Balkan Juve thread (3 Viewers)

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

OK, Sadomin, to recap.

Kujo divlja means "wild bitch". But the word "kujo" doesn't mean bitch as whore or prostitute, it's "bitch" as in a female dog. "Divlja" means wild. Really go with that, it's not a huge insult and if your relationship is friendly and open, she definetly won't mind.

"Pa ti kidas" basically means "You rock".

"jebacu te, pusices mi" means "I'm gonna fuck you, you're gonna blow me." This she could mind. :D

Your choice. :p
 

Sadomin

Senior Member
Apr 5, 2005
7,214
OK, Sadomin, to recap.

Kujo divlja means "wild bitch". But the word "kujo" doesn't mean bitch as whore or prostitute, it's "bitch" as in a female dog. "Divlja" means wild. Really go with that, it's not a huge insult and if your relationship is friendly and open, she definetly won't mind.

"Pa ti kidas" basically means "You rock".

"jebacu te, pusices mi" means "I'm gonna fuck you, you're gonna blow me." This she could mind. :D

Your choice. :p
I appreciate the recap vlatko. Only thing I know for certain is that I won't say pa ti kidas. What the hell Dusan? :lol:
 

Oggy

and the Cockroaches
Dec 27, 2005
7,412
Hehehhe, nije los, ali meni jedan od najboljih je:

Kada nijemci ulete babi u kucu i traze partizane. Kaze jedan nijemac babi, baba reci brzo dje su partizani, a na to baba brzo odgovara "dje su partizani" :D
 

Juve_fanatic

Second coolest member!
Apr 5, 2006
7,561

:lol: :lol:
Пред многу години го гледав овај клип ама сега случајно го најдов на YouTube па си реков, би било добро да го ставам во овај thread....
 

Nejc

Senior Member
May 13, 2006
1,990
A bit old but anyway...
------------------------

"Kako inter provodi dane"

8:30 : Adriano zatvara kafanu i ide na trening ( u vecini slusacaja spava te 5 minuta dok vozi auto od diskoteke do terena za trening )

9.00 sati : igraci stizu do terena za trening. Muntari pita Materazzia moze li mu pomoci sa jezikom jer je Materazzi jedini Italijan, ali posle 5 ukapira je je Materazzi gori nego on, poklanja mu rjecnik i trazi pomoc od Javiera Zanettia.

10.00 sati : Mancini zove da pita zasto mu ovaj mjesec nije usla plata jer treba da plati estetistu. Javlja se Mourinho , Mincini spusta slusalicu i zove Morattia na mobilni i placuci kaze "Rekao si im da si sa njim raskinuuo!!!"

10.10 : Quaresma isprobava cuvenu "trivelu". Tri mrtva goluba

10.20 : jedan boy scout navijac intera pomaze Figu da predje ulicu i stigne do terena za trening.

10.30 : Mourinho isprobava taktiku "Dajte loptu Ibrahimovicu i neka nam je Bog u pomoc"

11.00 sati : Quaresma isprobava ponovo "trivelu". Teska povreda jednog zidara koji je radio radove na jednoj zgradi blizu terena.

15.00 sati : Mourinho zavrsio da pise sebi ljubavno pismo , i salje ga sebi postom.

15.30 : Quaresma opet isprobava "trivelu". ovog puta pogadja katetar Figa

16.00 sati : Mourinho ima novu taktiku "Ibra spasi nas ti"

17.00 sati : Burdisso pokusava da stopira loptu, ona se odbija ide u raslje i postize gol.

17.15 : Quaresma ooooopet isprobava "trivelu". Mourinho mu skrece paznju da nema vise lopti, da ne mogu vazda da idu da kupe lopte po Milanu i da je malo ali malo poceo da lomi kur.. sa ti centarsutima !

18.00 sati : Stize Adriano i pita u koliko se jede.

18.15 : Mourinho ispita igrace. Na pitanje "Dakle , znate li sta treba da radite?" Svi u glasu odgovaraju "Treba da damo loptu Ibrahimovicu" Svi osim Materazzia koji kao uvjek ne kapira pitanje i kaze "Prisutan sam ! "

18.30 : igraci se vracu svojim kucama , Adriano u svoju Diskoteku a Figo u Staracki Dom !

22.00 : Mourinho vise puta za redom vodi ljubav sam sa sobom i na kraju sebi kaze " Kao uvjek si bio savrsen"

24.00 sata : u krevetu, kad ga niko ne gleda, u potpunoj tisini, Quaresma opet isprobava "trivelu"
 

Dostoevsky

Tzu
Administrator
May 27, 2007
88,449
A bit old but anyway...
------------------------

"Kako inter provodi dane"

8:30 : Adriano zatvara kafanu i ide na trening ( u vecini slusacaja spava te 5 minuta dok vozi auto od diskoteke do terena za trening )


10.10 : Quaresma isprobava cuvenu "trivelu". Tri mrtva goluba


10.30 : Mourinho isprobava taktiku "Dajte loptu Ibrahimovicu i neka nam je Bog u pomoc"

11.00 sati : Quaresma isprobava ponovo "trivelu". Teska povreda jednog zidara koji je radio radove na jednoj zgradi blizu terena.

15.00 sati : Mourinho zavrsio da pise sebi ljubavno pismo , i salje ga sebi postom.

15.30 : Quaresma opet isprobava "trivelu". ovog puta pogadja katetar Figa

16.00 sati : Mourinho ima novu taktiku "Ibra spasi nas ti"

17.00 sati : Burdisso pokusava da stopira loptu, ona se odbija ide u raslje i postize gol.

17.15 : Quaresma ooooopet isprobava "trivelu". Mourinho mu skrece paznju da nema vise lopti, da ne mogu vazda da idu da kupe lopte po Milanu i da je malo ali malo poceo da lomi kur.. sa ti centarsutima !

18.00 sati : Stize Adriano i pita u koliko se jede.

18.15 : Mourinho ispita igrace. Na pitanje "Dakle , znate li sta treba da radite?" Svi u glasu odgovaraju "Treba da damo loptu Ibrahimovicu" Svi osim Materazzia koji kao uvjek ne kapira pitanje i kaze "Prisutan sam ! "

18.30 : igraci se vracu svojim kucama , Adriano u svoju Diskoteku a Figo u Staracki Dom !

22.00 : Mourinho vise puta za redom vodi ljubav sam sa sobom i na kraju sebi kaze " Kao uvjek si bio savrsen"

24.00 sata : u krevetu, kad ga niko ne gleda, u potpunoj tisini, Quaresma opet isprobava "trivelu"
Nisam ni znao za to.

:lol: :lol: :lol:
 

Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 3)