Balkan Juve thread (1 Viewer)

Snoop

Sabet is a nasty virgin
Oct 2, 2001
28,186
Krazy Balkans :D

I am supporting Croatia tonight, not that I do this everytime against Turks, but fuckers here all support Turkey, because they are Muslims. Isn't that annoying? :confused:
 

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

Ma nema, prvo ljudima psuješ Allaha, meni govoriš da sam neobjektivan zbog vjere... pravi nacionalista.

iakreno da ti kazem, drago mi je da je Turska pobijedila, ne zato što su muslimani, nego zato što volim kada ima drame, kada slabiji pobijedi, kada se desi iznenađenje.

U fudbalu nije bitno ko je koga zgazio, bitno je ko je pobijedio. Turska je pobijedila, pa se ti slobodno žali kako nije fer, kako temperatura zraka nije odgovarala, kako je supa u hotelu bila prevruca, itd. Nikoga ne zanima.č Turci se nsu predavali, vjerovali su u sebe, ovo vise nije ni sreca.

Hrvatska je sama sebe pobijedila, što nisu se branili kako treba u zadnjem napadu, što ne znaju pucati penale. Gotova priča. Nikakve nepravde.

Kako je Holandija zgazila italiju na Euru 2000, pa Italija pobijedila na penale. takav je fudbal. nema tu nepravde.
Nemoj me molim te osudivat i molim te prozivat nacionalistom, jer si apsolutno u krivu. Nikad nisam bio ni nacionalist ni "ustasa" niti sam se ikad pozivao na ta debilna uvjerenja i uostalom kroz citav zivot sam se smijao klincima sto se furaja na to. Ovo jucer je bio trenutak slabosti i pijanstva, jos uvijek mi je muka u zelucu kad se sjetim jucerjasnjeg dana. Jedino mi nije jasno koji vrag sam dolazio ispuhavat se na glupi internetski forum, to je valjda kazna kad provodis sate na njemu dnevno..

I neka ti je drago da je Turska pobijedila, ali samo ako si Turcin, nemoj mi govorit da je zbog drame. Sigurno ne bi tako razmisjlao da je Bosna tako ispala u ovako velikoj utakmici, u takvom trenutku kada imaju momcad da idu i do kraja. Ova momcad, ovaj trener, jednostavno nisu zasluzili ovakav ispad iz turnira, od ovakve Turske. U redu da su bili bolji, da su nas nadigrali, pa u zadnjem trenu zabili gol, samo ne ovako. Citav turnir ganjaju rezultat i spasavaju se na tudje pogresku, to nije nogomet, to je sreca i to ne mogu podnjet kad se radi o mojoj momcadi. Ne na ovakav nacin.

Niko se nije zalio na vrucinu i na takve trivijalne stvari, ne znam zasto ih spominjes.

I jednostavno nije fer, kako god ti to da okrenes, nije. Pa eno, cak i onaj lik Osman, koji je u svoj vjerovatnosti musliman, je u Euro threadu rekao da ne moze vjerovat i da mu je muka kako je utakmica zavrsila. Eto, to je objektivan covjek, ne ja i ne ti. Svakom imalo objektivnom mora biti muka jer je ovo cista nepravda.

I za kraj, nisam ni znao da si musliman i boli me briga za to, jucer sam bio zvan sebe i vrijedao kako sam stigao. Nisko ali eto, svako ima trenutak slabosti. Oprosti, eto.
 

Oggy

and the Cockroaches
Dec 27, 2005
7,409
Krazy Balkans :D

I am supporting Croatia tonight, not that I do this everytime against Turks, but fuckers here all support Turkey, because they are Muslims. Isn't that annoying? :confused:
:agree:

By that logic than, all the Croatians shoul support whole west Europe and America, couse most of them are Cristians.

@Vlatko: Vecina ljudi u Sarajevu je navijala za Tursku i to vecina iz nekih primitivnih razloga koji mi se gade, isto kao sto mi se gadi kada ljudi iz Ljubuskog, Mostara ili uopce Hercegovine navijaju za Hrvatsku i dozivljavaju je kao svoju zemlju samo zato sto su hrvati (katolici), ista stvar je i sa Srbima koji navijaju za Srbiju.

Sto se tekme tice, bila je poprilicno losa, Hrvatska je bila bolja imala bolje, konkretnije sanse. Na kraju su dali jedan sretan gol, ali eto Turska se odma revensirala i sve se odigralo nekako brzo u djelicu sekunde. Nije mi zao zbog igraca, koliko zbog Bilica koji je zaista zasluzio sve najbolje. Zamjerka sudiji je sto nije dozvolio da Hrvati izvrse izmjenu kada su dali gol, jebga... S druge strane treba odati i priznanje i Turcima koji su se opet uspjeli vratiti, i mozda to djeluje ko sreca, ali ovo je treca utakmica da to rade i to ipak nesto znaci. Takodje je steta sto ce utakmica izmedju Njemacke i Turske biti losija iz razloga sto Turska ima dosta suspendovanih igraca i tesko da ce se moci nositi s Njemcima.
 
OP
Marko

Marko

GhostDog
May 1, 2006
3,289
  • Thread Starter
  • Thread Starter #559
    Moja sućut braći Hrvatima, kad ne iskoristiš svoje šanse na kraju budeš kažnjen.
     

    Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 1)