Balkan Juve thread (18 Viewers)

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

Ma joj nisam ja inace bio tip koji ganja veze i tak to, ja sam uvijek bio onaj sto se vise voli napiti s rajom i ne sjecat' se nicega :D Ali valjda sam nasao ono sto sam otprilike oduvijek htio, zamisljao otprilike u glavi.

I da odgovorim na Duletovo pitanje, ne znam kada cu ali znam da hocu, valjda kad zavrsim fax, a bogami i ona pa onda...
:tup:

To je prva liga frende. Nitko nije takav od početka, al duboko u sebi svi to želimo. Niko ne želi da bude švaler čitav život. ;)
 

Buy on AliExpress.com

Oggy

and the Cockroaches
Dec 27, 2005
7,414
A ima nas svakakvih :D

A ne fakat ozbiljno sada i nije ono standardno supljiranje, ali ja nikad nisam u zivotu upoznao bolju, posteniju, finiju, njezniju osobu u zivotu. I zaista je volim i to niti krijem, niti me je stid reci. Ono prosli smo svasta u ove dvije godine, posebno pretproslo ljeto kada sam ja zaista imao velikih problema, a ona je uvije bila uz mene bezuslovno i to mi toliko znaci, da je neopisivo. I kada se posvadjamo i kad sam najvise ljut na nju mislim da bih ubio bilo koga ko je preko oka pogleda. Zaista se smatram sreckovicem (kucnem u drvo ne ureklo se :)).
 

Oggy

and the Cockroaches
Dec 27, 2005
7,414
Joooj Dule znam, ti si ga grdno najebo'. Sve glupacice koje ne znaju ni molim reci, a furaju se na starije frajere s autima i kojekakve glupe furke...
 

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

Dule pizdune mali, pa zašto ja prije nisam saznao za ovu PIČKETINU?



Pa šta trebam čekat da index.hr objavi ju cijeloj hrvatskoj prije? :D
 

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

Jebeš pjesmu i onog idiota ali čovječe, kakva žena!! Jaooooooo!

Nego, šta se ona nemre odlučit jel srpkinja il grkinja? :D Tak svejedno, žena je božica...mamu joj.
 

Oggy

and the Cockroaches
Dec 27, 2005
7,414
Hjoooooj, vidio sam ovu neki dan na TV-u na Ami G show i kontam koje ba ova, i sve pokusavam jaranu objasniti, ali zaboravio joj ime... Jos na show prikazivali njene golisave slike ccc...
 

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

Jucer sam upoznao jednog interistu i....shvatio da sam ja navijac Inter-a, jebiga nemres protiv Ibre. :p

Ne za ozbiljno. Jebeni Inter ima navijacku udrugu u hrvatskoj. Placaju 120kn godisnje, idu skupa na tekme, loču, zajebavaju se, itd. Pokazivao mi kartu od Inter-Milan zadnje tekme, slike, pičke materine, uglavnom sve 5. Skupi se njih za jedan cijeli mali, jebeni, autobus i pravac Milano!

Pa nemrem vjerovat da Juve nema tak neš u hrvatskoj? Nasao sam www.juventus.hr i to mi se cini kao to ali stranica je sablasna, slabo aktivnosti i tak. Jel zna netko za nes drugo?

Ima još juvebalkan.com ali to je vise ovako forum ko ovaj nas.
 

Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 17)