Balkan Juve thread (3 Viewers)

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

pa da se bolje razumijemo , ja ne razumijem slovenski ništa :D , neznam za tebe

što se tog natpisa tiče , ne znam , mislim da naši nebi tako ništa radili da smo mi ošli na svjetsko a oni ne , brijem da oni imaju neki kompleks inferiornosti , ipak smo mi najjači na ovim prostorima što se nogometa tiče , njima je sad špica oni su na svjetskom mi nismo.
Ma sad je to aktualno jer se stalno neš bakčemo sa Slovenijom, pa im je i ovo jedan način da nas prcaju. Al gle, mi smo njih uvijek prcali radili veličine zemlje:



I tako dalje, jbg, ljudi došli na svoje. :D
 

Buy on AliExpress.com

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

Ma kakvi čovječe. Imamo jedan apartman za nas. I to su starci svaki vikend tamo, tako da se jednom godišnje moram poklat s njima da mi ustupe jedan vikend da ja mogu otic s drustvom. :sigh:
 

soulslider

Rregula sound
May 16, 2006
3,776
aha , a dobro opet imaš neš svoje , bolje i to nego ništa.

a daj mi sad reci gdje točno imate apartman i imali li tamo šta vrijednoga , tv , bijela tehnika neka možda i tak to. :D
 

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

Ma ne žalim se ja, daleko od toga...milina je imat tako nešto. Al ono, starci stalno nekog zovu a mene jebu u zdrav mozak svake godine.

:D
 

giovanotti

ONE MAN ARMY
Aug 13, 2004
13,725
Jebiga, ja sam 100% retardiran za hrvatski, ne može ni bog da mi pomože naučit vaš jezik...svake godine skoro mjesec dana proživim na odmoru u Hrvatskoj, a ipak ne "zapamtim" ništa :/
Slovenac, svaka cast!!! Samo tako nastavite, i nadam se da cete i Englezima i Amerima zadati teske probleme!!! Napred Slovenija u 1/8 finala!!!:juventus:
 

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

Slovenac zna svoje ribe po imenima. :lol2:

Legenda je taj Pervan.
Sad sam video tiket od nekog lika, ceka Urugvaj 1-1 sutra za 45.000 din a uplatio lik 30...izbedacio sam. Prosle mu neke 3, lude kvote.

Ima ja sutra tu da odigram LD
Jao, ja necu prezalit ovo:

Nizomeska-Danska, poluvrijeme kraj: X-1
Italija-Paragvaj: X
Japan-Kamerun: 2
------------------------------------------------
Za 20kn, dobitak 800kn.

Pa dje izgubise od Japanaca, shvatio bi da je X. Jebem ti Etoa, da ga jebem.
 

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

Argentina-S. Koreja PK X-1
Francuska-Mehiko X
Grčka-Nigerija PK X-2
--------------------------------
20kn za 1080kn.

:lol2:

Šta mislimo ekipa? :D
 

Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 3)