Polski Thread || Polak nie wielbłąd, pi(sa)ć musi (1 Viewer)

Akshen

Senior Member
Aug 27, 2010
8,106
Mimo, że jestem z Wawy to beka z Legii. :lol:



A ludzie odpowiedzialni za konta społecznościowe/media w Lechu to niezłe śmieszki, po mistrzostwie kupili bilbord w Wawie z podziękowaniami za doping a teraz:



:lol:
beka straszna, klub z takim budzetem powinien wymiatac te lige.
W lechu w ogole jest fajny projekt obecnie, szczerze mowiac trzymam kciuki za oba kluby, mimo iz tez jestem z Warszawy. Moglo by sie cos ruszyc w temacie ligi mistrzow w Polsce.
 

Buy on AliExpress.com

Martin

Senior Member
Dec 31, 2000
56,913
pomarzyc zawsze mozna :)
Pamietam bylem na meczu, kiedy to moglo byc... 96, cos takiego. Rosenborg - Legia. 4-0. To mniej wiecej podsumowanie polskich klubow w LM. Pamietam te czasy jak Wisla prawie prawie sie zakwalifikowala. Co za przezycia.

Kiedy ostatnio polski klub bral udzial?
 

Akshen

Senior Member
Aug 27, 2010
8,106
Pamietam bylem na meczu, kiedy to moglo byc... 96, cos takiego. Rosenborg - Legia. 4-0. To mniej wiecej podsumowanie polskich klubow w LM. Pamietam te czasy jak Wisla prawie prawie sie zakwalifikowala. Co za przezycia.

Kiedy ostatnio polski klub bral udzial?
Zdaje sie, że Widzew w 1996. Szalenstwo z Wisla w pucharach wspominam do dzis, to byla paka, w dodatku w wiekszosci zlozona z Polakow.
 

Akshen

Senior Member
Aug 27, 2010
8,106
A wlasnie, byl tez Widzew. Zanim spadli do kolejnej tam ligi. Jak tam lodzkie kluby ostatnio?
Widzew ostatnio spadl do bodaj IV ligi (chyba jakies problemy finansowe), LKS tez chyba cos ponizej II ligi.
Szczerze mowiac to ja sam niespecjalnie interesuje sie polska liga, kluby zamiast stawiac na zdolna mlodziez kupuja wypalonych obcokrajowcow, sama liga teoretycznie sie rozwija, ale chyba nie w te strone w ktora powinna. Na obecna chwile fajnie wyglada tylko sklad Lecha, ktory ma kilku mlodych, obiecujacych polskich zawodnikow w pierwszej jedenastce i poki co nie sprzedali nikogo istotnego (co chyba jeszcze sie nie zdarzylo z zadnym swiezo upieczonym mistrzem).
 
OP
piotrr

piotrr

Мodеrator
Sep 13, 2011
33,765
  • Thread Starter
  • Thread Starter #232
    Wow, ale nam się poszczęściło w losowaniu. Ciekawe czy uda nam się to spieprzyć. :D
     
    OP
    piotrr

    piotrr

    Мodеrator
    Sep 13, 2011
    33,765
  • Thread Starter
  • Thread Starter #235
    Do Ligi Mistrzów to my się dostaniemy jeśli jakimś cudem będą 2 walkovery dla polskiego zespołu.
     
    OP
    piotrr

    piotrr

    Мodеrator
    Sep 13, 2011
    33,765
  • Thread Starter
  • Thread Starter #237
    Przyjrzałem się bliżej temu Eleven Sports. Podebrali nc+ ligę francuską, włoską i najprawdopodobniej hiszpańską. Na chwilę obecną podpisali umowę o udostępnianie kanału tylko z Netią. :sergio:
    Na razie mecze są do oglądania za darmo na ich stronce, ale to pewnie akcja promocyjna, nie wspominając o tym, że to nie to samo co odpalić sobie tv i nie martwić się o nic.
    A było tak fajnie z tą nc+, wszystko w jednym miejscu, eh... Najlepsza oferta sportowa, podpisuje człowiek umowę i nagle tracą trzy ligi z najlepszych FFS. @radekas @Akshen
     

    Akshen

    Senior Member
    Aug 27, 2010
    8,106
    ja akurat dopiero bede wybieral dostawce TV, wiec zanim sie zdecyduje sytuacja juz powinna sie wyklarowac.
    Natomiast slaba sprawa jest ze ludzie na tydzien przed startem rozgrywek nie maja tak naprawde informacji gdzie beda mogli je obejrzec. NC naprawde dalo ciala w tej kwestii, bo jesli przegrali ten przetarg to powinni juz dawno o tym informowac.

    Edit: inna sprawa to fakt, ze nigdy nie przepadalem za transmisjami w NC, mam wrazenie, ze wiekszosc ich komentantorow jest anty Juve, a i wiedza o lidze wloskiej nigdy mi jakos nie zaimponowali.
     

    Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 1)