Balkan Juve thread (8 Viewers)

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

Ja nisam bas tolko fanatican za dresovima specificno, nego sam fanatican za puno toga. Evo jucer trazio frendu jednu plocu prek eBay i zavrsio sa kupnjom novog hard diska(hvala Bogu pa izgubio bid, inace bi se unazadio za 200$). :D

Ma zajeban je taj eBay, skroz te navuce, sta god je u pitanju.
 

Buy on AliExpress.com

Alen

Ѕenior Аdmin
Apr 2, 2007
52,540
Alene sha bi s onim amsterdamski albancem-psovacem?? :)
Nista, banirao sam ga.

zasto podrzavas njega (stankovica)? mozda jedino sto sit ti srbin? majku slavensku ja vama, pizdo jedna, kako mozes kao juventus fan da kazez da je juventus krao, mamu ti slavensku (hrvatsku,srbsku,bosansku,crno gorsku) i sve po pisku, i miseve u podrum,sve...
:D

Pristojan momak, al malo lud.
 

Alen

Ѕenior Аdmin
Apr 2, 2007
52,540
Pa mogo je i albansku i makedonsku mamu spomenuti, nije fer ljude diskriminirati :D
Pa kako spomenut albanske mame kad albanci nisu slaveni. Albanski povijesnicari tvrde da su Albanci Iliri a ako znas da je i majka Aleksandra Makedonskog bila Ilirka, onda znas da je i Aleksandar Makedonski bija polu-Albanac :crazy:

Makedonsku mamu je ocito zaboravija.
 

Kosta

The Eccentric
Jul 16, 2006
5,775
Vic dana:

Snalažljivost

U trgovinu ulazi kupac i gleda namještaj. Namještaj je visoke
kvalitete i visokih cijena.

U jednom trenutku kupac upita da li bi mogao kupiti polovicu jednog masivnog radnog stola. Prodavač mu odgovori da mora upitati šefa prodavaone i uputi se u šefov ured, a da nije primjetio da za njime ide i kupac.

Otvori vrata šefovog ureda i kaže:
"Imam jednog idiota u trgovini koji želi kupiti pola stola!"

U tom trenutku primjeti zabezeknuti izraz na šefovom licu koji je
iza prodavačevih leđa ugledao kupca.

Prodavač se okrene i mrtav hladan nadoda:
"A imam ovdje i jednog izuzetnog gospodina koji bi želio kupiti
drugu polovicu."

Nakon što je situacija prebrođena, šef se okrene prema prodavaču i kaže: "Stvarno svaka čast, nisam mislio da se možete izvući iz jedne takve nezgodne situacije. Kako se zovete, odakle ste porijeklom?"

Prodavač: "Zovem se Horvat, iz Rijeke, grad velikih nogometaša i jeftinih kurvi!"
"Zaista?", kaže šef: "Moja žena je iz Rijeke".

Prodavač bez promjene u licu upita:
"Zaista, za koji klub igra?"

:D
 

Oggy

and the Cockroaches
Dec 27, 2005
7,409
Pa dajte ljudi zivnite malo, sta ce narod misliti, da smo mi balkanci ovako dosadni :D

Nego ide li dje, ko na more?
 

Zaim

Senior Member
Dec 1, 2007
1,281
Pa dajte ljudi zivnite malo, sta ce narod misliti, da smo mi balkanci ovako dosadni :D

Nego ide li dje, ko na more?
Ne znaci da smo dosadni ako nas nema cijelo vrijeme na netu :D. Ja idem ove godine na more u Makarskoj, nadam se da ce biti vrucine i zabave.
 

Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 8)