Balkan Juve thread (8 Viewers)

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

10.05.1992. sam kao mali izbjeglica zbrisao iz Sarajeva, i na današnji dan stigao u Zagreb. 18 godina sam u Zagrebu. :D
 

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

Aaaaaa, Bosanceros u ZG-u :D

Dobro si ti uspio zbrisati...
Ah, jesam...kolko se ja sjecam stari je nakon prvih mjesec, dva reko idemo, smirit ce se to za mjesec, dva. Ostavili kuću, poslovni prostor, stan... Krenuli prema Igalu u Crnu Goru, tamo je deda imo neku baraku..onda se čuli sa kumovima vjenčanim iz Zg-a, rekli jebeš to neće to tako brzo proći dodjite kod nas i eto. Trebalo nam je 3 dana do Zagreba, moralo se nekim ludim putevima preko Dalmacije, al uspjeli smo. Da smo čekali još koji mjesec, ne bi prošli.

Ti si cijelo vrijem osto u Sarajevu?
 

Oggy

and the Cockroaches
Dec 27, 2005
7,409
Ah, jesam...kolko se ja sjecam stari je nakon prvih mjesec, dva reko idemo, smirit ce se to za mjesec, dva. Ostavili kuću, poslovni prostor, stan... Krenuli prema Igalu u Crnu Goru, tamo je deda imo neku baraku..onda se čuli sa kumovima vjenčanim iz Zg-a, rekli jebeš to neće to tako brzo proći dodjite kod nas i eto. Trebalo nam je 3 dana do Zagreba, moralo se nekim ludim putevima preko Dalmacije, al uspjeli smo. Da smo čekali još koji mjesec, ne bi prošli.

Ti si cijelo vrijem osto u Sarajevu?
:hellyes:

Ma jesam, na prvoj liniji citav rat. Ja se sjecam samo da je moja citava zgrada otisla na Kosevo dje su cekali autobusi za izlazak, i da niko na kraju nije otisao (nisam siguran zasto). I doduse bio sam na spisku za Ameriku kao dijete dijabeticar, naravno neko je drugi otputovao pod mojim imenom. Ali et ne zalim se, sad kad pogledam dobro je sto sam ostao, ako nista radi porodice i tate (jebga musko ne bi moglo otici).

Al mi je glavna ta sto su svi mislili bice to mjesec-dva :D
 

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

:hellyes:

Ma jesam, na prvoj liniji citav rat. Ja se sjecam samo da je moja citava zgrada otisla na Kosevo dje su cekali autobusi za izlazak, i da niko na kraju nije otisao (nisam siguran zasto). I doduse bio sam na spisku za Ameriku kao dijete dijabeticar, naravno neko je drugi otputovao pod mojim imenom. Ali et ne zalim se, sad kad pogledam dobro je sto sam ostao, ako nista radi porodice i tate (jebga musko ne bi moglo otici).

Al mi je glavna ta sto su svi mislili bice to mjesec-dva :D
Jebeno je to, nemrem si ni zamislit kak je to bilo cijeli rat bit tamo. Ja ovog malo šte se sjećam mi je bilo muka. Jedina stvar koju baš pamtim je da je stari poskido sva vrata iz stana i zakucao ih na prozora radi snajpera...to mi se ucrtalo u pamćenje.

Hahaha, a jebi ga, šta će drugo ljudi mislit. Mora se pozitivno. :D
 

Oggy

and the Cockroaches
Dec 27, 2005
7,409
Ma jebeno jest, ali ipak sam i ja bio mali 7-8 godina kad je rat poceo, tak da je to ipak malo drugacije nego npr. za moju sestru koja je imala 13 godina tada. Sve u svemu bilo, proslo i ostalo milion dozivljaja i belaja koje mso tada radili :D
 

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

Pa braćo Srbi, dje ste nasli ovog Milana Stankovica? Slučajno okrenuo na drugi i vidim eurovizija i njega. Katastrofa. :lol2:
 

Osman

Koul Khara!
Aug 30, 2002
59,259
I understand from the name mentionned you are talking about the funny serbian dude with his charmingly campy song? :D Though just from seeing the performance I'm glad I dont understand what he was singing ;)

Atleast nicer then the annoying bosnian :p
 

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

Jesam, majke mi. Nisam ni znao da je to večeras, al evo sad gledam. :D
I understand from the name mentionned you are talking about the funny serbian dude with his charmingly campy song? :D Though just from seeing the performance I'm glad I dont understand what he was singing ;)

Atleast nicer then the annoying bosnian :p
I always find it funny how you keep track of our thread. Like you enjoy decoding our language. :D
 

Osman

Koul Khara!
Aug 30, 2002
59,259
Actually first time in months (usually to scour for good balkan insults :D) I checked this thread, browsed when seeing it up, and happen to see you were calling the funny serb dude catastrophic :D
 

Oggy

and the Cockroaches
Dec 27, 2005
7,409
Zar je to govono danas?

Ja sam vala zvanicno odlucio da ne gledam vise to govno, posebno kad vidim onog naseg gnjavatora...
 

giovanotti

ONE MAN ARMY
Aug 13, 2004
13,725
To je potpuno izgubilo smisao od kad je pocfelo da e glasa putem mob telefona...od tog momenta je evrovizija pocela da bude sredstvo za utvrdjivanje migracionog potencijala stanovnistva u Evropi, tacno vec znas da ce Turskoj otici najveci broj poena iz Nemacke i Belgije , da ce iz Austrije i Svedske volditelj da se obrati na srpskom itd... Glupa manifestacija izuzetno.
 

Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 8)