Balkan Juve thread (5 Viewers)

Oggy

and the Cockroaches
Dec 27, 2005
7,409
Sto mi ga suknu na brzaka :D, ma nema ni mene cesto valla, ali eto pozelim da progovorim naski i prodiskutujem kojesta :D

Makarska nije losa, ja sam bio dvije godine zaredom i mogu ti reci da je prekodana veca ludnica (na Bubi) nego navece (muzika se gasi/smanjuje u 3 ujutru, a nema dobrog diska).
 

Buy on AliExpress.com

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

Ja nemrem na more sve do osmog mjeseca jebem ti zivot. Poludit cu na ovom asfaltu u Zagrebu, ovo vise nije normalno.

Inace ljetujem u Crikvi opcenito, imam stan u Dramlju. Skroz mi je ok tamo, uvijek ima ljudi i jebeno mi je blizu, sad vec mozes doc ispod 90min.

Makarska mi je jos uvijek neostvarena zelja, majke mi kod je bio tamo, ju hvali ko onaj retardus Maher, Barcelonu.
 

cunninlynguists

Amsterdam Ambassador
May 7, 2006
3,249
Ja nemrem na more sve do osmog mjeseca jebem ti zivot. Poludit cu na ovom asfaltu u Zagrebu, ovo vise nije normalno.

Inace ljetujem u Crikvi opcenito, imam stan u Dramlju. Skroz mi je ok tamo, uvijek ima ljudi i jebeno mi je blizu, sad vec mozes doc ispod 90min.

Makarska mi je jos uvijek neostvarena zelja, majke mi kod je bio tamo, ju hvali ko onaj retardus Maher, Barcelonu.
Makarska je super samo zadnjih godina ima puno Bosanaca i dobro je prljavo more postalo
 

Faan

New Member
Jul 8, 2008
10
Ovaj forum kurca ne valja. Ovdje pola ovih ne navija za Juventus. Ne znam uopste znaju li ovi Arapi kako izgleda fudbalska lopta.
 

Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 5)