Balkan Juve thread (56 Viewers)

Oggy

and the Cockroaches
Dec 27, 2005
7,414
Jebem ti sunce, usro sam se od straha :andy2: :D

Još malo ;)


Imam još nekoliko ispita, očekujem da ću diplomirati u oktobru, ako sve bude po planu.
Hehe, haajde neka je sa srecom vala!!!

A bit old but anyway...
------------------------

"Kako inter provodi dane"

8:30 : Adriano zatvara kafanu i ide na trening ( u vecini slusacaja spava te 5 minuta dok vozi auto od diskoteke do terena za trening )

9.00 sati : igraci stizu do terena za trening. Muntari pita Materazzia moze li mu pomoci sa jezikom jer je Materazzi jedini Italijan, ali posle 5 ukapira je je Materazzi gori nego on, poklanja mu rjecnik i trazi pomoc od Javiera Zanettia.

10.00 sati : Mancini zove da pita zasto mu ovaj mjesec nije usla plata jer treba da plati estetistu. Javlja se Mourinho , Mincini spusta slusalicu i zove Morattia na mobilni i placuci kaze "Rekao si im da si sa njim raskinuuo!!!"

10.10 : Quaresma isprobava cuvenu "trivelu". Tri mrtva goluba

10.20 : jedan boy scout navijac intera pomaze Figu da predje ulicu i stigne do terena za trening.

10.30 : Mourinho isprobava taktiku "Dajte loptu Ibrahimovicu i neka nam je Bog u pomoc"

11.00 sati : Quaresma isprobava ponovo "trivelu". Teska povreda jednog zidara koji je radio radove na jednoj zgradi blizu terena.

15.00 sati : Mourinho zavrsio da pise sebi ljubavno pismo , i salje ga sebi postom.

15.30 : Quaresma opet isprobava "trivelu". ovog puta pogadja katetar Figa

16.00 sati : Mourinho ima novu taktiku "Ibra spasi nas ti"

17.00 sati : Burdisso pokusava da stopira loptu, ona se odbija ide u raslje i postize gol.

17.15 : Quaresma ooooopet isprobava "trivelu". Mourinho mu skrece paznju da nema vise lopti, da ne mogu vazda da idu da kupe lopte po Milanu i da je malo ali malo poceo da lomi kur.. sa ti centarsutima !

18.00 sati : Stize Adriano i pita u koliko se jede.

18.15 : Mourinho ispita igrace. Na pitanje "Dakle , znate li sta treba da radite?" Svi u glasu odgovaraju "Treba da damo loptu Ibrahimovicu" Svi osim Materazzia koji kao uvjek ne kapira pitanje i kaze "Prisutan sam ! "

18.30 : igraci se vracu svojim kucama , Adriano u svoju Diskoteku a Figo u Staracki Dom !

22.00 : Mourinho vise puta za redom vodi ljubav sam sa sobom i na kraju sebi kaze " Kao uvjek si bio savrsen"

24.00 sata : u krevetu, kad ga niko ne gleda, u potpunoj tisini, Quaresma opet isprobava "trivelu"
Hahahha, doooobar :D


Evo malo zagrijavanje pred tekmu danas, jest da je Armenija ali nea vezze

 

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

Objektivno,bolji smo od njih za jedno 7 svjetlosnih godina.....ali ako dođe do natjecateljskog susreta,trema,panika,strah + Ćiro s druge strane.....slažem se s tobom.
Da bolji jesmo, ali ne bas toliko. Ciro je poslozio dobru momcad, ima tu puno mladih, kvalitetnih igraca koji ce jos da napreduju. Bilo bi zajebano skroz jer smo mi u mini krizi a oni u deliriju zadnjih nekoliko mjeseci. I naravano, tu je taj Ciro faktor.

Da sutra igramo, ja bi stavio miljon kuna na Bosnu.

All my vMoney is on Hrvatska! You better win mofos!
This we will win, but England will screw us.
Džeko nije kakav je bio prošle godine, ufurao se previše, mora se malo spustiti na zemlju.
A i prosle godine je kasno startao. ;)
 

Zlatan

Senior Member
Jun 9, 2003
23,049
Jeste, ali se bojim onog Balkanskog mentaliteta, koji je puno igrača zajebao, kada pomisle da se sve vrti oko njih, da nema niko ko oni.

Čini mi se da je to i kod Džeke počelo, onaj penal je bio kriminalno loš.
 
Mar 14, 2004
4,926
Džeko nije kakav je bio prošle godine, ufurao se previše, mora se malo spustiti na zemlju.
Ja se s jednim starim prijateljem iz Travnika kladio u jagnjeto da su Džeko i Wolfsburg jednogodišnje čudo i da ga čeka sudbina recimo Igora Cvitanovića....zasad mi dobro ide hehe

Da bolji jesmo, ali ne bas toliko. Ciro je poslozio dobru momcad, ima tu puno mladih, kvalitetnih igraca koji ce jos da napreduju. Bilo bi zajebano skroz jer smo mi u mini krizi a oni u deliriju zadnjih nekoliko mjeseci. I naravano, tu je taj Ciro faktor.

