Balkan Juve thread (4 Viewers)

Alen

Ѕenior Аdmin
Apr 2, 2007
52,540
Gledam na TV kako Turci slave, zaista vole svoju repku.
Ulicama kruži 10tak automobila, vecinom alkoholizirane omladine uz povike "Turkiye" i "Bice Hrvatska kurac sampion"

Cek malo.... otkud ovi Turci znaju hrvatski ?
Jebes me, pa ovo nisu Turci, ovo su Bosanci.

Kakve veze ovi iz Bosne imaju sa turcima, pa tako zdusno navijaju za njih ?
 
OP
Marko

Marko

GhostDog
May 1, 2006
3,289
  • Thread Starter
  • Thread Starter #565
    Vi ste se kunuli u Nemce, mi u Ruse, Bosanci u Turke, Kosovski Albanci u SAD, valjda su malim nacijama potrebni oslonci u velikim (ili većim)...
     

    Oggy

    and the Cockroaches
    Dec 27, 2005
    7,409
    Ih, pa tebi extra, ja ni jebenog ventilatora nemam :D A imo' sam, samo neam blage dje je. Neg sve fino zatvorim u kuci da mi vrucina ne ulazi i u gacama hodam po kuci. Joooj samo da ispiti prodju pa da razgulim na more...
     

    V

    Senior Member
    Jun 8, 2005
    20,110
    • V

      V

    Primio onaj crveni dres s eBay-a. Ma JEBEN je, samo mamu im, zasto ga nisu dali u prodaju bez onog gadnog TAMOIL znaka. Uf, kakva rugoba. Al dobro, za 18 funti, prva liga.

    Zivio eBay!
     

    Oggy

    and the Cockroaches
    Dec 27, 2005
    7,409
    Primio onaj crveni dres s eBay-a. Ma JEBEN je, samo mamu im, zasto ga nisu dali u prodaju bez onog gadnog TAMOIL znaka. Uf, kakva rugoba. Al dobro, za 18 funti, prva liga.

    Zivio eBay!
    :tup:

    Ja jos uvijek cekam Kappin Zidaneov dres iz 97/98 sezone :)
     

    V

    Senior Member
    Jun 8, 2005
    20,110
    • V

      V

    Hehhe, bolje bi mu bilo da je u dobrom.
    E, od kojeg sellera si kupio taj zidaneov dres?

    Ja sam bio poslao upit jednom kupcu, kaj je kupio stari zidaneov dres od prodavaca radioantique; da mi kaze u kakvom je stanju dres i to i ovo mi je odgovorio:

    Hello there,
    Thanks for the email, I'm glad there are prudent buyers out there.
    When I had bought my juventus jersey, the item description simply said "pre-owned." I assumed that it may have had a few tiny tears here and there. After waiting 6 weeks for it to arrive in the mail - much too long for my liking - the jersey arrived in the mail. To my surprise the jersey was in very poor condition, with tears present ubiquitously, as though a cat had been scratching at it for a long time. I took another glance at the picture of the jersey as posted by the seller to find that the bright light shining on the jersey did a good job of hiding most of the tears. I emailed him in frustration and he offered to take the jersey back.
    In all odds, your experience will likely mot be the same as mine, but you can tell that 'radioantique' is probably not the greatest seller in the world.
    Evo, to je taj dres, stvarno super izgleda al varljive su te slike.
    http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=370057734992&ssPageName=ADME:X:RTQ:US:1123

    Nije da te plasim, samo zipa kad kupujes te stare dresove. :D

    Ako bas hoces da lijepis onda na prsa, mada ja nisam zalijepio grb na svoj, htio sam da ostane autentican.
    Pa autentican je i s grbom, s tim smo dresom osvojili zadnji naslov. :cry:
     

    Oggy

    and the Cockroaches
    Dec 27, 2005
    7,409
    E, od kojeg sellera si kupio taj zidaneov dres?

    Ja sam bio poslao upit jednom kupcu, kaj je kupio stari zidaneov dres od prodavaca radioantique; da mi kaze u kakvom je stanju dres i to i ovo mi je odgovorio:



    Evo, to je taj dres, stvarno super izgleda al varljive su te slike.
    http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=370057734992&ssPageName=ADME:X:RTQ:US:1123

    Nije da te plasim, samo zipa kad kupujes te stare dresove. :D



    Pa autentican je i s grbom, s tim smo dresom osvojili zadnji naslov. :cry:
    Seller se zove Youarefree i ovo je taj dres: http://cgi.ebay.com/RARE-97-98-Juve...oryZ2887QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

    Znam da je eBay varljiv, ali eto nadam se najboljem, to mi jedino i preostaje :D

    A sto se tice tvog dresa, ja sam totalno polupao loncice i zaboravio da nam je onaj crni bio drugi dres u Seria B. Zato sam ja govorio da ja na svoj nisam lijepio grb, mislio sam da je to dres kad smo bili u drugoj ligi, jer sa dresom iz Serie B je dolazio grb da se zalijepi. Ja sam dugo konto bil' - ne bil' al reko hebga necu.
     

    V

    Senior Member
    Jun 8, 2005
    20,110
    • V

      V

    Ne znam, sretno za dres, ako bude dobar imat ces pravi komad povijesti. I ja cu si morat piknut jedan od Zizou-a.
     

    Oggy

    and the Cockroaches
    Dec 27, 2005
    7,409
    Hhehe, hvala.

    Ma ja sam ti poprilicno fanatican kad su dresovi u pitanju i eBay me zato izludjuje, ne volim ici na tu stranicu jer uvijek vidim jos bar jedan dobar dres koji bi volio kupiti. Skoro sam naletio na lika koji je kolekcionar i rasprodaje dresove, jebote ima Baggiov dres iz Milana, Birindellija isto iz 97/98 sezone samo plavi i jos milion dresova. Kontam da cu sve prodati kuci i more otkazati samo da pokupujem dresove :D
     

    Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 4)