Balkan Juve thread (7 Viewers)

giovanotti

ONE MAN ARMY
Aug 13, 2004
13,725
Evo bas pogledo sazetak Srbije i Njemačke...pa jao, onaj Podolski je kriminal od napadaca. Pa taje je prije penala imao 2,3 zicera sam ispred golmana. Pa taj je cuda promasivao. Bile su tu i prečke, s obje strane, cini mi se da su Srbi ipak imali malo srece u ovoj tekmi. Al dobro, bez toga se ni ne moze.

Ali onaj Vidic, jaoooooooo....pa kakav konj. :D
Odlicno si sumirao. :agree:
 

Buy on AliExpress.com

Dostoevsky

Tzu
Administrator
May 27, 2007
88,444
Nebi pobedili bez srece. Podolski se bas ispromasivao za sve pare. Vidim dosta ljudi sere za sudiju al po meni iskreno svaki je zasluzen...jeste da ih je delio sakom i kapom al ono je sve bilo za kartone.

Krasic je iskido sa desne par puto, zlo im je napravio :D
 

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

E to je, bas je ono jednom prosao izmedju dvojce ko da ih nema. Prolazi s lakocom bas, to mi se svidja...da ga bar dovedemo. :sigh:
 

hudick

Senior Member
Sep 18, 2006
998
Škoda, da nam ni uspelo premagati big macov. Ampak vseeno mislim, da je za nas tudi remi proti hamburgerjem :lol: kar velik uspeh. V sredo pa še angleže na nulo paj to to :numnum:
 

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

Sjebe me s ovim Big Mac-ovima, gledam jel ovo slovenščina il neki treći kurac. :D :D

Ma kakvi su englezi na svjetskom, još čete vi njih i pobjedit. Pa jučer su ih oni Alžirci namučili. Ja naprosto ne mogu da vjerujem, kakvu blokadu ta momčad ima na svjetskom prvenstvu, pa oni su letjeli, razarali u kvalifikacijama. :disagree:
 

Dostoevsky

Tzu
Administrator
May 27, 2007
88,444
U picku materinu ja ne verujem sta se desava...koje majmuncine glupave! U prvom poluvremenu ih siluju i imaju 30 sansi i posleeeeeeeeeee opet ocaaaaaaaaaaaj jebem im sve da im jebem. Sad bi im vilice svima slomio. Kakav tim, a kakva bruka protiv jebene Australije. E bre, jebeni kenguri...njihova druga pobeda na svetskim...

MRS!
 

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

U picku materinu ja ne verujem sta se desava...koje majmuncine glupave! U prvom poluvremenu ih siluju i imaju 30 sansi i posleeeeeeeeeee opet ocaaaaaaaaaaaj jebem im sve da im jebem. Sad bi im vilice svima slomio. Kakav tim, a kakva bruka protiv jebene Australije. E bre, jebeni kenguri...njihova druga pobeda na svetskim...

MRS!
Dosli i vi na svoje, a? Zajeban su ti kenguri, nas su na proslom svjetskom izbacili. :D
 

Dostoevsky

Tzu
Administrator
May 27, 2007
88,444
Al brate kad smo ih jebali 45 minuta i nije im bilo dobro.

Da ne spominjem ruku u 85' ... sve vide protiv nas, a sinoc posle toga muk, a sudija 3 metra pored bleji i kao nista. Ocajnici.
 

juve2

Junior Member
Apr 16, 2010
305
Znam da ne pričam hrvatski najbolje, al može da se razumi?

Žao mi je za srbijo zaista sam navijao za vas, ali opet ste zakazali. Šteta, imali ste jake igrače.
 

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

Al brate kad smo ih jebali 45 minuta i nije im bilo dobro.

Da ne spominjem ruku u 85' ... sve vide protiv nas, a sinoc posle toga muk, a sudija 3 metra pored bleji i kao nista. Ocajnici.
Jebali ste ih prvih 45 minuta, kolko i oni vas drugih 45 minuta. Bog te mazo, pred kraj utakmice one kontre koje su Australci imali su smjesne, pa u zadnjih 5 minuta ste mogli dobit jos dva gola.. Vasih kao da nije bilo, raspad sistema.

Mislim da nemas sta krivit suce, objektivno ste jaci puno od njih i da nije svjetsko prvenstvo vjerovatno bi ih zgazili 5:0. Ali ovako jebi ga...sam si rekao da mozete pobjedit bilo koga ali i izgubit od bilo koga. Upravo se to desilo.

Ali iskreno, i meni je zao sto niste prosli, i Vi i Slovenci.
 

juve2

Junior Member
Apr 16, 2010
305
Ja sam zaista iznenadžen što su Hrvati u ovolikom broju navijali za Srbijo/Slovenijo vsaka vam čast. Dosta sam utakmica gledao na HTV2 jer zaista imate bolji program nego mi. Najjača mi je zagolka :) a i Pervan ima neke dobre fore ali previše priča o Sloveniji.
 

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

Ja sam zaista iznenadžen što su Hrvati u ovolikom broju navijali za Srbijo/Slovenijo vsaka vam čast. Dosta sam utakmica gledao na HTV2 jer zaista imate bolji program nego mi. Najjača mi je zagolka :) a i Pervan ima neke dobre fore ali previše priča o Sloveniji.
Pa ne znam zasto ne bi navijali? Pa mislim igra Engleska ili Amerika protiv Slovenije? Sta ja imam sa njima? U Sloveniji bar imam neke obiteljske prijatelje i tamo odem jednom godisnje...isto za Srbiju, do nedavno tamo sam imao i rodbine. Bilo bi mi debilno navijat za Gance ili Njemce.


A vidis vraga, ja sam skoro svaku tekmu gledao na Slo 2. Puno bolja mi je slika jer vi pustate siroki 16:9 format, dok su nasi zapeli na starom 4:3 pa imam one crne crte gore i dolje na svojoj plazmi. :D
 

Dostoevsky

Tzu
Administrator
May 27, 2007
88,444
Jebali ste ih prvih 45 minuta, kolko i oni vas drugih 45 minuta. Bog te mazo, pred kraj utakmice one kontre koje su Australci imali su smjesne, pa u zadnjih 5 minuta ste mogli dobit jos dva gola.. Vasih kao da nije bilo, raspad sistema.

Mislim da nemas sta krivit suce, objektivno ste jaci puno od njih i da nije svjetsko prvenstvo vjerovatno bi ih zgazili 5:0. Ali ovako jebi ga...sam si rekao da mozete pobjedit bilo koga ali i izgubit od bilo koga. Upravo se to desilo.

Ali iskreno, i meni je zao sto niste prosli, i Vi i Slovenci.
Ja bolju igru nas nisam gledao pa ne secam se. Nije mi uopste izgledalo kao da smo mi, koliko smo bili ubedljivi. Ali drugo poluvreme je zlo stvarno bilo. Ne znam kako su se onako raspali i nisam mogao da verujem. I kad sam video gol samo sam zablokirao.

I meni je zao Slovenaca, bas. Trebali su proci.
 

Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 7)