Da sutra igramo, ja bi stavio miljon kuna na Bosnu.

da ih imam 50 nebi stavio milion na nikoga,kamoli na bosnu,pa nema tu Nato da spašava oko 88' minute ako zajebu :D
 
Mar 14, 2004
4,926
Ne znam zasto ali nikada nisam ni mislio da je Dzeko vrhunski igrac. Mozda je dobar eventualno za Firentinu ili tako nekog. Ja ga nikad nebi kupio.
Ima tu više stvari....sjećam se onog Grafitea iz Santosa sao Paola Corintiansa il di je igrao i reko ovo je zvijer od igrača. Onda je nestao i pojavio se u napadu WL,takav igrac(visok i da zna sve s loptom i da voli asistirat) omogučuje drugome postizanje dosta golova. Osim njega dogodio se i Misimović koji je mislim srusio rekord po asistencijama u BL. Njih dvojica nikad nece vise ucinit ono sto su ucinili prosle sezone,a samim time neće ni Džeko natrpati dozu od lanjske godine. Al svejedno bu ga kupil neki dobar klub to je sigurno...
 

Dostoevsky

Tzu
Administrator
May 27, 2007
88,454
Ima tu više stvari....sjećam se onog Grafitea iz Santosa sao Paola Corintiansa il di je igrao i reko ovo je zvijer od igrača. Onda je nestao i pojavio se u napadu WL,takav igrac(visok i da zna sve s loptom i da voli asistirat) omogučuje drugome postizanje dosta golova. Osim njega dogodio se i Misimović koji je mislim srusio rekord po asistencijama u BL. Njih dvojica nikad nece vise ucinit ono sto su ucinili prosle sezone,a samim time neće ni Džeko natrpati dozu od lanjske godine. Al svejedno bu ga kupil neki dobar klub to je sigurno...
Onda je on kao Pazzini, hoce sve na tacnu. Nikada nisam cenio takve igrace. Da, verovatno ce zavrsiti u nekom jakom klubu ali ne ocekujem da opravda cenu.
 
Mar 14, 2004
4,926
Onda je on kao Pazzini, hoce sve na tacnu. Nikada nisam cenio takve igrace. Da, verovatno ce zavrsiti u nekom jakom klubu ali ne ocekujem da opravda cenu.
Pa imamo i mi koji oce josh vise nes na tacni hehehe

Ma zna Dzeko nes s loptom....vidlo se to al je i dosta dobio na mrtvu....sve to kulminiralo tolkim brojem golova. Pa nitko u "fudbalu" ne zabija sve sam :)
 

Oggy

and the Cockroaches
Dec 27, 2005
7,414
Heeh, lose valla odigrasmo pravo, Dzeko posebno, mada je lijepo asistirao. Ali sve u svemu blijeda partija, Ibricic i Spahic su nam bili najbolji na terenu. I stvarno grahota sto stagnira u Hajduku, mislim da bi za njegovu karijeru bilo dobro promijeniti sredinu.

A sto se Dzeke tice, prosle sezone je sporo startovao zbog povrede, a onda ga je bas krenulo. Cinjenica je da on nije sada zaboravio kako igrati i davati golove, ali malo se ufurao (mada mi se uvijek cinio ko prizeman decko) a i procitali su i njegovu igru. Nema neku brzinu da moze puno driblati mada mu je tehnika sasvim solidna, jos je on mlad i mogao bi se pokazati i napredovati samo ako ostane predan. Prosle sezone je imao Misketa, a i super je sradjivao sa Grafiteom, sada je to vec malo procitano, promijenio se trener a Dzeko i Grafite su cini mi se postalo malo sebicni medjusobno.

Slicna stvar se desila i Ibisevicu, koji je sa 18-19 igrao za PSG i bio ufuran do bola, i usljed svega toga dotakao dno i valjda se opametio i zaigrao ponovo, mada tip igra sada bojazljivo, valjda strah od povrede ili sta vec.

Sve u svemu zaista blijeda igra BiH i s ovakvom igrom Turci ce nas poderat, jer oni jadni Armenci nisu znali razmijeniti pasa, da su samo imali jednog koji nesto zna dali bi nam gol. Ali eto nadam se da ce probuditi onaj nas mentalitet da igramo dobro protiv jacih protivnika.
 

Oggy

and the Cockroaches
Dec 27, 2005
7,414
Ja se s jednim starim prijateljem iz Travnika kladio u jagnjeto da su Džeko i Wolfsburg jednogodišnje čudo i da ga čeka sudbina recimo Igora Cvitanovića....zasad mi dobro ide hehe
Ovaj sada Wolfsburg me podsjeca na Stuttgart koji je bas vodio sadasnji trener Wolfsburga, s kojim su sezonu poslije osvajanja titule ispali iz lige prvaka sa nula ili jednim osvojenim bodom, a Njemackoj jedva negdje na sredini tabele.
 

Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 56)