Balkan Juve thread (2 Viewers)

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

Ma sad radi nesto sto sam si sam slozio, standardne vjezbe samo prsa/bic, ledja/tric, noge/rame. Malo sam olducio noge usporit jerbo cu morat mjenjat sve traperice, a nema mi gore stvari od kupovanja traperica. :D

Znam za taj OVT, svi ga hvale, ali meni se iskreno cini malo pretezak. Onaj dan za prsa/ledja, pa ja mislim da bi umro odmah nakon treninga. Vjerojatno cu ga jednom probat ali za sada jos nisam.


Evo nesto za tebe, ne znam dal si cuo ovo:

Kakva stvar. "Utezi su mi prelagani pa dizem cijele sprave". :lol2:
 

Dostoevsky

Tzu
Administrator
May 27, 2007
88,444
Dodje zemunac sa kamionom na granicu i pita ga carinik : "Imate sta za prijavit'?" Zemunac: "ma imam tu nesto kalkulatora i računara otraga" Carinik skine ceradu i skuzi puske, pistolje, zolje, bombe, picke materine i kaze : "pa kako kalkulatori jebote, imas tu oruzja za treci svjetski rat?" A zemunac: "Znaci brate..., st...a tebe boli kurac kako se ja obračunavam?"

:D
 

soulslider

Rregula sound
May 16, 2006
3,776
u mamicu mu izdajničku :D

drastične promjene su potrebne i to pod hitno da se nebi odjednom našli opet u seriji b , male su šanse za to , ali s ovakvim juveom ništa nije sigurno
 

Dostoevsky

Tzu
Administrator
May 27, 2007
88,444
E jos i Zebina dobio crveni, a Iaquinta tek sto se oporavio se povredio. Sjebo ledja, ne mogu da verujem koja je baba. :D

Nece bas Serija B ali mozemo da ne odemo u Ligu Sampiona i to je tuga. Drasticne promene, jedino to. Od Blanca pa do igraca. Imamo starce na izvoz a i ovi sto su mladji su jos gori. Grosso, Grygera, Legro, Sali, Melo, Cannavaro, Poulsen...ocaj.
 

Dostoevsky

Tzu
Administrator
May 27, 2007
88,444
Vala ja i placem i smejem se.

A najgore je sto od sledece godine Nemci uzimaju cevrto mesto za Ligu Sampiona. Italijanska liga se raspada, stvarno su retardi svi zajedno. Kad vidim kako treneri forsiraju odranu i trcanje bez mozga odma mi se sere. SVAKI jebeni trener je isti. I opet ljudi hoce mrtvog Prandellija. :sergio:

Ma obrno okreni, plac majke bozije.
 

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

Kao i ova financijska kriza sto trese nase drzave, najgore tek slijedi ljudi. Sljedeca godina ce bit jos gora. I za koju godinu, ako ovako nastavimo, Juve nece vise bit klub koji je redovito pozitivno poslovao, nama ce zaprijetit bankrot.
 

Dostoevsky

Tzu
Administrator
May 27, 2007
88,444
Try this Dule: 5 eggs, 3 bananas and 0.5l of non fat milk. I heard it's great, even though I would add some honey and chocolate powder plus some dextrose.
Alo bre, jel ti hoces da me ubijes? :D

Nikad nisam probao nesto sa toliko proteina, i sigurno je mnogo dobro. Ali ipak, to kosta i nema sanse da to mogu da pijem 4-5 puta nedeljno. Pa jebote vise bi mi se isplatilo da kupim 2 kile Whey proteina i da jedem sa kasikom. :D

Koristio sam ono sto si mi pre rekao: mleko, plazma, med, kakao, banana...i danas sam probao taj sa mlekom i 3 jaja.
 

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

Ma nema boga da tako nesto probam. Ja kad radim kajganu, kad razbijam jaja, zeludac mi se dize ako mi iscuri malo po prstima. Ne bi sirovo jaje mogao u sebe stavit za ne znam sta. Da mi ga Natali Thanou daje usta na usta, lupio bi ju nogom u glavu. :D
 

Dostoevsky

Tzu
Administrator
May 27, 2007
88,444
:lol2: :lol2:

E sad ga pretera. Ja bi Natali govno pojeo. :D

Moj drug to pije direktno, e to vec nebi mogao. :D Ali ovako se ne oseca al dosta pomaze. Kad sve to pomesas bude kaloricno kao jedan poveci obrok.
 

Oggy

and the Cockroaches
Dec 27, 2005
7,411
Hehe, sta je Dule malo previse za podnijeti?

Shallim se, ma i ja sam to cuo od jednog lika koji je gradjen ko mrki medvjed :) Sve to odlicno zvuci, ali sto kazes preskupo, kad skontas treba ti oko 100 jaja, 10-ak litara mlijeka i 15-ak kila banana mjesecno, a da ne pricamo ako hoces jos da dodas jos malo meda i kojesta :D

Doduse ja imam naviku jos od malena da uz maltene svaki obrok pojedem bananu i popijem casu mlijeka i iskreno nikad se od toga nisam udebljao.

A Vlatko probaj jednom taj sheik i vidjeces, kao sto Duel kaze fakat se nista ne osjeti, sta vise ima odlican okus.
 

Oggy

and the Cockroaches
Dec 27, 2005
7,411
Belance, da. :p

Ali ja koristim blender tako da se to uopste ne oseti. Cak ovaj gde sam stavljao kakao ima extra ukus.
Ma na 3 jajeta ja bih stavio jedno zumance, jer je i ono puno hranjivih tvari.


I Vlatko iako malo odvratno izgleda kad zamislim kako ti Natali daje jaje usta na usta, ipak sumnjam da bih odbio :D Jebote snimio sam pjesmu u auto da slusam radi nje .D
 

Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 2)