Balkan Juve thread (8 Viewers)

Alen

Ѕenior Аdmin
Apr 2, 2007
52,551
Sure it did. Something like :
brother lets macedonian you think we want tuesday :lol:
You also can't read cyrilics, can you ? :)

The first word was in cyrilic and it's Vlatko.

So to translate it properly it means :
Vlatko lets macedonian you think we want tuesday.
 

Oggy

and the Cockroaches
Dec 27, 2005
7,411
Vidim ovdje ima dosta neznalica :D Shallim se, ja cirilcu super citam ali tesko pisem, doduse pisana slova jedva i citam ona s,t,š sve isto sranje samo crta gore-dole :D

Veceras ce biti zanimljivo, nemam bas osjecaj ko bi mogo dobiti, Turci su relativno brzi i pokazali su jakim u zadnje dvije utakmice, medjutim Hrvatska je Hrvatska, Bilic je garant nest dobro smislio i mogao bi iznenaditi ih, isto ko' i Nijemce. S obzirom da je Hrvatska prvi susjed i da ja uvijek navijam za ex-yu drzave (osim kada igraju protiv BiH) nadam se da ce hrvati proci...

Btw. napravio sam sranje, kupio sam i onaj Zidaneov dres preko eBay, doci ce me negdje 130 doalra sa postarinom, sranje je sto sam kratak s lovom i kada dam pare na to nema me nigdje...
 

Oggy

and the Cockroaches
Dec 27, 2005
7,411
Pa što nisi bolje uzeo Molinarov?:D
Suti, konto sam bio Birindellijev :)

Ma reko svi imaju Del Piera, Nedveda ili Trezegueta (jest da mi je najdrazi igrac), pa sam ja htio nest malo orginalnije. Salihamidzic previse ofirno :D, htio Buffonov ali ne moze, tak da je bio Camoranesi ili Chiellini (ebga nisam se sjetio Zanettija, i sad mi pravo krivo) pa sam odlucio za Chiellinija.

Mada bi Molinaro fakat bio originalan, sto jest jest :D
 
OP
Marko

Marko

GhostDog
May 1, 2006
3,289
  • Thread Starter
  • Thread Starter #539
    Suti, konto sam bio Birindellijev :)

    Ma reko svi imaju Del Piera, Nedveda ili Trezegueta (jest da mi je najdrazi igrac), pa sam ja htio nest malo orginalnije. Salihamidzic previse ofirno :D, htio Buffonov ali ne moze, tak da je bio Camoranesi ili Chiellini (ebga nisam se sjetio Zanettija, i sad mi pravo krivo) pa sam odlucio za Chiellinija.

    Mada bi Molinaro fakat bio originalan, sto jest jest :D
    Ma bisi ti glup, Chiellini je budući kapiten Juventusa.:thumbs:

    Forza Hrvatska večeras!
     

    Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 8)