Polski Thread || Polak nie wielbłąd, pi(sa)ć musi (6 Viewers)

OP
piotrr

piotrr

Мodеrator
Sep 13, 2011
33,767
  • Thread Starter
  • Thread Starter #163
    Wiedziałem piotrr było hańbą dla skądinąd cudownego kraju. Podwójne życie Völler.
    Nice polish actually :lol:


    ---

    Oglądając te mecze na MŚ mogę powiedzieć że nasza repra to nie ma czego szukać na takich turniejach, chciałem napisać, że może bylibyśmy lepsi od Australii, ale oni akurat strzelili. :lol: Tempo w jakim grają wszystkie drużyny rzeczywiście sprawia, że się wydaje, że reprezentacja gra w slow motion.
     

    R.A.B.

    Senior Member
    Mar 24, 2009
    525
    Nice polish actually :lol:


    ---

    Oglądając te mecze na MŚ mogę powiedzieć że nasza repra to nie ma czego szukać na takich turniejach, chciałem napisać, że może bylibyśmy lepsi od Australii, ale oni akurat strzelili. :lol: Tempo w jakim grają wszystkie drużyny rzeczywiście sprawia, że się wydaje, że reprezentacja gra w slow motion.
    A jeszcze trzeba dodać że naszym starcza siły na 15 minut gry i potem oddychają rękawami, z taką holandią czy nawet hiszpanią dzisiejszą lewy nie powąchałby piłki.
     

    R.A.B.

    Senior Member
    Mar 24, 2009
    525
    I Rooney wczoraj był przez chwilę Polakiem :D
    (rożny)
    Zastanawiam się czy Polska przegrała by z wczorajszym urugwajem który uznaję za najgorszą ekipę turnieju jak dotąd
     
    OP
    piotrr

    piotrr

    Мodеrator
    Sep 13, 2011
    33,767
  • Thread Starter
  • Thread Starter #167
    Dzisiejszy komentarz z meczu Italii był rozwalający :lol: Cerci, Kerci, Sersi, Serci...
    Insigna mnie rozwaliła totalnie :rofl: No i pomylić Buffona z Pirlo to też trzeba umieć.
     

    radekas

    ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
    Aug 26, 2009
    19,333
    Majka wygrał. Powiedziałem chłopaki. @piotrr @radekas
    I turned Eurosport on when they were like 20km away from the finish line. My gf is like "no I don't want to watch it". I turned it off. 1h later I check the news portal and see that Majka has won.

    I'm all like:

    fuuuuuu.jpg


    - - - Updated - - -
    @Völler :lol2: your reps

    Nice try though :shifty:
     
    OP
    piotrr

    piotrr

    Мodеrator
    Sep 13, 2011
    33,767
  • Thread Starter
  • Thread Starter #180
    Zwykle mało mnie obchodzi co tam u Legii, ale to co dzisiaj zrobiła UEFA to czyste skurwysyństwo. Jak wczoraj przeczytałem o sprawie to byłem pewien, że rozejdzie się po kościach. Kara pieniężna i tyle, szczególnie, że podobny przypadek już był. Ale widać, że jebane Celtiki mają plecy.

    Wzięli sobie babę na kierownika drużyny to teraz mają. Z komentarzy na weszło:

    http://natemat.pl/70095,marta-ostrowska-jedyna-w-europie-kobieta-kierownik-druzyny-pilkarskiej
    "W grupie ITI byłam asystentką prezesa. Byłam szefem biura, szefem administracji."
    "Wszyscy mnie naprawdę przyjmowali z otwartymi ramionami, przyjaźnie. Przełamuję stereotypy. Także przesądy, że baba przynosi pecha."

    ...
     

    Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 6)