Balkan Juve thread (2 Viewers)

Oggy

and the Cockroaches
Dec 27, 2005
7,411
Sad me zanima cijena skoljke jaja :D mlijeko oko 20km me dodje i banane 30-35km

Edit: Evo nasao sam i cijenu jaja doduse ne skolje, ali pakovanje od 10 jaja S klase je 2,29km i recimo da ti treba jedno 100 komada izadje 23km (da zaokruzimo :)). Znaci sve zajedno te izadje oko 80km, a cijena najjeftinijeg proteina od 2,5kg u prodavnici u BiH nije ispod 100km.

Zanimljiva racunica...

U p.m. cim se ja bavim u ova doba umjesto da spavam... Odoh na spavanje pametnije mi je, a valja sutra vas dan uciti.

Boook ljudi!
 

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

E, ja imam fobiju od jaja, toliko mi se gade da ih donedavno nisam mogao ni jest. Sad ih sprzim u kajganu i to dobro ispečem dok se ne stvrdne totalno. Nema sanse da bi ih mogao probat sirova, da su ne znam kako dobra. Za tako nešto treba neka dobra treba da me natjera, ko što me jedna natjerala da probam dagnje i na kraju sam ostao oduševljen. Ako naletim na Natali, probat ću sredit nešto. :D

E to je najgore kod te prehrane. Sve što je bodybuilding approved je skupo a trebalo bi se toga na tone da jede. Pa zajebi. Ja probavam izbacit neke teške salametine i to je to. Nema šanse da jedeš na bb način osim ak nemaš pun racku love, a i vremena jer treba jest 5-6 puta dnevno. :disagree:
 

Oggy

and the Cockroaches
Dec 27, 2005
7,411
E, ja imam fobiju od jaja, toliko mi se gade da ih donedavno nisam mogao ni jest. Sad ih sprzim u kajganu i to dobro ispečem dok se ne stvrdne totalno. Nema sanse da bi ih mogao probat sirova, da su ne znam kako dobra. Za tako nešto treba neka dobra treba da me natjera, ko što me jedna natjerala da probam dagnje i na kraju sam ostao oduševljen. Ako naletim na Natali, probat ću sredit nešto. :D

E to je najgore kod te prehrane. Sve što je bodybuilding approved je skupo a trebalo bi se toga na tone da jede. Pa zajebi. Ja probavam izbacit neke teške salametine i to je to. Nema šanse da jedeš na bb način osim ak nemaš pun racku love, a i vremena jer treba jest 5-6 puta dnevno. :disagree:
Upravo to, nekad covjek zaboravi da je ipak samo rekreativac a ne profic. Jer svo to racunanje kalorija i paznja sta, kad, kako jesti trazi previse vremena. Ok je drzati si neki osnovnih uputa, izbjegavati mozda previse masno ili ako imas izbor izmedju piletine i pastete, pojesti pas..iletinu i to je to.
 

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

Ma da, ja probavam cisto sa zdravim razumom kontrolirat prehranu, ali da cu se odrec povremenih cevapa? Nema sanse, neka bude malo skembare, lako se to sredi. Uveces trbuh, izbacis prsa i to je to. Svi to radimo tako i tako. :D A ako dovedes malu u krevet, jebi ga onda vise nema potrebe ni skrivat ista. :D
 

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

Ja sam zaspo na drugom poluvremenu. Jebes ligu prvaka bez nas, kao i SP bez nas. :p


200g - posnog sira
100ml - nemasnog mlijeka
2 banane
2 žlice meda

Njam! :lick:
 

Oggy

and the Cockroaches
Dec 27, 2005
7,411
Ja sam zaspo na drugom poluvremenu. Jebes ligu prvaka bez nas, kao i SP bez nas. :p


200g - posnog sira
100ml - nemasnog mlijeka
2 banane
2 žlice meda

Njam! :lick:
Nevalja, fale ti sirova jaja :p

Jooj i ja moram poceti trenirati, htio sam prvobitno napraviti pauzu od 7 dana koja se otegla u nesto malo vise od 10 :frown:
 

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

Budalo, jaja se pojedu ujutro za dorucak i naravno dobro sprze. :D

Ovo je taman za prije spavanja, ko sladoled. :p
 

Dostoevsky

Tzu
Administrator
May 27, 2007
88,443
Ja sam zaspo na drugom poluvremenu. Jebes ligu prvaka bez nas, kao i SP bez nas. :p


200g - posnog sira
100ml - nemasnog mlijeka
2 banane
2 žlice meda

Njam! :lick:
A u jebote sta je to? :wth: Kakav sir, sta onda to stavis u blender?

Kako bi se usro kad bi to pojeo.

A evo i ja sad imam neki raspust pa ne moram da idem na fax min. 2 nedelje tako da sad cu vise da krenem i da vezbam i da jedem. Ne mogu da se ugojim pa to ti je.
 

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

Ajde ne seri, ako se ne useres od tih sirovih jaja, neces ni od ovoga. :p



Posni sir, svježi sir. To ti je krcato proteinima, a skoro pa nista masnoce. Samo po sebi nije bas nesto, makar nekima valja, a ja ga tako zmiksam sa malo banana pa bude OK.
 

Oggy

and the Cockroaches
Dec 27, 2005
7,411
Posni sir je zakon, ovdje ima Meggleov za negdje 2,5km 500grama a moze biti za jedno 2-3 obroka, plus uz to malo tunjevine i extra :tup:
 

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

Just in case you're wondering how i speak some Serb(not that good, i admit) Oggy, i went to Serbia on vacation last summer :)
I was just about to quote you and laugh at your google translated Serb, but now I can't. :(

If you actually wrote that, then props to you if you managed to pick up some lingo while on vacation there.
 

Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 2)