Balkan Juve thread (4 Viewers)

Oggy

and the Cockroaches
Dec 27, 2005
7,409
Dule jesi smrad, nisi nam htio reci da se u Srbiji ne placa carina na suplemente i da su zato kod tebe daleko jeftiniji ccc...
 

soulslider

Rregula sound
May 16, 2006
3,776
jesam haha ma otišao samo u onaj computer mangment obrisao ono gdje je bio linux napravio novu ntfs kak si rekao i šljaka sve , čak sam uspio i vratiti dosta podatka s one particije koju mi uopće nije htio pokazati
 

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

E da sam ja imao tako nekog da mi pomogne izać iz govana. Kolko sam ja živaca samo potrošio dok sve to nisam naučio. Jaoo, čak sam i komp u firmi bio sjebo jednom prilikom. :D
 

soulslider

Rregula sound
May 16, 2006
3,776
haha , ma bravo :p , ma ja bar jednom godišnje sjebem nešto , dosadno mi bude pa idem prčkatt a nemam pojma šta radim , samo da se nešto radi :D


da te pitam a mogu i ostali tu bilderi odgovorit tko zna , šta je najbolje uzet ako hoću kila nabacit , proteine ili neš drugo , idem u teratnu već skoro godinu dana i nisam ni kile dobio , mišići su tu vidi se da nešto radim ali vaga stoji na 70 kg ne miče se a jedem kao nenormalan samo što se ništa neprima
 

Oggy

and the Cockroaches
Dec 27, 2005
7,409
Upravo sam greskom obrisao savegame na FM-u :wallbang: Ko' da mi se neko posro' u dan!!! :(

@Soulslider: Proteini ili gainer, to ti je najbolje i forsiraj kilazu u teretani maksimalno, tipa ako mozes uraditi sa 80 kila 8 ponavljanja podigni kilazu i radi 6 ponavljanja dok opet ne dodjes do 8, pa opet povecaj, i sve tako...
 

soulslider

Rregula sound
May 16, 2006
3,776
Upravo sam greskom obrisao savegame na FM-u :wallbang: Ko' da mi se neko posro' u dan!!! :(

@Soulslider: Proteini ili gainer, to ti je najbolje i forsiraj kilazu u teretani maksimalno, tipa ako mozes uraditi sa 80 kila 8 ponavljanja podigni kilazu i radi 6 ponavljanja dok opet ne dodjes do 8, pa opet povecaj, i sve tako...

aha , ok , gledam sad ove proizvode

http://www.building-body.com/shop/product/mega_gainer/

http://www.building-body.com/shop/product/pro_whey_-_908_g/

uzeo bih samo jedan ,vrijedi li to uzimat, hoće li biti kakvg učinka od toga ili bi trebao veće pakiranje
 

soulslider

Rregula sound
May 16, 2006
3,776
Pa vrijedi, samo nisam upoznat sa tom markom, ali svejedno moraš krkat što više hrane. I MUČIT se s kilažom dok dižeš. Nemoj ko pizdek stavit kilažu koju opereš 15-20 ponavljanja na benchu. Moraš trošit mišiće, ubijat se od napora. Imaš odličan članak ovdje, zajedno sa programom:

http://www.acaloriecounter.com/building-muscle.php#three

marka je dobra i jedna i druga koliko sam uspio pohvatiti po forumu jedne od boljih , a što se tiče kilaže obično zadnju ili dvije serije stavljam maksimalno koliko mogu, primjer bench 80 kg a krećem uvijek s manje i svaku seriju dižem po za 10 kg gore . Tako radim s većinom vježbi od manje kilaže do maksimuma zadnje 2 serije
 

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

marka je dobra i jedna i druga koliko sam uspio pohvatiti po forumu jedne od boljih , a što se tiče kilaže obično zadnju ili dvije serije stavljam maksimalno koliko mogu, primjer bench 80 kg a krećem uvijek s manje i svaku seriju dižem po za 10 kg gore . Tako radim s većinom vježbi od manje kilaže do maksimuma zadnje 2 serije
Ja ne volim taj sustav piramide. Kad bih već tako radio, radje bih prve dve serije, dok si pun energije, počeo sa većom kilažom pa po potrebi skinuo malo kilograma za zadnje dve serije. Moj savjet ti je pročitaj onaj članak, jako dobro i zanimljivo napisan.
 

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

a jebote koliki je članak usrat ću se dok ga pročitam :D , da dobar je dymatize samo nemam para sad za toliko pakovanje
Kad počneš čitat lako je, stvarno je dobro napisan, sa forama i to..Ne moraš sve čitat ali obavezno 3. dio koji opisuje trening. To su neke opće odrednice koje će te uputit u bolji trening.
 

Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 4)