Balkan Juve thread (11 Viewers)

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

pa i nije tako puno , di si nabavio kartu ?

nas par ćemo se možda zaletit , nemamo karte, idemo cugat i zajebavat se
Ma preko veze, nemre se drugacije, ko god kaze da moze (vjerovatno) laze. Posaljes prijavu, oni ti jave da nisi dobio ulaznice, ti isprintas prijavnicu posaljes na odredjeni br. faksa i nekim cudom prijavnica je uspjesna i ulaznice su tvoje.

Sve preko štele, ne vjerujem da je 5% ljudi dobilo regularnim nacinom ulaznice.
 

Oggy

and the Cockroaches
Dec 27, 2005
7,409
Blaaago tebi vlatko, ja s ovim jebenim pasosem do Makarske ne mogu da odem a da neam problema, doduse djaba mi i pasos kad je lova problem :D

@Dule: Repka vam je u kurcu otprilike iz istog razloga zbog kojeg je i nasa (BiH), savez kurac, svako gleda sebe i krade za sebe a nikoga nije briga za uspjeh ekipe, vec samo da se sto vise love uzme. Plus ti je u Bosni sto svi vuku na svoju stranu (Srbi, Hrvati, Muslimani) i svi guraju kontra ostalih. Npr. jedan od prijedsjenika NFSBiH javno se deklarisao kao navijac Hrvatske :S Kad nam se ljudi malo uozbilje i pocnu kako treba raditi e onda se nest mozda i moze ocekivati.
 

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

Blaaago tebi vlatko, ja s ovim jebenim pasosem do Makarske ne mogu da odem a da neam problema, doduse djaba mi i pasos kad je lova problem :D
Ma vjerujem mi, mene ce ovaj izlet u Klagenfurt iz cipela istjerat, citava placa ode na to.

Da sam si sam nabavio kartu, a ne preko frenda, odmah bi ju prodao. Kazu da se mogu prodat za 1000€ vec sada.
 

Dostoevsky

Tzu
Administrator
May 27, 2007
88,440
Blaaago tebi vlatko, ja s ovim jebenim pasosem do Makarske ne mogu da odem a da neam problema, doduse djaba mi i pasos kad je lova problem :D

@Dule: Repka vam je u kurcu otprilike iz istog razloga zbog kojeg je i nasa (BiH), savez kurac, svako gleda sebe i krade za sebe a nikoga nije briga za uspjeh ekipe, vec samo da se sto vise love uzme.
Nazalost to je istina. :tdown:

Ti si neki mnogo bogat momak?:p
Ma jok. :p Da imam za rasipanje ja bih vec rezervisao kartu za Evrpsko,a ne da ga gledam ispred TV-a. :D

U svakom slucaju bice zanimljivo_Ocekujem Italija da dobro igra,a tu je uvek i Francuska,a i Portugal bi mogao da iznenadi.
 

Dostoevsky

Tzu
Administrator
May 27, 2007
88,440
Ja sam skoro zavrsio sa skolom inace. :D Srpski sam onda jos bio popravio,a danas sam popravio i onaj drugi tako da vise nemam ni jednog keca. :D Sad mogu malo da popravljam prosek.
 

Oggy

and the Cockroaches
Dec 27, 2005
7,409
Ma vjerujem mi, mene ce ovaj izlet u Klagenfurt iz cipela istjerat, citava placa ode na to.

Da sam si sam nabavio kartu, a ne preko frenda, odmah bi ju prodao. Kazu da se mogu prodat za 1000€ vec sada.
Sad si u moralnim dilemama, tekma, ludilo ili lova :D

Nazalost to je istina. :tdown:



Ma jok. :p Da imam za rasipanje ja bih vec rezervisao kartu za Evrpsko,a ne da ga gledam ispred TV-a. :D

U svakom slucaju bice zanimljivo_Ocekujem Italija da dobro igra,a tu je uvek i Francuska,a i Portugal bi mogao da iznenadi.
Portugal bi trebao biti dobar, od njih ocekujem dosta, mozda cak i spanci. Imam osjecaj da ce francuzi razocarat, Holandija mi isto djeluje poprilicno tanko i 100% sam siguran da ce Rumuni nekog garant zajebat u grupi, ako ne i proci dalje.
 
OP
Marko

Marko

GhostDog
May 1, 2006
3,289
  • Thread Starter
  • Thread Starter #394
    I think we are balkans too!We=romanians!We have all the atributes!
    Welcome neighbor, just use your language and make yourself at home...:D


    Dule90 said:
    Ja sam skoro zavrsio sa skolom inace. Srpski sam onda jos bio popravio,a danas sam popravio i onaj drugi tako da vise nemam ni jednog keca. Sad mogu malo da popravljam prosek.
    A, bravo, nego na koj proseek misliš, na forumu ili u školi?

    A što se tiče EP, po meni ne bi bilo iznenađenje ako bi Portugal osvojio, iako nemaju nekog napadača-ubicu.
     

    SmileBam

    Junior Member
    May 23, 2008
    112
    Welcome neighbor, just use your language and make yourself at home...:D




    .
    Thanks!From Serbia i suppose!Love that country!But who do u think will undersatnd romanian here?Let's give a try::shifty:
    Mandru ca sunt roman!Romania-campioana europeana(am voie sa visez si eu,nu)!
     
    OP
    Marko

    Marko

    GhostDog
    May 1, 2006
    3,289
  • Thread Starter
  • Thread Starter #396
    Thanks!From Serbia i suppose!Love that country!But who do u think will undersatnd romanian here?Let's give a try::shifty:
    Mandru ca sunt roman!Romania-campioana europeana(am voie sa visez si eu,nu)!
    That's exactly what I'm talking about!:lol:
     
    OP
    Marko

    Marko

    GhostDog
    May 1, 2006
    3,289
  • Thread Starter
  • Thread Starter #398
    You never know... Surprises happens, like on the last European Championships.
     

    Alen

    Ѕenior Аdmin
    Apr 2, 2007
    52,540
    I understand Romanian perfectly, but i can't write in Romanian :ashamed:
    Feel free to talk Romanian if you want but i think it's better for you to write in English so all the others will understand.
     

    Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 11)