Jesus fucking christ, you guys are absolutely insane. The thing I tried (weed related) that cost the most was Ice. It was 500 / gram. We put 0.33 in it together with about a gram of 130 skunk and two cigarettes.
We spent 4 hours under the same bedsheet taking turns at laughing / crying. I can't remember the next week of my life, never again
- - - Updated - - -
edit: back to studying, all this talk about ganja is making me excited and unfocused