Balkan Juve thread (3 Viewers)

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

Ma apsolutno, to su već krajnosti. Ja kad vidim kaj ti frikovi jedu, pa muka mi je. Sirova jaja, posni sir, riža, tuna u vodi i to je valjda to. I tak svaki dan. Za-je-bi
 

Oggy

and the Cockroaches
Dec 27, 2005
7,414
Ma joj to je vec za profice, ja pazim tipa da ne jedem premasno navece ili poslije treninga da unesem proteina, ali nista sada striktno u smislu da imam plan sta i kada da jedem.

Btw. citao sam da su musli odlicne za dorucak, ali nekada ne znam sta onda da veceram da nije premasno i prekaloricno da stomaka ne nabacim.
 
Mar 14, 2004
4,926
Evo danas sam krknuo pizzu a jučer čevape. Solo sam doma pa se moram hranit nekak. Ode kuna na tu hranu kad nema mame i tatice, ne bi čovjek vjerovo.

Jebli mater zabili nam gol.

Gledam ovaj pederizam s prošle strane i nevjerujem :lol:

BTW,tako se hrani....masnoćama :tup:

Ja sam se masakrirao sinoć s društvom(vratilo se pušenje u krčme) tak da jedva gledam....
 

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

Ja sam valjda jedan od rijetkih kaj preferira dobrog odojka nego janjetinu. Kak bi rekli na forum, janjetina je overrated, ne?
 

Oggy

and the Cockroaches
Dec 27, 2005
7,414
Ma jasta nego nece, niko se vala ni ne zanosi previse, ja cu biti zadovoljan i da pruzimo jak otpor, odnosno da nas ne nakantaju. Jebga realno su puno jaci.
 

Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 3)