Balkan Juve thread (8 Viewers)

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

Sigurno si ih ti igro. :D

Ne znam bas, dobro je Zizou rekao, to nije momcad. Onaj Domenech nema pojma sta radi.
 

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

AAAAAAAAAA!!! Pa oči ću si iskopat, mamu im jebem krvavu, kosooku. Kakve golove primili i još onda zabiju u zadnjoj minuti da me još više skaraju.

Nikad se više neću kladit.
 

Dostoevsky

Tzu
Administrator
May 27, 2007
88,444

Dostoevsky

Tzu
Administrator
May 27, 2007
88,444
Jeeeeeeeeeeeebi :D

Sudija delio zute na sve strane, svi se bune al po meni svaki karton je bio skroz zasluzen. Vidic slepac je igrao rukom kao Kuzmanovic nesto, i bio je penal, ja izgoreo skroz...sva sreca pa smo odbranili. Izgledamo mnogo bolji nazad sa Subotic, jedino sto je Ivanovic nesto slab, ne znam sta je sa njim.

Oni su imali precku isto, bilo je zlo...branili smo se zadnjih pola sata. Al i mi smo imali precku, stativu i jos neke sanse. Bili smo dobri al imali smo i srece.

I to me najvise nervira. Mi smo protiv Gane isli na X i igrali ko picke. Ni danas nisu igrali ko Brazil al ipak je ovo druga prica. Mislim da mozemo sve da pobedimo i da sve namucimo, al moze i da izgubimo od San Marina.

Al dobro, sad je motivacija vec ozbiljnija i sad ce da grizu protiv Australije. Nek samo nastave da cepaju.
 

Oggy

and the Cockroaches
Dec 27, 2005
7,411
Solidna tekma, sudija jeste srao sa kartonima, prerano je poce dijeliti kartone i morao se drzati kriterija (koje je u drugom poluvremenu malo pao).

Srbija je bila solidna, mada se meni nije svidjelo kako su igrali, nije mi se svidjelo u smislu kako nisu ni jednu jedinu kontru iskoristili a mogli su dati jos bar 2 gola minimum.

I fakat onaj Ivanovic kao da je u Diznilendu, nit' prodora, nit' starta, nicega... Meni je on i protiv Gane bio medju najgorim, ali i inace odbrana mi nimalo ne ulijeva povjerenje, sve to djeluje nekako slabo, sto mi nikako nije jasno, posebno kada pogledamo imena koja igraju...


I na kraju da ne bude kao sto je Alen rekao nakon prve tekme, da ce Srbija pobijediti Njemacku i izgubiti od Australije :D
 

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

Haha, a ne znam. Stvarno sam ocekivao da ce Svabe da ih ubiju nakon poraza od Gane, zato sto je ovo Srbima bilo biti ili ne biti...a sada, sada da izgube od Australije stvarno ne mogu da zamislim. Ali i to sto Dule kaze, sve mogu pobjedit, namucit ali i izgubit od San Marina.


Ali ovi Slovenci su bas budale. Kako su pali u drugom poluvremenu, pa strasno. A bis bih volio da su ih nakantali janezi, bar 3:0.
 

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

Evo bas pogledo sazetak Srbije i Njemačke...pa jao, onaj Podolski je kriminal od napadaca. Pa taje je prije penala imao 2,3 zicera sam ispred golmana. Pa taj je cuda promasivao. Bile su tu i prečke, s obje strane, cini mi se da su Srbi ipak imali malo srece u ovoj tekmi. Al dobro, bez toga se ni ne moze.

Ali onaj Vidic, jaoooooooo....pa kakav konj. :D
 

Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 8)