Balkan Juve thread (5 Viewers)

OP
Marko

Marko

GhostDog
May 1, 2006
3,289
  • Thread Starter
  • Thread Starter #322
    Napadnut sagovornik "Insajdera"
    27. maj 2008. | 20:46 | Izvor: B92

    Beograd -- Crnogorski novinar Mladen Stojović, koji je za emisiju Insajder govorio o fudbalskoj mafiji, napadnut je u petak uveče u Baru, saznaje B92.


    Zbog jakih udaraca u glavu on ima amneziju i seća se samo da se krvav probudio u svom stanu. Stojoviću je u napadu probušen obraz šiljatim predmetom, polomljena mu je vilica i nanete povrede na glavi.

    U MUP-u Crne Gore je B92 rečeno da je istraga u toku, a na pitanje da li crnogorska policija obezbeđuje Stojovića pošto napadači nisu otkriveni, rečeno nam je da takav odgovor moramo da zatražimo zvaničnim putem.
     
    OP
    Marko

    Marko

    GhostDog
    May 1, 2006
    3,289
  • Thread Starter
  • Thread Starter #323
    Ubica psa izdržava kaznu
    28. maj 2008. | 18:43 | Izvor: B92
    Valjevo -- Mioljub Savić iz sela Latković, kod Ljiga, osuđen za ubistvo psa, od 23. maja je na izdržavanju tromesečne kazne u Kazneno-popravnom zavodu za maloletnike u Valjevu.

    Naime, po članu 269 Krivičnog zakona Republike Srbije, Okružni sud u Valjevu preinačio je prvobitno izrečenu uslovnu osudu u zatvorsku kaznu u trajanju od tri meseca.

    Miroljub Savić osuđen je 9. jula pred Opštinskim sudom u Ljigu na tri meseca zatvora, uslovno na godinu dana, zbog toga što je 17. novembra 2006. godine ubio psa Dragice Stojanović.


    Bed lak...:lol:
     
    OP
    Marko

    Marko

    GhostDog
    May 1, 2006
    3,289
  • Thread Starter
  • Thread Starter #327
    Video sam, al' te pitam zato što si ti dobro informisan.;)
    Možda je tako i bolje, ko zna kol'ko bi poskupeli proizvodi u Maxiju...
    Da ne bude k'o kad je Kranjoti kupio Vijerija.
     

    Dostoevsky

    Tzu
    Administrator
    May 27, 2007
    88,440
    kako me nervira onaj albanac sto stalno kenja kako je lanzafame "nas ronaldo"

    Ko god da ga pomene i na bilo kom mestu on kao "he's our ronaldo" .Kako vise ne shvati da je preterao.Sta pokusava ni sam ne znam.Predpostavljam neku paznju.Debilcina retardirana.
     

    Zaim

    Senior Member
    Dec 1, 2007
    1,281
    kako me nervira onaj albanac sto stalno kenja kako je lanzafame "nas ronaldo"

    Ko god da ga pomene i na bilo kom mestu on kao "he's our ronaldo" .Kako vise ne shvati da je preterao.Sta pokusava ni sam ne znam.Predpostavljam neku paznju.Debilcina retardirana.

    :D
     

    Dostoevsky

    Tzu
    Administrator
    May 27, 2007
    88,440
    A ne,stvarno...ko god da kaze "lanzafame" on mora da nesto kaze,a to nesto ce biti "nas cristiano ronaldo" :blah:

    Dosta mu je onaj thread sto je napravio...neka sere tamo.Istina da ljudi ponekad mnogo seru i mnogo grese kada pricaju o mogucim potencijalima u svetu fudbala i JESTE smesno da ponekad vidis sta su ljudi pricali ali nek se vise tera u picku materinu.
     

    Dostoevsky

    Tzu
    Administrator
    May 27, 2007
    88,440
    Kako sam se smorio,idem da pisem dedication thread za 10k

    E i da,popravio sam automatizaciju danas i dobio trojku ali nije htela da mi upise ocenu posto kaze da bi onda pravio gluposti na casu.Tako da moram biti miran do kraja da bi mi to upisala. :cry:
     

    Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 5)