Balkan Juve thread (10 Viewers)

soulslider

Rregula sound
May 16, 2006
3,776
Hrvati najviše piju u cijeloj Europi


ZAGREB - Ako znamo da je 2006. godine u Europi popijeno 79 milijardi litara alkohola, da je svaki je Europljanin popio 101,25 litara, za razliku od SAD-a gdje je ta brojka po osobi nešto manja, čak 98,7 litara - logično je zapitati se koja je to nacija najviše popila? Odgovor je: Hrvati.

Prema opsežnom istraživanju koje je proveo Forbes, a ispitivale su se karakteristike poput konzumacije alkohola po osobi, zakonskih ograničenja kupovanja alkohola, posljedica alkoholiziranja, alkoholiziranja na javnom mjestu i sl., Hrvati su ostavili sve nacije daleko iza sebe.

Nemojte slučajno misliti da je Hrvatska na prvom mjestu zbog konzumacije alkohola po osobi, radi se, naime, o visokoj smrtnosti zbog ciroze jetre te uzorku rizičnog alkoholiziranja u populaciji, koji su priskrbili laskavu titulu.

Češka se može pohvaliti prvim mjestom što se tiče konzumacije alkohola po osobi, a Mađarska najvišom smrtnošću zbog ciroze. Troškovi opijanja u Europskoj uniji iz 2003. godine iznose 125 milijardi eura.

(TotalPortal)


:burke:
 

Oggy

and the Cockroaches
Dec 27, 2005
7,412
Vlatko imam jedno pitanje za tebe. Surfam malo po e-bayu i gledam novi dres juveta i ima ih puno a jeftino oko 30-ak dolara, pa sta mislis da li je to original? Vecina prodavaca je iz australije ili tak nest...
 

soulslider

Rregula sound
May 16, 2006
3,776
jebemti suce usrane na ovim olimpijskim , prvo nas jebu protiv francuza sad protiv danaca ali nema veze prošli smo , ubit ćemo francuze sad kad se Ivano vratio samo da suđenje bude na razini.

vaterpolisti su konji, koji im je kurac, nemogu dobit crnu goru, kao da su retardirani idoti
 

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

Ma kurca je :tup: kad imas zavrsenu gimnaziju. Sva sreca da otac ima firmu. :oops:
ma i ja ću izgleda, moram 5 ispita još dat za uvjet a to mi je malo previše a i ne da mi se više studirat

jesi nabavio karte , kolika je cijena
Ja ne kupujem karte, imam frenda koji sve sredi djabe preko starog. I to uvijek bude zapad, dolje. :eyebrows: Ne bi vise nikad otisao na sjever, ma ni na istok, zapad je zakon. Gledas tekmu ko covjek.

Mislim da je sjever 80kn, istok 250kn a zapad 400kn.
 

soulslider

Rregula sound
May 16, 2006
3,776
Ma kurca je :tup: kad imas zavrsenu gimnaziju. Sva sreca da otac ima firmu. :oops:

Ja ne kupujem karte, imam frenda koji sve sredi djabe preko starog. I to uvijek bude zapad, dolje. :eyebrows: Ne bi vise nikad otisao na sjever, ma ni na istok, zapad je zakon. Gledas tekmu ko covjek.

Mislim da je sjever 80kn, istok 250kn a zapad 400kn.
da, ok je sa zapada ali ja uvijek idem na sjever dolje, deranje, skakanje to ja više volim nego samo gledat

znači 80 je za sjever , jebem im sunce lopovsko
 

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

Mislim da nemres kupit vise karte. Morao si se prijavit preko neta, ona ista shema ko za Euro.
 

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

I budem...dugo se nisam ovoliko nabrijavao na neku utakmicu. Samo da ih zguzimo, dao bi lijevu ruku.
 

Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 9)