Balkan Juve thread (10 Viewers)

Oggy

and the Cockroaches
Dec 27, 2005
7,412
Gagi ba, koji patch mi govoris da skinem i odakle? Imas li link? Ja kontam da se malo reaktiviram u menadzerkom smislu, sad kad basn ista nemam raditi :D
 

Gagi

Senior Member
Jul 19, 2007
8,597
Ali kako gazim, ovo je nenormalno :D

10-1-0, 38:6

Jedini remi imao sa Kelnom, dao sam autogol u 93', imali su samo jedan sut, a ja 20 :sergio:
 

Oggy

and the Cockroaches
Dec 27, 2005
7,412
Ja sam nasao neku "Franky's Blitz" taktiku koja navodno dere, i skinuo je ali vidjeh da je lik igra u classic modu s onim strelicama :wallbang: a to me mnogo nervira :)

Gagi hajde stavi tu svoju taktiku sa par slika pa da skinem (instrukcije malo da vidim), naravno ako ti nije tesko :D
 

Gagi

Senior Member
Jul 19, 2007
8,597
Bonzur (Del Boy) :D

Nema na cemu :)

Javi da l' radi, mislim da je bog i batina za jace klubove, bas sam se mrcio da napravim kako valja
 

Oggy

and the Cockroaches
Dec 27, 2005
7,412
Probao sam malo sa Juvetom, jednu dobio jednu igrao nerijeseno, ali mislim da mi realno fali malo i uigravanja... Opet ne dajem puno golova, Dzeko kad igra prvu kriza je, Lukaku isto, a kad udju s klupe onda su dobri. Kontam mozda jedino da umjesto "rigid" stavim da igraju "fluid" i ne znam kako ide onda taktika za kornere, nikako da mi uspije. Ne znam da li je to i zbog toga sto nemam dobte izvodjace kornera (Coentrao mi ih izvodi :D)


P.S. :lol: za Del Boya
 

Oggy

and the Cockroaches
Dec 27, 2005
7,412
A koja ti je taktika za kornere, je li ono da centriraju na dalju stativu i dvojica jedan stoji na daljoj stativi a jedan skace?

A onaj match prep nikad nisam najbolje ni kontao :)
 

Gagi

Senior Member
Jul 19, 2007
8,597
Gadjam prvu stativu, onaj sto ima attack near post je glavni, ako promasi obicno se odbije do nekoga i munem.

Match prep je majka, tu moras staviti taktiku i 'team bland', da se igraci sto pre naviknu i onda ces kidati.

I squad harmony je bruka bitan, meni je na 93% :D
 

Gagi

Senior Member
Jul 19, 2007
8,597
Kakva sprdnja od velikog brata

Onaj Nemes opalio Marijanu, riba ga maltene silovala, i sad ona valjda kuka nesto...

Marijana: "Nosi me na dusi"

Nemes: "Samo da te ne nosim na gajbu"

PWNED

:lol: :lol: :lol:
 

Dostoevsky

Tzu
Administrator
May 27, 2007
88,447
Jao koji ocaj utakmica, gledao u nekom kaficu sa ortacima :sergio: Koji raspad... a joj Boze, Estonijaaaa.

I na kraju kad sam krenuo da psujem... nisam mogao da verujem kad su ponistili gol, a linijski sudija nista... au ocaj sta se desava ovo
 

Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 9)