Road to WC2006 (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.

Amash

Senior Member
Mar 31, 2005
1,697
++ [ originally posted by Zlatan ] ++
Dođe stari Milun, pravi Crnogorac i priča on svojim prijateljima kako mu je bilo u ratu.
Milun:
- "Mi ko sokolovi potrčali niz brdo, a Nijemci ko zadnje kurve za nama."
:LOL:
 

giovanotti

ONE MAN ARMY
Aug 13, 2004
13,725
++ [ originally posted by Zlatan ] ++



To je već nešto druge, to je jedan vid pozitivnog nacionalizma ili patritizma, nego on nema veze sa vjerom, rasom ili etničkim porijeklon, nego sa osjećajem pripadnosti jednoj zemlji, tj Americi. Toga ovdje nema.

Jebo ti državu gdje jedan od predsjedavajućih predsjedništva (Paravac) otvoreno kaže da će navijati za Srbiju. Pa mater ti jebem u pičku mrš u Srbiju onda kad ih toliko voliš, koji kurac mene ovdje u zdrav mozak pička ti materina. Ista stvar sa hrvatima u Hercegovini. Sve to treba otjerati, ako voliš Hrvatsku idi tamo radi i živi, neka ovdje ostanu samo oni što se smatraju Bosancima.
Pa ne mozes tako,mislim eto to je jedan vid nacionalizma.Ja sam za to da svako zivi gde hoce....eto kod nas u Vojvodini mnogi navijaju za Madjare,a kosovo necu ni da spominjem.
Pogledaj Svajcarsku,3 entiteta,a nigde frke.Dobar zakon ,to je ono sto resava probleme.Kod nas i vas ih ima dosta jer smo ziveli zajedno gotovo 50 godina,a nemamo zakone.
 

Zlatan

Senior Member
Jun 9, 2003
23,049
++ [ originally posted by barkuss ] ++



ne fala,dosta nam ih je :)

Poslao Hercegovac sina u grad da proda auto, novog Mercedesa. Stoji ti tako sin kod auta na sajmu, kad mu se pripiša. Ode on u WC, kad vrati se - nigdje auta. Jebiga, ode on nazad u Hercegovinu, na oči starom. Pita ga otac: "Jesi se riješio auta?" "Jesam", odgovara sin. "A za koliko je otišao?" Opet pita stari. Gleda sin, šuti 15 sekundi i kaže "A jebiga stari, po nabavnoj" :D
 

giovanotti

ONE MAN ARMY
Aug 13, 2004
13,725
++ [ originally posted by Zlatan ] ++


Crnogorac u Budvi na plazi, svlaci se go i legne na ledja. Od pojasa pa nadole stavlja komad kartona na kome pise "GLEDANJE 50 EUR?".
Prolazi jedna zenska, podize karton, vidi, odusevljava i ostavlja 50 EUR-a.
Prolaze jos 3-4 cure i desava se ista stvar...Prolazi i peta zenska, ucini isto i odlazi...
Medjutim, palo joj je nesto na pamet, pa se vraca .....
- "Ej, da te pitam nesto", kaze ona.
- "Pitaj, zeno."
- "Ako gledanje kosta 50 EUR-a, koliko kosta jebanje ?" - upita cura
A Crnogorac joj odgovara:
- "Avetinjo nijedna, da hocu da radim, ne bi ovako prosio!"

:rofl:
 

Amash

Senior Member
Mar 31, 2005
1,697
++ [ originally posted by giovanotti ] ++

Pa ne mozes tako,mislim eto to je jedan vid nacionalizma.Ja sam za to da svako zivi gde hoce....eto kod nas u Vojvodini mnogi navijaju za Madjare,a kosovo necu ni da spominjem.
Pogledaj Svajcarsku,3 entiteta,a nigde frke.Dobar zakon ,to je ono sto resava probleme.Kod nas i vas ih ima dosta jer smo ziveli zajedno gotovo 50 godina,a nemamo zakone.
Ma mozda i jest to jedan oblik nacionalizma. Al ovi te jebu u zdrav mozak sa svojim zahtjevima. Svako vuce na svoju stranu ako bosnjaci imaju govno i srbi i hrvati hoce to isto itd.
 

