Balkan Juve thread (2 Viewers)

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

:lol2:

Iskreno zalim ljude koji ne razumiju nas jezik, pa ovo je fenomenalno. Gdje ga nadje!! :lol2:
Okay, somebody translate that.

:D
I'm sure Alen will make a serious effort when he gets the time :D , but in a nutshell he's singing about how Ricky Martin is screwing up his chances with a certain woman. In the chorus he sings; "Hey Ricky Martin, brother try to understand me and don't hang around her, Hey Ricky Martin, brother try and understand, you'll get a beating."

It's absolutelly hilarious if you knew the language. Heck, it's worth learning the language for. :D
 

Juve_fanatic

Second coolest member!
Apr 5, 2006
7,561
:lol2:

Iskreno zalim ljude koji ne razumiju nas jezik, pa ovo je fenomenalno. Gdje ga nadje!! :lol2:

I'm sure Alen will make a serious effort when he gets the time :D , but in a nutshell he's singing about how Ricky Martin is screwing up his chances with a certain woman. In the chorus he sings; "Hey Ricky Martin, brother try to understand me and don't hang around her, Hey Ricky Martin, brother try and understand, you'll get a beating."
It's absolutelly hilarious if you knew the language. Heck, it's worth learning the language for. :D
Dobro barem se potrudi da ja prevedis :D Ama na srbski e mnoooooogu smesna pesnava. Ama i mnogu seljacka vo isto vreme.
 

Alen

Ѕenior Аdmin
Apr 2, 2007
52,540
:lol: :lol:

Ovaj Travolta e najgolemiot seljak so nekogas go imam videno!!! Sum se gazel od smeenje koga mu ja gledav pesnata "Travolta iz Borce Grede"!!

hej, travolta, to si ti
hej, hej, hej, druze moj
ti si bio faca faca, zatim sam dosao ja
i stupio sam sad na scenu
igram isto kao ti
ti si travolta iz amerike
ja sam travolta iz borce grede
mene voli omladina, mlade zene,
ti si ostavio trag
ja sam posao tvojim tragom
nisi travolta izgubio
nisi travolta izgubio
nisi travolta izgubio
nisi travolta izgubio...

:lol2:
 

Juve_fanatic

Second coolest member!
Apr 5, 2006
7,561
:lol: najgolemiot seljak vo cela Srbija, a mozebi i na celiot Balkan. Ne znam samo kako ne im e sram na tie sto sorabotuvaat so nego?? I kako voopsto Pink moze da pusti takva pesna na TV?? :lol:
 

Alen

Ѕenior Аdmin
Apr 2, 2007
52,540
:lol: najgolemiot seljak vo cela Srbija, a mozebi i na celiot Balkan. Ne znam samo kako ne im e sram na tie sto sorabotuvaat so nego?? I kako voopsto Pink moze da pusti takva pesna na TV?? :lol:
Po toa mozes da vidis kolku e Pink kvalitetna televiziska kuca. Sekoj sto ke plati moze da se pojavi na TV.

Ali igra tipot, sekoja mu cest :lol:
 

Zaim

Senior Member
Dec 1, 2007
1,281
Joj sto nisam prije vidio tvoj post Lilianna :p

Evo nesto drugo

Juventus gostuje na Koševu

Predsjednik UO Sarajeva, Hajrudin Šuman rekao je da će torinski Juventus 28. marta 2009. godine gostovati na Koševu. Juventus je potvrdio dolazak u naš glavni grad. Biti će to prilika da gledatelji vide jednog od najvećih majstora nogometnih terena Del Piera i ostale velikane Juventusa. U pregovorima smo s još jednom velikom europskom ekipom, koju bi trebali ugostiti u maju sljedeće godine, rekao je Šuman.

Haha Juve u Bosni, steta sto necu biti tu.
 

Dostoevsky

Tzu
Administrator
May 27, 2007
88,442
ko je srecan veceras???????
moramo da idemo na se napijemo veceras od srece za ovaj rezultat!!!
ko ide sa mnom na sampanjac?? :p
Jel ovo jos vazi? :D

Joj sto nisam prije vidio tvoj post Lilianna :p

Evo nesto drugo

Juventus gostuje na Koševu

Predsjednik UO Sarajeva, Hajrudin Šuman rekao je da će torinski Juventus 28. marta 2009. godine gostovati na Koševu. Juventus je potvrdio dolazak u naš glavni grad. Biti će to prilika da gledatelji vide jednog od najvećih majstora nogometnih terena Del Piera i ostale velikane Juventusa. U pregovorima smo s još jednom velikom europskom ekipom, koju bi trebali ugostiti u maju sljedeće godine, rekao je Šuman.

Haha Juve u Bosni, steta sto necu biti tu.
A u ne mogu da verujem...a ako dodju verovatno ce biti neki iz primavere.Mislim da nema sanse da dodje Del Piero.

Ko zna,mozda ja i odem. :D
 

soulslider

Rregula sound
May 16, 2006
3,776
Joj sto nisam prije vidio tvoj post Lilianna :p

Evo nesto drugo

Juventus gostuje na Koševu

Predsjednik UO Sarajeva, Hajrudin Šuman rekao je da će torinski Juventus 28. marta 2009. godine gostovati na Koševu. Juventus je potvrdio dolazak u naš glavni grad. Biti će to prilika da gledatelji vide jednog od najvećih majstora nogometnih terena Del Piera i ostale velikane Juventusa. U pregovorima smo s još jednom velikom europskom ekipom, koju bi trebali ugostiti u maju sljedeće godine, rekao je Šuman.

Haha Juve u Bosni, steta sto necu biti tu.
na ovo se definitivno ide
 

Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 2)