Balkan Juve thread (3 Viewers)

Oggy

and the Cockroaches
Dec 27, 2005
7,409
Ej ljudi imam jedno pitanjce za vas, da li je iko od vas kupovao iz Juvestore? Ja sam narucio dres gostujuci i zanima me kakva su vasa iskustva? Je li sve udure i je li doslo na vrijeme, tacnije nakon koliko dana vam je doslo?
 

SmileBam

Junior Member
May 23, 2008
112
Felicitari Croatiei si Turciei,pacat ca n-am reusit sa ne calificam si noil!Serbian brothers,we and u will let France home for 2010 World Cup... :evil:
 

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

Ej ljudi imam jedno pitanjce za vas, da li je iko od vas kupovao iz Juvestore? Ja sam narucio dres gostujuci i zanima me kakva su vasa iskustva? Je li sve udure i je li doslo na vrijeme, tacnije nakon koliko dana vam je doslo?
Nisam nikad, preskup im je shipping.
 

Oggy

and the Cockroaches
Dec 27, 2005
7,409
Ma jasta je nego preskup, ali sad je dres snizen na 35€ tako da sa dostavom me dodje 70€, tacnije 81€ posto sam narucio Chiellinijev dres :D
 

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

Ma jasta je nego preskup, ali sad je dres snizen na 35€ tako da sa dostavom me dodje 70€, tacnije 81€ posto sam narucio Chiellinijev dres :D
Ja sam upravo kupio onaj crveni dres od prije 3 god. za 18 funti sa postarinom, na eBay-u. :D
 

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

cunninlynguists

Amsterdam Ambassador
May 7, 2006
3,249
Ima u Nizozemskoj neki nogometni store koji prodaje original dresove Juventusove i original imena i brojeve. Ja sam bijo narucijo i paket je doso iz Kine. Samo sam platijo normalnu cjenu bez shipping costs. Paket doso za sedmicu dana.

Ako budem dolazijo iduce godine u Bosnu i ako hocete nesto narucit, javite
 

Oggy

and the Cockroaches
Dec 27, 2005
7,409
Znam, ima jos jedan koji se prodaje iz Italije, ali je jos veci od ovog; XXL. Meni treba M ili L. Odlican dres u svakom slucaju.
Ma joj nije bitna velicina (znam, sega zvuci), ovo je dres za uokviriti i drzati na zidu. Ja sam poprilican fanatik kada su dresovi u pitanju i trudim se da ih skupljam, onoliko koliko mi finansije dozvoljavaju. Problem je sto ovdje u Bosnije je zaista tesko naci pravi original, sve su neki dupljaci dovuce Bog zna odakle. Kad sam bio u Tunisu prije jedno 4 godine, tamo su imali sve ali gotovo sve moguce dresove i fakat je bilo nekih koji su djelovali bas kao pravi originali a relativno su jeftini.
 

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

Ma joj nije bitna velicina (znam, sega zvuci), ovo je dres za uokviriti i drzati na zidu. Ja sam poprilican fanatik kada su dresovi u pitanju i trudim se da ih skupljam, onoliko koliko mi finansije dozvoljavaju. Problem je sto ovdje u Bosnije je zaista tesko naci pravi original, sve su neki dupljaci dovuce Bog zna odakle. Kad sam bio u Tunisu prije jedno 4 godine, tamo su imali sve ali gotovo sve moguce dresove i fakat je bilo nekih koji su djelovali bas kao pravi originali a relativno su jeftini.
Razumijem te 100% ali ja ne mogu drzat dresove uokvirene, moram ih obuc i pokazat se. Jebi ga, nemrem si pomoc. :D Tako da uvijek pokusavam kupit velicinu koja mi odgovara.

Bas me zanima ovaj crveni sto ce mi doc jel original, dosta je jeftin bio. Prodavac ima preko 18,000 prodaja i 99,7% pozitivan feedback. Mislim da ne smije bit problema, jos me nikad eBay nije zajebo.
 

Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 3)