Zlatan

Senior Member
Jun 9, 2003
23,049
++ [ originally posted by giovanotti ] ++

Pa ne mozes tako,mislim eto to je jedan vid nacionalizma.Ja sam za to da svako zivi gde hoce....eto kod nas u Vojvodini mnogi navijaju za Madjare,a kosovo necu ni da spominjem.
Pogledaj Svajcarsku,3 entiteta,a nigde frke.Dobar zakon ,to je ono sto resava probleme.Kod nas i vas ih ima dosta jer smo ziveli zajedno gotovo 50 godina,a nemamo zakone.
Pa dobro, ali nije u tome stvar, stvar je što se oni osjećaju prvenstveno kao švicarci, bez obzira na jezik ili neke druge odredbe. Ja želim da smo svi Bosanci, pa bili bosanski muslimani, pravoslavci ili katolici.
 
Mar 14, 2004
4,926
++ [ originally posted by Zlatan ] ++



Poslao Hercegovac sina u grad da proda auto, novog Mercedesa. Stoji ti tako sin kod auta na sajmu, kad mu se pripiša. Ode on u WC, kad vrati se - nigdje auta. Jebiga, ode on nazad u Hercegovinu, na oči starom. Pita ga otac: "Jesi se riješio auta?" "Jesam", odgovara sin. "A za koliko je otišao?" Opet pita stari. Gleda sin, šuti 15 sekundi i kaže "A jebiga stari, po nabavnoj" :D

LOLchina....i pitam se ja zakaj me svi zahebavaju u ekipi da sam hercegovac jerbo vozim crni mercedes :)
 

Zlatan

Senior Member
Jun 9, 2003
23,049
Posle zemljotresa u Crnu Goru poceo svijet da salje pomoc ali Amerika najvise. Poslali Ameri hrane, satore, krevete na rasklapnje ... Crnogorci odma telegram i kazu:
- "Hvala bratskom narodu Amerike sto misli na bratski narod Crne Gore."
Posalju Ameri opet hrane, elektricna cebad, tranzistore, baterije..... Crnogorci opet telegram:
- "Hvala bratskom narodu Amerike sto misle na bratski narod Crne Gore."
Posalju Ameri treci put krampe, motike, svakvoga alata za rad... Crnogorci odma telegram:
- "Hvala bratskom narodu Amerike sto misle na ostali bratski narod Jugoslavije."
 

Zlatan

Senior Member
Jun 9, 2003
23,049
10000 Crnogoraca u štrajku zbog ne zaposlenosti i neimaštine, opšti haos. Priđe jedan biznismen jednom od Crnogoraca i daje mu svoju vizit-karticu i kaže da mu se javi odmah sutra ujutru.
Ovaj će njemu na to:
- "MA ĐE MENE NAĐE OD OVOLIKIH LJUDI OĐE!"
 

Amash

Senior Member
Mar 31, 2005
1,697
++ [ originally posted by giovanotti ] ++

Ma nemam ti ja Amash nista protiv Amera,ok su oni....:)samo sam naveo primer.
Ma zajebancija na to kako se oni okome na tebe kad spomenes ameriku u kontestu koji je super al njima ne ogovara;)
 

Zlatan

Senior Member
Jun 9, 2003
23,049
Potukli se Crnogorac i Bosanac, i pitaju poslije Crnogorca sta je bilo.
- "Sto ce biti coce", odgovara Crnogorac: "Njega odvedose ka dzukelu svezanog u zatvor, a mene ka vladiku, na nosilima!"
 

Amash

Senior Member
Mar 31, 2005
1,697
++ [ originally posted by Zlatan ] ++
10000 Crnogoraca u štrajku zbog ne zaposlenosti i neimaštine, opšti haos. Priđe jedan biznismen jednom od Crnogoraca i daje mu svoju vizit-karticu i kaže da mu se javi odmah sutra ujutru.
Ovaj će njemu na to:
- "MA ĐE MENE NAĐE OD OVOLIKIH LJUDI OĐE!"
:rofl:
odavno nisam cuo bolji
:rofl:
 

Zlatan

Senior Member
Jun 9, 2003
23,049
Pričaju ti Mujo, Hrvat i Srbin ko ima najveći kurac. Kaže Hrvat "Ja imam u Zagrebu prijatelja, kurac mu metar".

Kaže Srbin "Nije to ništa, ja u Beogradu imam bre pirjatelja, kurac mu dva metra".

Kaže Mujo, pričekajte vi, sada ću ja nazvati svog jarana Sulju. Nazove on Sulju, kad, za pola sata, neko znovni na vratima. Otvore ti oni kad na vratima ogromni glavić i na njemu ceduljica "Mujo, pristavi kafu, eto me za 5 minuta".
 
Status
Not open for further replies.

Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 1)