 27, 2007
    88,443
    Aha.

    I ja imam 1 ali nikad nisam mogao da gledam steamove normalno.Jebem ti smetnje,ceo zivot mi prodje u smetnjama. :D kada nema mnogo ljudi i nije tako lose.Pale su dosta cene za internet,sada i 4mb kosta 1000 din vise od ovog ja mislim.
     

    V

    Senior Member
    Jun 8, 2005
    20,110
    • V

      V

    1mbps ti je sasvim dovoljno da streamas gotovo sve, Dule. Problem ti je upravo taj, previse ljudi se spoji i server optereti. Ja imam 3mbps pa isti problemi..mozes imat svedskih 100/100 pa bi ti isti racku bio.

    Treba naci dobar stream i nikom ne reci za njega. :p
     
    OP
    Marko

    Marko

    GhostDog
    May 1, 2006
    3,289
  • Thread Starter
  • Thread Starter #909
    Vidim stalno neka obaveštenja od Telekoma, stalno nešto popravljaju, proširuju, ludi se žale, ali kod mene je stvarno sve u redu, evo već skoro dve godine. Cene jesu pale, ali su još uvek skuplji od okruženja, a od zapada da i ne govorimo. Dok god drže monopol neću da im dam ni dinara više.:D
     

    Nejc

    Senior Member
    May 13, 2006
    1,989
    Душан;1879548 said:
    Isto

    ali nema sanse da gledam stream normalno ili pogotovo neki kao kanal.Uvek secka.
    Streams from atdhe are always smooth for me :), I have 10 Mb/s but it doesnt matter, worked good with 1,5 too..

    Anyway, do any of you know who wrote this?

    Pisem pricu s apenina,
    prkosno zbog rosonera,
    stara dama iz torina,
    vjecna tema moga pera.

    Prvo krecem od milana,
    bolesnog od juventusa,
    minus devet za skudeto,
    daleko je jos od plusa.

    A inter je stara prica,
    deset godina su ko,babe,
    i IBRAKASMRADOVIC i ZANETTI,
    za skudeto sve je dzabe.

    I u rimu dvije price,
    zalud trose milione,
    lazio i roma lice,
    na sve osim sampione.

    U firenci MUTU,
    o skudetu zalud sanja,
    zalostan je dugo luta,
    zeljan pravog osvajanja.

    Ni o NAPOLIU nebi mnogo,
    jer su uvjek posmatraci,
    s NAPOLIEM niko nije mogo,
    do skudeta put pronaci.

    Ova strofa eto,nako,
    napisana bas bez veze,
    mjesta nema usporedbi,
    juventus i udineze.

    Svi ostali nisu vrijedni,
    da o njima neko pise,
    izbroji se jednom rukom,
    sve sto oni osvojise.

    eto to je pjesma bila,
    talijanskom sampionu,
    "29" puta bjese,
    juventus na samom tronu.


    You can answer in Croatian, I understand the language, I just don't speak it good and I think I would look even more retarded trying Croatian than I am with my wannabe English :D
     

    Alen

    Ѕenior Аdmin
    Apr 2, 2007
    52,542
    You can answer in Croatian, I understand the language, I just don't speak it good and I think I would look even more retarded trying Croatian than I am with my wannabe English :D
    Razumimo i mi slovenski, nemoj se "mucit" s Engleskim, koji ti je jako dobar, by the way.
    A tko je tu pismu napisa ne znam, al' znam da nema pjesnickog potencijala. :D
     

    soulslider

    Rregula sound
    May 16, 2006
    3,776
    da to ne kužim, kad na tv-u pitaju nekog slovenca nešto pitaju ga na hrvatskom i oni uvijek razumiju i onda odgovori na slovenskom a ja buljim ko tele u ekran i pokušavam skužit šta govori
     

    Nejc

    Senior Member
    May 13, 2006
    1,989
    da to ne kužim, kad na tv-u pitaju nekog slovenca nešto pitaju ga na hrvatskom i oni uvijek razumiju i onda odgovori na slovenskom a ja buljim ko tele u ekran i pokušavam skužit šta govori
    Everyone in Slovenia who attended school before 1991 had Serbo-croatian in school, as second language :)
     
    OP
    Marko

    Marko

    GhostDog
    May 1, 2006
    3,289
  • Thread Starter
  • Thread Starter #918
    da to ne kužim, kad na tv-u pitaju nekog slovenca nešto pitaju ga na hrvatskom i oni uvijek razumiju i onda odgovori na slovenskom a ja buljim ko tele u ekran i pokušavam skužit šta govori
    Kad neki srbin na TV-u pita nešto nekog hrvata na srpskom, a ovaj mu odgovori na hrvatskom ja sve razumem.:D
     

    V

    Senior Member
    Jun 8, 2005
    20,110
    • V

      V

    Ajme glupa hrvatska omladino, di cemo mi s tobom. :D
    Cak su i Ameri pametniji. Oni bar razumiju Skote i Irce.
    Je, lako je vama matorcima hvalit se. :D

    Ma razumiju kurac, dovedi im nekog covjeka "iz kvarta", a ne nekog diplomata, i nece ga nista razumjet.
    Kad neki srbin na TV-u pita nešto nekog hrvata na srpskom, a ovaj mu odgovori na hrvatskom ja sve razumem.:D
    Bravo. :D
     

    Dostoevsky

    Tzu
    Administrator
    May 27, 2007
    88,443
    E koje sve ludacke grupe postoje na facebook-u pa to je strasno.

    Koja mrznja izmedju Srba i Hrvata...zlo,a sada jos i Albanija.Stavljaju neke sektaske slike i mole se da ljudi ginu bukvalno,stvarno strasno.
     

    Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 2)