Polski Thread || Polak nie wielbłąd, pi(sa)ć musi (1 Viewer)

R.A.B.

Senior Member
Mar 24, 2009
525
#22
Ja tam wnerwiony nie jestem. Cieszę się z punktu na trudnym terenie, nie jeden pogubi tam punkty a fiorentina jest mocna w tym sezonie. Pizarro pokazał że jest drugi po Pirlo w Serie A na tej pozycji. Cieszy że liga ma kolejnego zdolnego młodego trenera po Conte.Roncaglia będzie w top 3 najlepszych transferów ligi w tym roku jeśli będzie tak dalej grał, tym bardziej że przyszedł za darmo.

Pirlo i Barzagli niestety jeszcze nie są w formie z poprzedniego sezonu a plus dla reszty obrońców i Buffona. Asamoah i Vidal na plus. Cieszy że Pogba dostał trochę minut i to w takim meczu.Kibice United z redcafe.pl gdzie zaglądam widać jak są sfrustrowani ze tracą zdolną młodzież , na wzmiankę że debiutował jeden napisał że i tak Powell pokazał więcej w seniorskiej piłce bo grał 50 meczów w 4 lidze :lol:
Giach dziś słabo i chyba on powinien grać ze słabszymi drużynami, ciekaw jestem gdyby za niego grał Marrone albo Asamoah a De Ceglie na lewej.
 

jakku7

Senior Member
Jun 29, 2011
1,073
#23
Fajny temat!

Wczorajszy mecz straszny ; / Nie pamietam tak slabego spotkania w wykonaniu Juve od momentu, kiedy trenerem jest Conte. No, co najwyzej sparingi przed sezonem 2011/2012. Mam wrazenie, ze na ten obraz nalozylo sie pare spraw:

a) zmeczenie
b) podswiadoma chec do odbebnienia tego meczu jak najmniejszym nakladem sil
c) brak Conte na lawce, ktory moglby pilkarzami potrzasnac w przerwie
d) taktyka (a konkretniej 3-5-2, ktore jest swietne jesli mamy zamiar sie bronic, ale ciezej sie nam atakuje)
 

radekas

( ͠° ͟ل͜ ͡°)
Aug 26, 2009
19,260
#25
Giovinco posysa z meczu na mecz bardziej i bardziej. Juz od Superpucharu czulem, ze moze byc padaka z nim, ale nie az taka... :(
 
OP
piotrr

piotrr

Мodеrator
Sep 13, 2011
33,765
  • Thread Starter
  • Thread Starter #28
    Lewandowski = cack.
    he was never WC striker, he's decent, but not good enough for top clubs.

    Giovinco posysa z meczu na mecz bardziej i bardziej. Juz od Superpucharu czulem, ze moze byc padaka z nim, ale nie az taka... :(
    Mnie to zastanawia dlaczego on w Parmie się tak wyróżniał a teraz ssie pałkę mając lepszych kolegów
     

    R.A.B.

    Senior Member
    Mar 24, 2009
    525
    #31
    Jeszcze trzeba mu dać czasu, Reus w Borussi przyszedł za więcej a też jeszcze nie gra jak od niego oczekują.
    Czas leczy rany
     
    OP
    piotrr

    piotrr

    Мodеrator
    Sep 13, 2011
    33,765
  • Thread Starter
  • Thread Starter #33
    :tup:


    A co do Gio to ja się tylko cieszę, że nie dostał 10. Umiejętności chłopak ma, ale jeśli nasza koszulka jest dla niego za ciężka to może nie tędy droga.
     

    Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 1)