Balkan Juve thread (3 Viewers)

Danijel

Junior Member
Sep 12, 2017
112
Srpska nogometna reprezentacija stoji dobro u svojoj grupi. Pretpostavljam da će se direktno plasirati na Svetski Šampionat 2018. Može li mi netko prikazati formaciju i popis standardnih 11 i naravno trenera? Koji vam je najbolji igrač? Onaj Sergej iz Lazia ili ima netko bolji? Da li igra Ljajić?
 

Dostoevsky

Tzu
Administrator
May 27, 2007
88,443
Stojković – Ivanović, Vuković, Maksimović – Rukavina, Milivojević, Matić, Kolarov – Kostić (od 72. S. Mitrović), Mitrović (od 79. Prijović), Tadić (od 80. Gudelj).

Ovako smo igrali nedavno.

Inace, Sergej je najbolji igrac po meni uz Matica, ali fora je sto Sergej do sada nije igrao ni jednu tekmu :lol2: jer ga nasi debili nisu zvali. Cak i kad su ga zvali na neku prijateljsku on nije dobio ni minut na terenu.

Nadam se da cemo se kvalifikovati, ali tim kao tim nije nista specijalno, imamo bas dosta losih igraca dok su neki sa klupe sacuvaj Boze...
 

Danijel

Junior Member
Sep 12, 2017
112
Stojković – Ivanović, Vuković, Maksimović – Rukavina, Milivojević, Matić, Kolarov – Kostić (od 72. S. Mitrović), Mitrović (od 79. Prijović), Tadić (od 80. Gudelj).

Ovako smo igrali nedavno.

Inace, Sergej je najbolji igrac po meni uz Matica, ali fora je sto Sergej do sada nije igrao ni jednu tekmu :lol2: jer ga nasi debili nisu zvali. Cak i kad su ga zvali na neku prijateljsku on nije dobio ni minut na terenu.

Nadam se da cemo se kvalifikovati, ali tim kao tim nije nista specijalno, imamo bas dosta losih igraca dok su neki sa klupe sacuvaj Boze...
Bolji ste od nas, doduše. Mi ćemo se teško kvalifikovati pored Grka. Mi imamo Pjanića, Džeku i Lulića. I to je to. :D

Čitam tvoj sig i baš ne kopčam. Ne ceniš Markizija?

- - - Updated - - -

Ko je najbolji balkanski poster ovde?
 

Dostoevsky

Tzu
Administrator
May 27, 2007
88,443
Mi smo uvek imali bolje igrace od vas, ali ste vi uglavnom imali bolje rezultate od nas. Nije sve u imenima. Nekada smo imali ubedljivo najbolju odbranu, a primali smo najvise golova.

Nije da ga ne cenim, ali ga cenim mnogo manje od ostalih. Mislim da je haos precenjen. Pratim ga od kad je bio na pozajmici i po meni je za sve ovo vreme imao 2 vrhunske sezone. Ovo ostalo je bilo prosek u najboljem slucaju. Pogotovo sto su i treneri to znali jer su ga do 27-me godine premestali svuda po terenu, nisu znali ni gde da ga igraju bukvalno. Pa je bio skoro na svkoj poziciji. Kada je igrao kao regista/DM igrao je kao zver, ali to je bilo nepune dve sezone, ili toliko. U prethodnoj sezoni ga je zameni Kedira toliko da se Markizio nije ni osetio sto nije tu, a po meni je i Kedira meh igrac -- koji je odigrao vrh proslu sezonu moram priznati. I sad posle ove povrede ne ocekujem da ce Markizio da se vrati u top formu svakako.

Najbolji balkanski poster? Koliko ti imas godina? :D Kako se odredjuje ko je najbolji poster?
 

Dostoevsky

Tzu
Administrator
May 27, 2007
88,443
Mehhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Smor, pobedili nas Srbi.

Sto je najgore... kakav uspeh za nas, svaka cast momcima. Pa jebote dosli do finala, i za malo da pobede, a nismo imali 5-7 najboljih igraca!
 

Dostoevsky

Tzu
Administrator
May 27, 2007
88,443
Where was Teodosic BTW? Can't say I watch basketball much but that fucker was amazing whenever I saw Serbia play.
Injured :rolleyes: but I bet it's the NBA that doesn't let him go. Even his team in the US confirmed how he's not 'ready'.

Not a conspiracy theory but I wouldn't be surprised if that were the case.

Still, we missed like 5-6 more key players. But yeah, Teo is badass, totally amazing player.
 

zizinho

Senior Member
Apr 14, 2013
51,815
He run out of gas at the end though, almost went from hero to zero, lucky for Slovenia Prepelic took over.
yeah, almost cost them the game, but i think he got a small injury in that fall in the 3rd quarter, was hesitant to drive to the basket after that. coach made a great decision to leave him at the bench for the final minutes
 

Danijel

Junior Member
Sep 12, 2017
112
Mi smo uvek imali bolje igrace od vas, ali ste vi uglavnom imali bolje rezultate od nas. Nije sve u imenima. Nekada smo imali ubedljivo najbolju odbranu, a primali smo najvise golova.

Nije da ga ne cenim, ali ga cenim mnogo manje od ostalih. Mislim da je haos precenjen. Pratim ga od kad je bio na pozajmici i po meni je za sve ovo vreme imao 2 vrhunske sezone. Ovo ostalo je bilo prosek u najboljem slucaju. Pogotovo sto su i treneri to znali jer su ga do 27-me godine premestali svuda po terenu, nisu znali ni gde da ga igraju bukvalno. Pa je bio skoro na svkoj poziciji. Kada je igrao kao regista/DM igrao je kao zver, ali to je bilo nepune dve sezone, ili toliko. U prethodnoj sezoni ga je zameni Kedira toliko da se Markizio nije ni osetio sto nije tu, a po meni je i Kedira meh igrac -- koji je odigrao vrh proslu sezonu moram priznati. I sad posle ove povrede ne ocekujem da ce Markizio da se vrati u top formu svakako.

Najbolji balkanski poster? Koliko ti imas godina? :D Kako se odredjuje ko je najbolji poster?
Drugar, zašto sam dobio ovaj post od admina?

http://www.juventuz.com/threads/38648-Last-warning

Ja se držim zadanih tema.

Usput rečeno, žao mi je što ste izgubili od Slovenije.

A što se tiče najboljeg postera, mislio sam koji je tebi osobno najdraži?
 

Dostoevsky

Tzu
Administrator
May 27, 2007
88,443
Ne znam stvarno, nisam pratio desavanja, bas sam u haos guzvi ovih dana. Mozda si trollovao ili... ne znam, mozda nisi pisao engleski.

A pa to ne znam stvarno. Dobri su ljudi skoro svi :)

Sto bi rekli: mozda nas je malo, al smo zato govna.
 

Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 3)